Reklama

Sądy wracają do pracy. Jak sytuacja wygląda w Jarocinie?

Opublikowano: 2 czerwca 2020 07:15
Autor: Elżbieta Rzepczyk

Sądy wracają do pracy. Jak sytuacja wygląda w Jarocinie?       - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Od momentu wprowadzenia rygorów sanitarnych w marcu, w sądach odbywały się tylko te rozprawy i posiedzenia, które są zaliczane do tzw. spraw pilnych - postanowienia o tymczasowych aresztowaniach podejrzanych.

 

 

Powoli sądy wracają do pracy. Podstawową formą kontaktu z Sądem Rejonowym w Jarocinie są nadal: poczta elektroniczna, ePUP, fax, telefon. Przeglądanie akt i ich utrwalanie będzie się odbywało w wydzielonych pomieszczeniach po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu takiej potrzeby.

 

Powoli jarociński sąd wraca do orzekania w sprawach karnych i cywilnych - z zachowaniem dodatkowych zasad bezpieczeństwa. Osoby wchodzące do sądu oraz na salę rozpraw będą miały badaną temperaturę ciała. Na terenie sądu będzie obowiązek dezynfekcji rąk oraz zakrywania ust i nosa. Rozprawy były zawieszone do 31 maja.

 

Od poniedziałku 1 czerwca będą wyznaczane kolejne terminy. Pierwsze odbędą się za trzy tygodnie.

 

 

Prezes sądu wydała szczegółowe zarządzenie w sprawie zasad przyjmowania interesantów oraz obowiązków osób uprawnionych do wejścia do budynku Sądu Rejonowego w Jarocinie [ZOBACZ TUTAJ].

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • rok temu | ocena +0 / -1

    Pytanie

    Czy to prawda, że w jarocinskim szpitalu wykonano badania na covid 19 i wyniki 4 pacjentów są pozytywne?