Reklama

Urząd miejski ogranicza swoje funkcjonowanie

Opublikowano: 12 marca 2020 15:44
Autor:

Urząd miejski ogranicza swoje funkcjonowanie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wiceburmistrz Bartosz Walczak APELUJE: - W trosce o dobro klientów, jak również pracowników ich obsługujących zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w urzędzie miejskim do niezbędnego minimum.

 W przypadku konieczności bezpośredniej wizyty w magistracie prosimy, aby wszelkie wnioski interesanci składali od poniedziałku do piątku do godz. 12.00 w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (budynek obok głównej siedziby urzędu). Poza tym wskazany jest kontakt drogą elektroniczną lub telefonicznie.
 

 

Poniżej podajemy przydatne dane kontaktowe, pod którymi można uzyskać informacje bez konieczności przychodzenia do urzędu:
 

 

[MCT Żerków miejscem kwarantanny pasażerów autokaru, który przyjechał z Niemiec - więcej szczegółów TUTAJ]

 

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA, ul. T. Kościuszki 15 b (budynek obok urzędu na parkingu), [email protected] , tel. 62-747-63-53

[email protected], tel. (62) 747-23-05 - DOKUMENTY URZĘDU STANU CYWILNEGO

[email protected] , tel. (62) 749-95-80 – PODATKI I OPŁATY LOKALNE

[email protected], tel. (62) 749-95-60 – GOSPODARKA ODPADAMI

[email protected] , tel. (62) 749-96-20, DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

[email protected] , tel. (62) 749-96-24, (62) 749-96-34, DOWODY OSOBISTE i MELDUNKI

[email protected], tel. (62) 749-96-30, Koordynator Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jarocinie
 

 

Numery telefonów do Urzędu Miejskiego w Jarocinie
 

 

Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego, ul. T. Kościuszki 15 b (budynek obok urzędu na parkingu), [email protected], tel. (62) 747-63-53.

 

 

Merytoryczny pracownik urzędu skontaktuje się telefonicznie z osobą składającą wniosek i poinformuje w jakim trybie, kiedy i gdzie odebrać dokumenty.
 

 

[ważny komunikat dla członków jarocińskiej spółdzielni mieszkaniowej - szczegóły TUTAJ]

 

 

- W związku z decyzją rządu o odwołaniu zajęć w szkołach niestety część urzędników będzie musiała pozostać w domu, aby zapewnić swoim dzieciom opiekę. Może to wpłynąć na wydłużenie czasu załatwiania spraw - podkreśla Mariusz Gryska, sekretarz gminy Jarocin.

 

 

 

I zaznacza jednocześnie, że o wszelkich ewentualnych zmianach pracy urzędu, mieszkańcy będą informowani na bieżąco.
 

 

[burmistrz Jarocina na dobrowolnej kwarantannie - na ten temat więcej przeczytasz TUTAJ]

 

 

Władze samorządowe informują też, że w trosce o bezpieczeństwo klientów w Urzędzie Miejskim w Jarocinie, wprowadzona została dodatkowa dezynfekcja sanitariatów, poręczy i klamek, z którymi mają styczność klienci i urzędnicy. Zwracają jednak uwagę, by stosować się do zaleceń Ministra Zdrowia, dbać o higienę, unikać zgromadzeń, a w kontakcie z innymi osobami, ze względu na bezpieczeństwo swoje i innych osób zachować odpowiedni dystans. Zachowajmy zdrowy rozsądek i nie lekceważmy objawów choroby (wysoka gorączka, kaszel, duszności).
 

 

WAŻNE TELEFONY:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarocinie - 7.25 - 15.00 (w dni robocze) - (62) 747-23-17 Telefon alarmowy - w soboty, niedziele i święta oraz po godzinach pracy - 509-615-090

WYKAZ SZPITALI ZAKAŹNYCH W WOJ. WIELKOPOLSKIM

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu - Poznań Stare Miasto ul Krysiewicza 7/8. Oddział Obserwacyjno-Zakaźny, ul Nowowiejskiego 56/58 - tel. (61) 859-03-34/(61) 859-03-35/(61) 859-03-36.

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Poznań Jeżyce, ul. Szpitalna 27/33, Oddział VIII Chorób Zakaźnych i Neurologii, Pediatryczny - tel. izby przyjęć pediatrii 618-491-444/, 618-491-302.

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 3 - Poznań Nowe Miasto, ul Szwajcarska 3, Odział Zakaźny Szpitala Miejskiego ul. Żelazna 2, tel. (61) 873-93-68.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr Romana Ostrzyckiego w Koninie, ul. Szpitalna 45. Oddział obserwacyjno – zakaźny z pododdziałem zakaźnym dziecięcym – tel. (62) 240 44 02

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, ul. Poznańska 79, Oddział obserwacyjno – zakaźny dla dorosłych, ul. Toruńska 7, tel. (62) 767 72 46

 

 

[o posiedzeniu Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Jarocinie - czytaj TUTAJ]

 

 

O bieżącej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem, gdzie się udać z pdejrzanymi objawami, jakie zmiany nas czekają - wszystko to w kompleksowej informacji, którą na bieżąco dla Was aktualizujemy - szczgóły TUTAJ.  

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (10)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -2

  kat

  Najlepiej zlikwidować Urząd albo zrobić go na zasadzie szkól niepublicznych czyli płacić urzędnikom od ilości załatwianych spraw

 • rok temu | ocena +3 / -0

  *klient

  A co z wydziałem komunikacji? Tam też jest masa ludzi.

 • rok temu | ocena +6 / -3

  Rew

  Mam prośbę do redaktorów GJ, niech zapytają wójta gminy Kotlin dlaczego nakazał chodzić do pracy administracji i obsłudze szkolnej pomimo zamknięcia szkół!?

 • rok temu | ocena +5 / -0

  bbb

  RODZICU! Czas wolny od zajęć szkolnych to nie czas bieganiny po ulicach, boiskach itp. Bądźmy odpowiedzialni, zostawmy wszyscy nasze dzieciaczki w domach. One spokojnie towarzysko zaspokoją swoje potrzeby przez media społecznościowe. Apeluję o rozwagę! Uchronimy w ten sposób dzieci, najbliższych, znajomych i siebie samych

 • rok temu | ocena +10 / -3

  czy Czechakowa będzie się na wszystko godzić bo wojewoda to też pisowiec?

  wojewoda skierował do Żerkowa prawie 30 osób na kwarantannę, czy starościna Czechakowa miała tutaj cokolwiek do powiedzenia? wojewoda to pisowiec więc Czechakowa nawet nie jęknęła, sprowadzili zagrożenie do naszego powiatu byle daleko od Poznania, cholerne pisiury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • rok temu | ocena +0 / -1

  jacekpl

  Z świata medycznego https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920300820?fbclid=IwAR144_WP2Orh00E-FLb5-K6nh9XCL9YgGjtNTnP9DbbhOzeGosk6In2iuxc

 • rok temu | ocena +3 / -0

  jacekpl

  mapka z sytuacją ą