Reklama

#wspieramjarocinskie: Bezpłatna reklama dla firm

Opublikowano: 9 września 2020 20:55
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Możesz bezpłatnie poinformować o swoich usługach, produktach w Katalogu Jarocińskich Firm, którego druga edycja ukaże się w ramach akcji #wspieramjarocinskie. Katalog zamieszczony będzie się w specjalnym dodatku do „Gazety Jarocińskiej” oraz na stronie jarocinska.pl

 

 

Od kwietnia tego roku prowadzimy akcję #wspieramjarocinskie. Jej celem jest wsparcie lokalnej gospodarki i przekonanie mieszkańców Ziemi Jarocińskiej, jak ważna jest solidarność lokalna i wspólne dbanie o naszą Małą Ojczyznę.

Zachęcamy do tego, by kupować lokalne produkty u lokalnych handlowców, korzystać z usług firm, które znajdują się na naszym terenie.

Dołacz do grupy #wspieramjarocinskieg

Stworzyliśmy grupę na Facebooku #wspieramjarocinskie, w której jest już ponad 4 tysiące osób i każdego dnia ich przybywa. Dołącz do grupy #wspieramjarocinskie tutaj

Firmy mogą tam bezpłatnie pokazać się, poinformować o swojej ofercie. Członkowie grupy bardzo często piszą w komentarzach: „Nie wiedziałem, że taka firma jest w Jarocinie”.

Dlatego postanowiliśmy wydać Katalog Jarocińskich Firm, w którym każdy będzie mógł bezpłatnie poinformować o swoim istnieniu.

Pierwsze strony katalogu ukazały się w lipcowym dodatku do ”Gazety Jarocińskiej”. 15 września wydamy drugi numer. Tam też będzie miejsce na darmową prezentację dla firm, które jeszcze nigdy nie skorzystały z reklamy w "Gazecie Jarocińskiej”

Mamy nadzieję, że dzięki akcji #wspiermajarocinskie lokalne firmy zdobędą więcej klientów, a mieszkańcy Ziemi Jarocińskiej będą mogli skorzystać z większej ilości usług, poznają nowe produkty. Przekonają się, jak wiele różnych podmiotów gospodarczych mieści się na naszym terenie.

 

 

 

Co zrobić, by informacja o twojej firmie ukazała się w Katalogu Jarocińskich Firm?

Wystarczy wysłać na adres [email protected] następujące informacje:

  • nazwa firmy,
  • adres, kontakt,
  • podstawowa informacja,
  • czym się zajmuje

Można załączyć zdjęcie siedziby, produktu (nie reklamę) i logo. My zrobimy resztę.

Na zgłoszenia czekamy do 8 września 2020 r. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dodatek #wspieramjarocińskie ukaże się dzięki wsparciu organizacji, które dbają o naszą Małą Ojczyznę. Projekt wspierają:

Mecenas akcji: DROBUD S.A

Patron strategiczny: Jarocińska Agencja Rozwoju

Partnerzy: Hydro Marko, Veolia, Południowa Oficyna Wydawnicza.

Mamy nadzieję, że wkrótce przybędzie mecenasów i patronów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 8 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Jarocin

    Zrobię loda przez telefon 1000zl