Reklama

Wyprawa Rowerem wokół Polski dla Fundacji Ogród Marzeń z Mateuszem Wielgoszem. Ruszają zapisy. Poznaj szczegóły

Opublikowano: 20 marca 2021 11:00
Autor: kar

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa organizowanie akcji Wyprawa rowerem wokół Polski dla Fundacji Ogród Marzeń. Udział w niej może wziąć każda chętna osoba. Jutro ruszają zapisy.

Reklama

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Mateusz Wielgosz z Lubini Małej w gminie Żerków, który na co dzień  mieszka w Szwajcarii. Zamierza zdobyć Wielką Koronę Tatr i objechać wokół Polskę.

Mateusz Wielgosz to człowiek o wielu pasjach i zamiłowaniu do sportów ekstremalnych. Jego marzeniem jest zdobycie Wielkiej Korony Tatr i wyprawa rowerowa wokół Polski. Tak też się stanie. Mateusz postanowił zorganizować wyprawę i połączyć ją z działaniem charytatywnym. Otóż Mateusz pojedzie dla Fundacji Ogród Marzeń z Jarocina. Tak zrodziła się idea pod nazwą „Rowerem wokół Polski dla Fundacji Ogród Marzeń”.

Współorganizatorami przedsięwzięcia są Stowarzyszenie RoweLove z Jarocina oraz Fundacja Ogród Marzeń. Organizacja zajmuje się wsparciem chorych dzieci z terenu Ziemi Jarocińskiej. 

Wyprawa „Rowerem wokół Polski dla Fundacji Ogród Marzeń" - ile potrwa?

Otóż całość eskapady potrwa 26 dni. Każdy z nich to indywidualna trasa rowerowa licząca maksymalnie do 151 km. Za nim jednak Mateusz wsiądzie na rower, to najpierw w ciągu 6 dni zdobędzie Wielką Koronę Tatr. We wspinaczce będzie mu towarzyszył kolega.

Ta niezwykła wyprawa „Rowerem wokół Polski dla Fundacji Ogród Marzeń” przygotowywana jest ze szczególną pieczołowitością. Wszystko po to, aby mogły w niej wziąć udział chętne osoby. Każdy dzień wyprawy to odrębny etap, który jest szczegółowo opracowany. Szczegółowo etapy można poznać TUTAJ.

Wyprawa organizowana jest pod honorowym patronatem starosty powiatu jarocińskiego, burmistrza gminy Żerków. Patrona medialny objęła Gazeta Jarocińska oraz portal jarocinska.pl.

Wyprawa „Rowerem wokół Polski dla Fundacji Ogród Marzeń" - kto może wziąć w niej udział?

Udział w wyprawie mogą wziąć wszyscy ci, którzy chęć przejechania na rowerze  ponad 100 km i chcą przy tym pomóc podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń. Będzie można wybrać dowolną trasę spośród 26. Istnieje też możliwość wyboru kilku tras, a nawet przejechania całej wyprawy razem z Mateuszem. Za przejazd trzeba będzie zapłacić wpisowe, które w całości powędruje na konto Fundacji. Za resztę wykupione zostanie ubezpieczenie dla danego uczestnika oraz wydrukowana specjalna koszulka.

Zapisy na wyprawę rusza już jutro za pośrednictwem specjalnej platformy. Śledźcie nasz portal oraz wydarzenie na facebooku.

Pakiety do wykupienia:

  • Pakiet jednodniowy 140 zł (wpisowe 100 zł, koszulka 35 zł, ubezpieczenie 5 zł)
  • Pakiet dwudniowy 195 zł (wpisowe 150 zł, koszulka 35 zł, ubezpieczenie 10 zł)
  • Pakiet trzydniowy 250 zł wpisowe 200 zł, koszulka 35 zł, ubezpieczenie 15 zł)
  • Pakiet czterodniowy 305 zł (wpisowe 250 zł, koszulka 35 zł, ubezpieczenie 20 zł)
  • Pakiet pięciodniowy 360 zł (wpisowe 300 zł, koszulka 35 zł, ubezpieczenie 25 zł)
  • Pakiet trzynastodniowy - połowa trasy 600 zł (wyspowe 500 zł, koszulka 35 zł, ubezpieczenie 65 zł)
  • Pakiet całościowy - 1200 zł (wpisowe 1030, koszulka 35 zł, ubezpieczenie 135 zł)

 

Zobacz wywiad wideo przeprowadzony z Mateuszem Wielgoszem w naszym studiu [KLIKNIJ TUTAJ].

Link do zapisów: [KLIKNIJ TUTAJ]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.