Reklama

Wielkopolscy laureaci XVIII edycji konkursu plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” . Podopieczni ŚDS w Chromcu z szansa na kolejną nagrodę

Opublikowano: 7 marca 2021 13:00
Autor: kar

Tajemnica mojej wyobraźni

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Karolina Suś i Michał Kiela ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Chromcu zajęli pierwsze miejsce w wojewódzkim konkursie. Ich praca przeszła do finału

Reklama

„Tajemnica mojej wyobraźni” to hasło przewodnie tegorocznej edycji konkursu plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Jest on organizowany od 18 lat przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i cieszy się dużym zainteresowaniem. Konkurs skierowany jest do uczestników warsztatów terapii zajęciowej, środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawni mieszkańcy domów pomocy społecznej.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 217 prac z 61 placówek aktywizujących osoby z niepełnosprawnością. Wśród nich znalazły się prace przesłane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Chromcu.

Prace zostały ocenione przez Wojewódzką Komisję Konkursową. Kapituła w swoim wyborze kierowała się w szczególności kreatywnością, indywidualnym podejściem oraz nieoczywistym sposobem interpretacji tematu. 

Wśród nagrodzonych znalazła się praca autorstwa Karoliny Suś oraz Michała Kiela z ŚDS w Chromcu pt. „Tajemnica mojej wyobraźni”, która zakwalifikowana została do konkursu na etapie ogólnopolskim. 

W kategorii rysunek i grafika nagrodę otrzymali Karolina Suś i Michał Kiela z ŚDS w Chromcu. Pod opieką terapeutki Anny Matuszak  wykonali pracę pt. „Tajemnica mojej wyobraźni”. Grafika zakwalifikowała się do konkursu na etapie ogólnopolskim. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Oli

    Super 🖐️

  • miesiąc temu | ocena +1 / -0

    nick

    praca na poziomie - gratulacje, ale już sam artykuł niekoniecznie