Reklama

„Obwodnica idzie w dobrym kierunku”

Opublikowano: 8 sierpnia 2014 08:46
Autor: Karol Górski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Komunikat Urzędu Miejskiego w Jarocinie i kolejne przesunięcie terminu otwarcia ofert na budowę obwodnicy Jarocina.

 

Wczoraj na portalu jarocinska.pl informowaliśmy, że burmistrz Jarocina Stanisław Martuzalski wypiera się, że składał obietnice dotyczące budowy bajpasu Jarocina. Przypomnieliśmy też historię jego obietnic w tej sprawie.

Po ukazaniu się tej informacji Urząd Miejski w Jarocinie przesłał do redakcji komunikat w tej sprawie. Został on opublikowany również na stronie jarocin.pl pod tytułem „Obwodnica idzie w dobrym kierunku”. Wynika z niego między innymi, że GDDKiA po raz siódmy zmieniła termin otwarcia ofert na budowę obwodnicy Jarocina.

Treść komunikatu UM w Jarocinie:

„Dzisiaj do Urzędu Miejskiego wpłynęła wiadomość od GDDKiA, że: „na 19 sierpnia br. zaplanowane jest otwarcie ofert cenowych na budowę obwodnicy Jarocina w ciągu drogi ekspresowej S11. Przesunięcie terminu otwarcia ofert było spowodowane udzielaniem wyjaśnień na pytania wykonawców.” W rozmowie telefonicznej pracownik GDDKiA potwierdził, iż najprawdopodobniej jest to ostateczny termin. Tak więc działania dotyczące realizacji obwodnicy Jarocina idą w dobrym kierunku, a Burmistrz Jarocina dokładał wszelkich starań, żeby tak ważna inwestycja w Jarocinie powstała”.

(kg)

Fot. Karol Górski

 

Zagłosuj w sondzie:

{loadposition sonda_1_kg}​​​

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (32)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 7 lat temu | ocena +2 / -5

  Kaziuk

  [quote name="SZOK"][quote name="SZOK"]Ja p..ale niektórzy są prymitywni , nie wiedziałbym dopóki nie wszedłbym na ten portal. Jestem w szoku, poraża mnie retoryka, Pana niejakiego Zygi..szok.<br />Odgraża się innym, Obraża innych i wydaje mu się, że jest taki "super". Zero samokrytyki. Taki Zagłoba. Ja się nie dziwię, że z tego zaścianka ludność do Londynu emigruję, bo już na zmywaku lepiej niż w tym piekiełku, gdzie jeden drugiemu chce posadę urzędnicza wyrwac, a robią ro obrzucając się błotem nawzajem. Szok. Wielki szacunek dla tych co postanowili wziąć życie w swoje ręce i wyjechali stąd, nie czekając aż skorumpowany Urząd Pracy cokolwiek im zaoferuje!!czy inni ludzie z Urzędów.[/quote]<br />Nie Zygi, ale Knypa!!, ale to chyba ta sama osoba, widac po stylu![/quote]<br />Masz racje - on wystepuje na forum w dwóch osobach - sam do siebie pisze i na to co napisał - odpowiada :P Zupełne rozdwojenie jazni ! Doktorze Jerzycki ratuj pan człowieka :-?

 • 7 lat temu | ocena +4 / -2

  szabes goyim

  [quote name="buahahha"]:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: <br />Darowanemu koniowi się w zeby nie zagląda:)[/quote] A kto Go POdarował. Sam się wprosił; brat przyniósł Go w teczce :D :D

 • 7 lat temu | ocena +3 / -5

  jakie_miato_taka_gj

  Martuzalski ostatnio wszędzie się pojawia. Propaganda, kreowanie ślicznego wizeruku, dobrego burmistrza. Ciekawe ile zapłacił gazecie...

 • 7 lat temu | ocena +4 / -4

  Mielniczuk

  8) m. ale ma te kielochy i jak je exPOnuje........... brrrrrrrrr............ k. ale obrzydlistwo i deb(...)two. 8) :-| :oops: a fujjjjjjjjjj..... ktoś tu nie myje kilochów :D :D :D

 • 7 lat temu | ocena +3 / -3

  Drozdowicz

  [quote name="hahahahahaha"]Do Knyp<br />"Dobry szef nie podporzadkowywuje sobie nikogo<br />ten kto podporzadokowywuje jest dyktatorem nie szefem" pytanie, który z rządzących w Jarocinie był dyktatorem, lub jest ? Może właśnie niektórzy co walczą z komuną, sami stosują jej metody działania. Może obydwoje są małymi dyktatorkami jarocińskimi. S.M I A.P, jak to mówią, swój na swego zawsze trafi.[/quote]Uważasz, że sm jest dobrym szefem :-x :-x :-x :-x :-x Chyba cię POgięło :eek: :cry: :-| sir ADAM MICHAŁ PAWLICKI zawsze był i jest spolegliwy dla społeczeństwa jarocinian i zawsze walczył i po kolanach tyrał dla dobra lokalnej ojczyzny, co się odzwierciedliło niesamowicie w tej małej dziurze. ADAM pokazał, jak można spożytkować, rozum jakim Go Pan Bóg obdarzył, jak spożytkować dostępny kapitał i własny i z Unii €uropejskiej i jak powiększyc kapitał inwestycyjny. A co robi i zrobił ten PeOwski baca prawie przez trzy lata-nic, null, zero do kwadratu, dno!!!

 • 7 lat temu | ocena +1 / -5

  hahahahahaha

  Do Knyp<br />"Dobry szef nie podporzadkowywuje sobie nikogo<br />ten kto podporzadokowywuje jest dyktatorem nie szefem" pytanie, który z rządzących w Jarocinie był dyktatorem, lub jest ? Może właśnie niektórzy co walczą z komuną, sami stosują jej metody działania. Może obydwoje są małymi dyktatorkami jarocińskimi. S.M I A.P, jak to mówią, swój na swego zawsze trafi.

 • 7 lat temu | ocena +5 / -3

  Drozdowicz

  "ANEKS": Dlaczego odwołano za twojej kadencji martuzalski wybitnych specjalistów lekarzy: Prof. dr. kardiologa KONKOLA i dr.hab. internistę PIĄTKA także wybitnego nauczyciela Akademickiego. I nie wmawiaj społeczeństwu, że to nie twoja "działka" tylko powiatu. Wiem, że ci ludzie podjęli się zbudowania od podstaw w tutejszym szpitalu oddziałów: kardiologicznego, oraz internistycznego (chorób wewnętrznych) wreszcie z prawdziwego zdarzenia, co zostało im nie dane oraz ORDYNARNIE utrącone to ich budowanie, oraz oni sami. Co ty martuzalski zrobiłeś w tym temacie, ażeby nie dopuścić do takiej sytuacji i nie pierdol, że chodziło o lekarzy pobory. Wszędzie zarobki lekarskie są podobne i nieprawdą jest, że ci specjaliści przekraczali drastycznie normy w zarobkach. Wiem, że nie jesteś bez winy w tym temacie i nie uciekaj od uzasadnionej odpowiedzi plaszcząc j(...)a na wybrzeżu tureckim, albo gdziekolwiek urlopujesz. Masz w łapach laptop, to odpowiedz.

 • 7 lat temu | ocena +5 / -1

  Knyp

  Napiszę Gorbaczow tak w sensie odpływu ludzi za granicę. To wina Tuska i PO, że tyle ludzi wyjechało. To jest celowe, wyrachowane działanie, przemyślane w gabinecie, albo u "królika" gdzie sikorski z rostovskim dyskutowali. Dlaczego taka sytuacja rządzącym odpowiada: emigracja 3mln polaków. no bo gdyby te 3 melony zostały w kraju, to nastapiłyby rozruchy, bo o tyle zwiększyło by sie bezrobocie, właśnie o te 3 mln. bezrobotnych, a to my mogło, PO protestach i zadymach zmieść z piedwestału rządzenia lewacką koalicje :PO/PSL. A tak pozbyli się problemu rękami tej bezrobotnej biedoty imigracyjnej. I wszyscy są "zadowoleni", para została spuszczona :D :D i mozna kęcić wielomiliardowe interesy dalej, w imię najjaśniejszej RzeczyPOsPOlitej "Ludowej" dalej trwającej -BIS!! :eek: Reasumując ministra Sienkiewicza: "Ch. d-a, i kamieni kupa. Szacunek należy się Pawlickiemu i jego "towarzyszom" a nie tobie sm vel padalecki. :o

 • 7 lat temu | ocena +6 / -4

  SZOK

  [quote name="SZOK"]Ja p..ale niektórzy są prymitywni , nie wiedziałbym dopóki nie wszedłbym na ten portal. Jestem w szoku, poraża mnie retoryka, Pana niejakiego Zygi..szok.<br />Odgraża się innym, Obraża innych i wydaje mu się, że jest taki "super". Zero samokrytyki. Taki Zagłoba. Ja się nie dziwię, że z tego zaścianka ludność do Londynu emigruję, bo już na zmywaku lepiej niż w tym piekiełku, gdzie jeden drugiemu chce posadę urzędnicza wyrwac, a robią ro obrzucając się błotem nawzajem. Szok. Wielki szacunek dla tych co postanowili wziąć życie w swoje ręce i wyjechali stąd, nie czekając aż skorumpowany Urząd Pracy cokolwiek im zaoferuje!!czy inni ludzie z Urzędów.[/quote]<br />Nie Zygi, ale Knypa!!, ale to chyba ta sama osoba, widac po stylu!

 • 7 lat temu | ocena +3 / -6

  SZOK

  Ja p..ale niektórzy są prymitywni , nie wiedziałbym dopóki nie wszedłbym na ten portal. Jestem w szoku, poraża mnie retoryka, Pana niejakiego Zygi..szok.<br />Odgraża się innym, Obraża innych i wydaje mu się, że jest taki "super". Zero samokrytyki. Taki Zagłoba. Ja się nie dziwię, że z tego zaścianka ludność do Londynu emigruję, bo już na zmywaku lepiej niż w tym piekiełku, gdzie jeden drugiemu chce posadę urzędnicza wyrwac, a robią ro obrzucając się błotem nawzajem. Szok. Wielki szacunek dla tych co postanowili wziąć życie w swoje ręce i wyjechali stąd, nie czekając aż skorumpowany Urząd Pracy cokolwiek im zaoferuje!!czy inni ludzie z Urzędów.

 • 7 lat temu | ocena +3 / -3

  buahahha

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: <br />Darowanemu koniowi się w zeby nie zagląda:)

 • 7 lat temu | ocena +2 / -7

  Grobaczow

  "Chcesz więcej to zapytaj się radnych co o twoim nierządzeniu myślą. "<br />a Ja proponuje zapytać zwykłych jarociniaków, nie radnych, których można przekupić raz w jedna raz w drugą, to też ludzie władzy, troche nieraz oderwani od rzeczywistosci. Zapytaj zwykłych ludzi na ulicy, oni nie czują różnicy, czy rzadził a.p czy s.m. Tylko ludzie, którzy są w klikach jednego i drugiego ewentualnie mogą odczuć, brak tej władzy, bądz nadmiar. Ja nie jestem Stanisławem nie rozumiesz, jestem zwykłym szarym zjadaczem chleba, nic tu nie znaczącym mieszkańcem, tutaj nic się nie zmienia od lat i tak większośc ludzi wyjechałą za granicę stad jakieś 6 lat temu, a kto wtedy rządził?dlatego wtedy nie było bezrobocia bo ludzie wyjechali.

 • 7 lat temu | ocena +3 / -7

  Grobaczow

  Cytat ,CZŁOWIEKA O KSYWIE "knyp" "Jak kiedyś wspominał Wielki Budowniczy, Pierwszy Niekomunistyczn y Burmistrz na Ziemi Jarocińskiej: Sir ADAM MICHAŁ PAWLICKI: "Lepiej, żebyś siedział w domu, aniżeli przychodził codziennie, oprócz weekend'ów do magistratu, wtedy o wiele mniej byś POpsuł i zaszkodził mojej i innych jarocinian, małej Ojczyźnie Ziemi Jarocińskiej. "<br />To raczej wstyd dla Ziemii Jarocińskiej, że jego członek tak niekulturalnie się wypowiada. W taki sposób to mogą rozmawiać ludzie jak ich nikt nie słyszy, a nie w głos mówić, wg mnie to nietakt ze strony Pawlickiego, że tak powiedział. Tym bardziej, że tym tekstem jakby wywyższa samego siebie, a pokazuje pogarde wobec obecnego burmistrza, a to on sie niby tak skarży na nienawiść Martuzalskiego do niego, to czemu sam ją podsyca, takimi tekstami wobec S.M? Tego teksty budują niezgodę w tym małym jarocińskim piekiełku. To ludzie powinni go chwalić, a nie on sam siebie.

 • 7 lat temu | ocena +6 / -14

  Kogut

  [quote name="Zyga."]Ale ten Nasz rencista mógłby sobie już te zęby sobie zrobić 8) <br />Chyba go stać.[/quote]<br /> Faktycznie na tym zdjęciu ma każdy ząb z innej parafii :)

 • 7 lat temu | ocena +2 / -7

  Grobaczow

  Ja uważam, ze kazdemu człowieku należy się szacunek. TY, że tylko Tobie i Twojej świcie, tym się różnimy. Jednak niektórzy jak widać ida w extreme, jednych chwalą i czczą jak Bogów, drugich sobie znieważą, poobrazają, a niech im ulży, tak im jakos brak władzy czy co?

 • 7 lat temu | ocena +6 / -3

  Knyp

  A ty co pokazujesz, że biura PGNIG-e upadają i BOK w energetyce, filię Uniwersytetu Szczecińskiego rozwiązują, bo nie kiwnąłeś paluchem, żeby to nie nastapiło, za twojej kadencji bezrobocie z 300 osób wzrosło do grubo ponad 1000 tysiąca ludzi, nie sprowadziłeś żadnego inwestora strategicznego, budownictwo wielorodzinne mieszkaniowe leży, ani jeden blok mieszkalny, nie powstał za twojej kadencji. "Zbudowałeś obwodnicę na papierze". Koronnym dowodem przeciw tobie, że nie nadajesz się do rządzenia w Jarocinie, było nieuzyskanie rok, po roku przez ciebie absolutorium, co absolutnie cię dyskwalifikuje cię od zaraz jako Burmistzra Jarocina. Chcesz więcej to zapytaj się radnych co o twoim nierządzeniu myślą. Nie pozdrawiam, a teraz czekam i przygotowuję się na pozew do sądu z twojej strony i twojej maszynerii prawniczej przeciw mnie. I nie myśl sobie, że się ciebie boję, bo za tobą stoi "władza". Stanę się męczennikiem :-)

 • 7 lat temu | ocena +9 / -7

  Grobaczow

  "Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną" :lol: dla niektórych ten Pawlicki to jakiŚ BOŻEK!!

 • 7 lat temu | ocena +3 / -6

  do Zyga

  To co uprawiasz użytkowniku "knyp" to zwykłe bałwochwalstwo ! Bałwochwalstwo, idolatria (gr. eidolon - obraz lub posąg, latreia - kult) – grzech w religiach abrahamowych polegający na oddawaniu czci fałszywym bóstwom (bożkom). W szerszym sensie: przywiązywanie nadmiernej wagi do spraw doczesnych kosztem Boga.W Nowym Testamencie bałwochwalstwo jest również wielokrotnie potępiane. Istnienie innych bóstw jest negowane (1 Kor 8,4; Ga 4,8), a oddawanie im czci jest w istocie kultem demonów (1 Kor 10, 19-21). W teologii Św. Pawła pojęcie bałwochwalstwa jest poszerzone i obejmuje także chciwość (Kol 3,5; Ef 5,5) rozumianą jako kult pieniądza traktowanego jak bożek, któremu ludzie służą niczym Bogu najwyższemu. Przedmiotem bałwochwalczej żądzy może być również władza (Ap 13,8) i rozkosze życiowe (Tt 3,3). Unikanie idolatrii jest warunkiem koniecznym zbawienia (1 Kor 10, 14; 2 Kor 6, 16; Ga 5,20; 1 J 5, 21; Ap 21, 8; 22,15)[2].

 • 7 lat temu | ocena +6 / -12

  do Zyga

  Knyp napisał<br />"Jak kiedyś wspominał Wielki Budowniczy, Pierwszy Niekomunistyczny Burmistrz na Ziemi Jarocińskiej: Sir ADAM MICHAŁ PAWLICKI: "Lepiej, żebyś siedział w domu, aniżeli przychodził codziennie, oprócz weekend'ów do magistratu, wtedy o wiele mniej byś POpsuł i zaszkodził mojej i innych jarocinian, małej Ojczyźnie Ziemi Jarocińskiej. Twoje pozorne "ruchy" są dziwaczne, dla ogromnej większości niezrozumiałe, wiele korzyści z tego nie ma, a wręcz same gigantyczne problemy. Nie umiesz nic, kompletne zieje z ciebie dno, niewiedza, impotencja umysłowa, prywata, sobielejstwo, nepotyzm, brak pomysłu na Jarocin."<br /><br /> Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale piszesz jakbyś był w jakiejś sekcie (tak się zachowują ludzie z sekt), nieźle wam piorą mózgi, a macie jeszcze własne zdanie czy już nie? To,że obecny burmistrz jest zwykłym urzędnikiem, który tylko się pokazuje na imprezach i przecina wstęgi, nie oznacza,że możesz słomę z butów pokazywać w komentarzach.

 • 7 lat temu | ocena +10 / -21

  padlicki

  [quote name="LSD"]Obwodnica obwodnicą ale co z uchwałami podjętymi przez 6 sołtysów skoro okazało się że sołectwa wprowadzono niezgodnie z prawem i zdrowym rozsądkiem? Chyba że nowi sołtysi nie podjęli żadnych kroków przewidując że pomysł Każmierczaka to farsa?[/quote]<br /><br />A co z dietami wypłaconymi sołtysom w Jarocinie? Będą musieli je zwrócić? Z odsetkami? Bezprawnie pobrane czyli złodziejstwo? Przywłaszczenie?

 • 7 lat temu | ocena +9 / -8

  Knyp

  Twoje rządy martuzalski to jedna wielka żenua, ściema, porażka, masakra, tragedia, twoje nic nierobienie, tylko trwasz, nawet nie umiesz administrować MiG Jarocin, nie robiąc nic. Nie ma ani jednego sensownego projektu z twojej strony. Dotyczy to też Twojego wielce skompromitowanego w oczach społeczeństwa lewacko-neo-ultra-liberalnego "po"- Partii Oszustów. Jak kiedyś wspominał Wielki Budowniczy, Pierwszy Niekomunistyczny Burmistrz na Ziemi Jarocińskiej: Sir ADAM MICHAŁ PAWLICKI: "Lepiej, żebyś siedział w domu, aniżeli przychodził codziennie, oprócz weekend'ów do magistratu, wtedy o wiele mniej byś POpsuł i zaszkodził mojej i innych jarocinian, małej Ojczyźnie Ziemi Jarocińskiej. Twoje pozorne "ruchy" są dziwaczne, dla ogromnej większości niezrozumiałe, wiele korzyści z tego nie ma, a wręcz same gigantyczne problemy. Nie umiesz nic, kompletne zieje z ciebie dno, niewiedza, impotencja umysłowa, prywata, sobielejstwo, nepotyzm, brak pomysłu na Jarocin.

 • 7 lat temu | ocena +10 / -9

  LSD

  Obwodnica obwodnicą ale co z uchwałami podjętymi przez 6 sołtysów skoro okazało się że sołectwa wprowadzono niezgodnie z prawem i zdrowym rozsądkiem? Chyba że nowi sołtysi nie podjęli żadnych kroków przewidując że pomysł Każmierczaka to farsa?

 • 7 lat temu | ocena +3 / -7

  do Zyga

  uczciwość i polityk to antonimy przecież,<br />a sformułowanie "uczciwy polityk" powinno wejść do słownika polskiego jako oksymoron

 • 7 lat temu | ocena +2 / -10

  do Zyga

  Hammurabi pisałeś do mnie brzydkie słowa różne, takie ,gj usunęła , ale miedzy innymi "won stąd", ale widze, że kto mieczem wojuje to od miecza ginie:) Jakoś Cie nie ma, a Twoj komentarz mam na zrzucie ekranu, bo pojawił się na głównej stronce, ale potem nagle znikł. W razie w. mam dowód, jacy wy z ziemi jarocińskiej jesteście agresywni jak ktoś ma inne zdanie niż Wy!<br />Obecny burmistrz daje nam zwykła kiełbaskę przed wyborczą, wiadomo, ale tak i wy z Zj robiliście. Jarocin potrzebuje oczyszczenia zarówno z ZJ, jak i z byłych członków Zj(jak obecny burmistrz). Kogoś zupełnie nowego. ps. u was na posiedzeniach zj używacie też słowa "knyp"? Powiem tak nie szanujecie zwykłych ludzi, zwykłych mieszkańców, jakim jestem ja miedzy innymi, dbacie o swoją prywatę.<br /><br />tu link to screenshota i sobie mozesz zobaczyc co pisałeś, a co usunięto, bo nie nadawało się do publikcji <br />http://zapodaj.net/images/10a863573d00a.jpg

 • 7 lat temu | ocena +6 / -2

  rowerzysta

  [quote name="do zyga"][quote name="Hammurabi"][quote]GDDKiA potwierdził, iż najprawdopodobniej jest to ostateczny termin.[/quote]cha, cha, cha, tak; "przyjdzie" 19 sierpnia i przesuniecie termin otwarcia ofert na w grudniu PO POłudniu. K-a trzymajcie mnie bo już mnie ponosi, jak oni nas mogą tak ordynarnie dymać. Ludzie (pipoł) wzniećmy powstanie, tak dalej k. nie może być, bo te bydlaki nas wykończą psychicznie, biologicznie, społecznie :((((((((( ://////////// :cry: :cry: :cry:[/quote]<br /> ,hammurabi widzę,że niezła agresja z ciebie w komentarzach wychodzi,widziałem twój komentarz skierowany do mnie,poraża mnie jak niekulturalni są zwolennicy zjawiska! Nazywanie kogoś knypem w waszym zwyczaju?kto was wychowywał? Czy nie ma już normalnych,dobrze wychowanych ludzi u władzy i w stowarzyszeniach jarocińskich? Zwykle chamstwo[/quote]Jakbyś się zachowywał normalnie, uczciwie, nie kłamałbyś i nie oszukiwał, to byś był traktowany POWAŻNIE. Bujaj się.

 • 7 lat temu | ocena +10 / -6

  ferdek

  .<br /><br /><br />Według rachunków matematycznych, przy założeniu, że do 1 października tego roku wybrano by wykonawcę obwodnicy i zawarto z nim umowę, to jej oddanie do użytku byłoby między kwietniem a lipcem 2017 r.<br /><br />Oczywiście pod warunkiem, że po drodze nam wykonawca obwodnicy nie zbankrutuje ;-) <br /><br />Czy 1 października jest realny ?<br /><br />Jeśli nie będzie kolejnych perturbacji z rozstrzygnięciem przetargu w tym nie będzie protestów firm po wybraniu najlepszej oferty to jakaś tam szansa na ten październik jest. Jeśli będą problemy i potem protesty firm, to o rozstrzygnięciu w tym roku możemy zapomnieć.<br /><br />A wtedy termin oddania inwestycji znowu się oddali być może już na rok 2018.<br /><br />Dlatego Martuzalski i Kostka nie powinni się zbytnio podniecać komunikatami z GDDKiA, bo otwarcie ofert może być jak otwarcie puszki Pandory !!!

 • 7 lat temu | ocena +5 / -13

  do zyga

  Widziałem ten komentarz skierowany do mnie zanim go usunięto, szok!to tacy są agresywni i butni zwolennicy zj? Gdzie ja niby obrażam kogoś? To zyga nasmIrena się z zębów burmistrza, porażka chyba ruch samorządowy to jedyna alternatywa

 • 7 lat temu | ocena +9 / -10

  do zyga

  [quote name="Hammurabi"][quote]GDDKiA potwierdził, iż najprawdopodobniej jest to ostateczny termin.[/quote]cha, cha, cha, tak; "przyjdzie" 19 sierpnia i przesuniecie termin otwarcia ofert na w grudniu PO POłudniu. K-a trzymajcie mnie bo już mnie ponosi, jak oni nas mogą tak ordynarnie dymać. Ludzie (pipoł) wzniećmy powstanie, tak dalej k. nie może być, bo te bydlaki nas wykończą psychicznie, biologicznie, społecznie :((((((((( ://////////// :cry: :cry: :cry:[/quote]<br />A poprzedni nas nie robili? ,hammurabi widzę,że niezła agresja z ciebie w komentarzach wychodzi,widziałem twój komentarz skierowany do mnie,poraża mnie jak niekulturalni są zwolennicy zjawiska! Nazywanie kogoś knypem w waszym zwyczaju?kto was wychowywał? Czy nie ma już normalnych,dobrze wychowanych ludzi u władzy i w stowarzyszeniach jarocińskich? Zwykle chamstwo

 • 7 lat temu | ocena +8 / -21

  do zyga

  [quote name="Zyga."]Ale ten Nasz rencista mógłby sobie już te zęby sobie zrobić 8) <br />Chyba go stać.[/quote]<br />Jak TY że zrobiłeś za kadencji poprzedniej?hahaha oj chyba były burmistrz tutaj komentuje,mógłby sobie zrobić,ale chyba nie musi?czy jak się jest celebryta? Trzeba bielą zębów walić po oczach? Niech jest sobie nawet bez zrobionych zębów,byle by coś dla społeczności robił,a nie tylko dla siebie

 • 7 lat temu | ocena +16 / -7

  Hammurabi

  [quote]GDDKiA potwierdził, iż najprawdopodobniej jest to ostateczny termin.[/quote]cha, cha, cha, tak; "przyjdzie" 19 sierpnia i przesuniecie termin otwarcia ofert na w grudniu PO POłudniu. K-a trzymajcie mnie bo już mnie ponosi, jak oni nas mogą tak ordynarnie dymać. Ludzie (pipoł) wzniećmy powstanie, tak dalej k. nie może być, bo te bydlaki nas wykończą psychicznie, biologicznie, społecznie :((((((((( ://////////// :cry: :cry: :cry:

 • 7 lat temu | ocena +21 / -12

  Zyga.

  Ale ten Nasz rencista mógłby sobie już te zęby sobie zrobić 8) <br />Chyba go stać.

 • 7 lat temu | ocena +20 / -15

  Zyga.

  Kończ wstydu nam oszczędź.