Reklama

UWAGA! Ważny komunikat spółdzielni mieszkaniowej

Opublikowano: 12 marca 2020 14:58
Autor:

UWAGA! Ważny komunikat spółdzielni mieszkaniowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

W związku z coraz poważniejszym zagrożeniem epidemiologicznym Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Jarocinie wydała komunikat do wszystkich swoich członków.

 

 

TREŚĆ KOMUNIKATU

Obawiając się o zdrowie Spółdzielców Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej uważa, że jeśli została nałożona kwarantanna na uczniów i dzieci, powinny one pozostawać w tym okresie w domach pod nadzorem rodziców. Postanowiliśmy, że boiska, które są na zasobach Spółdzielni zostają zamknięte do odwołania. Prosimy, również Państwa i zachęcamy, jeżeli osobiste przybycie do Spółdzielni Mieszkaniowej nie jest potrzebne do korzystania z dostępnych narzędzi załatwiania spraw przez internet za pomocą wiadomości e-mail: sekretariat - [email protected] , kierownik działu Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi [email protected], dział techniczny [email protected] bądź kontakt i zgłaszanie awarii przez telefon (62) 747-34-38. W przypadku informacji o saldach dotyczących Państwa mieszkań można uzyskać poprzez zalogowanie się na stronie http://ebok.smjarocin.pl, bądź telefonicznie, w takim przypadku należy przygotować imię i nazwisko, PESEL, kwotę i datę ostatniej wpłaty w celu ustalenia tożsamości interesanta. Pragniemy w ten sposób zabezpieczyć naszych pracowników i ich rodziny przed niepotrzebnym stresem związanym z chorobą.

Informujemy, że w razie awarii całodobowo pełnione są dyżury pod nr telefonów:

            - awarie wodno-kanalizacyjne                        tel. 605 781 315

            - awarie gazowe                                            tel. 605 781 315

            - awarie elektryczne                                       tel. 601 788 124

 

            W godzinach 7.00-15.00 można, również zgłaszać problemy:

z utrzymaniem porządku i czystości pod nr telefonów:

            - TOM-BRUK                                                  tel. 665 212 353

            - Jarocińska Spółdzielnia Socjalna                    tel. 531 271 205

z awariami domofonów

(Punkt Dorabiania Kluczy)                                            tel. 502 524 211

 

Działania zapobiegawcze rozprzestrzenianiu się chorób układu oddechowego

Unikaj bliskiego kontaktu z chorymi.

• Unikaj dotykania oczu, nosa i ust.

• Zostań w domu, kiedy jesteś chory.

• Zakryj kaszel lub kichnięcie chusteczką, a następnie wyrzuć chusteczkę do śmieci.

Czyść i dezynfekuj często dotykane przedmioty i powierzchnie za pomocą zwykłego sprayu lub ściereczki do czyszczenia gospodarstwa domowego. Maseczki na twarz powinny być stosowane przez osoby, które wykazują objawy COVID-19, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby na innych. Często myj ręce mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund, szczególnie po wyjściu z łazienki, przed jedzeniem i po wydmuchaniu nosa, kaszlu lub kichaniu. W przypadku gdy źle się poczujesz, zaobserwujesz u siebie objawy, takie jak: GORĄCZKA, KASZEL, DUSZNOŚĆ I PROBLEMY Z ODDYCHANIEM bezzwłocznie musisz powiadomić telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną - tel. (62) 747-62-43 lub 509-615-090 (po godzinach pracy, w niedzielę i święta). W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego - najbliższy oddział tel. (62) 757-91-94 (oddział dla dorosłych), 539 524 935 lub 504 907 994 (oddział dla dzieci). INFOLINIA NFZ W SPRAWIE KORONAWIRUSA: 800-190-590

 

 

 

O bieżącej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem, gdzie się udać z pdejrzanymi objawami, jakie zmiany nas czekają - wszystko to w kompleksowej informacji, którą na bieżąco dla Was aktualizujemy - szczgóły TUTAJ.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +1 / -0

  Why

  Dlaczego dzieciaki nie siedzą w domach!!!!

 • rok temu | ocena +2 / -1

  ara

  Maile do spółdzielni wysyłam od lat i żadnej odpowiedzi na ani jednego nie dostałem, wątpię czy ktoś je odbiera i czyta. Naz zwykłe listy i pisma tez nie raczą pisemnie odpowiadać bo jak mówią nie muszą. Myślę ,że my spółdzielcy powinniśmy przemyśleć sobie czy chcemy dalej spółdzielni z takim prezesem i z takim modelem funkcjonowania.

 • rok temu | ocena +2 / -0

  Dobrze

  To proszę odpowiadać na maile. Czekam 3 tygodnie. Jutro Was odwiedzę

 • rok temu | ocena +4 / -1

  prezes

  a w ZGO brudno kazdy lapie wszystko a prezesi nic z tym nie robia zadnych srodkow dez boja sie podawac reki a setki osob dotykaja tych samych rzeczy