Reklama

Nagrodzą najlepszych wolontariuszy - ZGŁOSZENIA do 15 listopada

Opublikowano: 31 października 2019 09:05
Autor:

Nagrodzą najlepszych wolontariuszy - ZGŁOSZENIA do 15 listopada - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego zapraszają organizacje pozarządowe, instytucje, wolontariuszy do udziału w konkursie BARWY WOLONTARIATU 2019.

 

W ramach tegorocznego konkursu można zgłaszać kandydatury w 5 kategoriach:

1) Wolontariusz roku

2) Wolontariat rodzinny

3) Wolontariat szkolny

4) Wolontariat senioralny

5) Organizacja/instytucja przyjazna wolontariuszom

 

Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, instytucje samorządowe, podmioty, które realizują program wolontariatu pracowniczego, osoby fizyczne, korzystające z pomocy wolontariuszy, wolontariusze (możliwe jest zgłoszenie własnej kandydatury).

W przypadku zgłoszeń dokonywanych przez osoby fizyczne lub wolontariuszy konieczne jest potwierdzenie faktu działalności wolontariusza przez organizację lub instytucję, która może o tym zaświadczyć na piśmie. Możliwe jest zgłoszenie kilku kandydatur przez jeden podmiot. Dany kandydat czy grupa może być zgłoszony tylko raz i może być przypisany tylko do jednej kategorii.

 

Kandydatów należy zgłaszać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej: www.wolontariuszroku.wrk.org.pl Do każdego formularza zgłoszeniowego należy dołączyć opis działalności nominowanych osób/grup/organizacji/instytucji, ukazujący ich działania na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.

 

Opis powinien być zamieszczony na maksymalnie 4 stronach maszynopisu i dołączony do formularza zgłoszeniowego. Opis może mieć dowolną formułę np. wspomnienie, relację, refleksje, pamiętnik. Opis kandydata, instytucji, organizacji należy dołączyć do zgłoszenia na stronie internetowej www.wolontariuszroku.wrk.org.pl. Opis należy sporządzić w wersji elektronicznej i dołączyć w formie pliku (pdf, jpg, doc, docx lub zip). W przypadku wielu plików (np. kilku rekomendacji) należy je skanować do 1 pliku lub umieszczać wszystkie w pliku zip.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa 15 listopada. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Rozstrzygnięcie Konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali Wielkopolskiego Dnia Wolontariusza połączonej w tym roku z obchodami 25-lecia WRK. Uroczysta Gala odbędzie się 12 grudnia 2019 roku o godzinie 12:00 w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na Galę połączoną z koncertem gwiazdy (w 2018 roku był to Kamil Bednarek) obowiązują osobne zapisy także za pośrednictwem strony www.wolontariuszroku.wrk.org.pl.

 

ZOBACZ TEŻ - NIEZWYKŁE ODKRYCIE W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -3

    kat

    Dla mnie najlepszymi wolontariuszami sa nauczyciele wiec proszę wśród nich wybierać. Bo na pewno władza za darmo nic nie robi. Malo tego moim zdaniem za wszystko każe sobie płacić