Zobacz, kto został Najpopularniejszym Sportowcem Roku 2020!

Zobacz, kto został Najpopularniejszym Sportowcem Roku 2020! - Zdjęcie główne

sportowiec roku

Wiadomości Po kilkutygodniowych zmaganiach naszych sportowców udało się wyłonić trójkę, która w naszym Plebiscycie uzyskała największą ilość punktów w głosowaniu.

Do pierwszego etapu wytypowanych zostało 66 sportowców, którzy w 2020 roku odnosili liczne sukcesy. W drugim- pozostało już tylko 10 z największą ilością głosów. To właśnie z finałowej dziesiątki nasi czytelnicy i internauci wybrali Najpopularniejszego Sportowca Roku 2020. Aby wesprzeć swojego faworyta  można było wysyłać sms-y bądź kupony, znajdujące się w „Gazecie”.

W tegorocznym Plebiscycie to taekwondo miało największą ilość fanów, bowiem cała trójka naszych finalistów reprezentuje właśnie tę dyscyplinę. Na pierwszym miejscu, bezapelacyjnie z największą ilością punktów znalazł się Mikołaj Rakoczy z klubu UKS Tornado Jarocin. Za zwycięstwo otrzyma voucher na 1000 złotych do realizacji w sklepie Sport Center, ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

Na drugim miejscu uplasowała się jego klubowa koleżanka, Justyna Hałupka W nagrodę otrzyma voucher do sklepu Sport Centero wartości 500 zł. Trzecią pozycję zajął Piotr Relewicz (UKS Taekwondo Jarocin), reprezentujący tę samą dyscyplinę sportu. Otrzyma on nagrodę ufundowaną przez Atlas Fitness Club.

Niestety, w tym roku, podobnie jak było to w roku ubiegłym, nie możemy zorganizować gali, aby wręczyć naszym finalistom nagrody, dlatego też z nagrodzonymi sportowcami skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru nagród.

NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC ROKU 2020- MIKOŁAJ RAKOCZY UKS TORNADO JAROCIN

Srebrny medalista Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Tarnowie Podgórnym w kyorugi

II MIEJSCE- JUSTYNA HAŁUPKA UKS TORNADO JAROCIN

Dziewiąta zawodniczka Ogólnopolskiej Olimpiada Młodzieży w Puławach w kyorugi i ósma w dwuboju technicznym, zajęła piąte miejsce w Pucharze Polski Warsaw Cup 2020

III MIEJSCE- PIOTR RELEWICZ UKS TAEKWONDO JAROCIN

Piąty zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiada Młodzieży w Puławach w kyorugi, brązowy medalista Pucharu Polski Warsaw Cup 2020