Reklama

Man za ponad 700 tysięcy

Opublikowano: 7 stycznia 2011 11:05
Autor:

  Man za ponad 700 tysięcy   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

 Strażacy z OSP Kotlin wzbogacą się o nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Wóz bojowy o wartości ponad 700 tys. zł trafi do jednostki w połowie miesiąca.   Nowy man zastąpi wysłużonego 25-letniego stara. Pojazd posiada napęd 4x4, co umożliwi gaszenie pożarów w trudnych warunkach terenowych. Oprócz walki z ogniem druhowie nowym autem będą wyjeżdżali do wypadków drogowych. Zakup  sfinansowały gmina Kotlin, Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy i Zarząd Wojewódzki Związku OSP w Poznaniu.
 Więcej w "Gazecie Jarocińskiej"
(era)
 
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 11 lat temu | ocena +0 / -8

    Gość

    A moze by kupili jakis osobowy dla komendy ? pozdrawima stacha

  • 11 lat temu | ocena +5 / -3

    Gość

    [quote name="OSp jarocin"]ciekawe kiedy do OSP JAROCIN przyjdzie nowe autko :) :oops:[/quote]<br />No myślę że OSP Jarocin tak szybko nowego autka nie dostanie;) bo w Powiecie Jarocińskim są jeszcze jednostki które używają starych samochodów i trzeba najpierw im nowe samochody zakupić. Pozdrawiam ;)

  • 11 lat temu | ocena +1 / -11

    Gość

    ciekawe kiedy do OSP JAROCIN przyjdzie nowe autko :) :oops:

  • 11 lat temu | ocena +9 / -0

    Gość

    Zgadzam się z poprzednikiem, przepisy mowią jasno i star musi zostac w Kotlinie. (Gmina podpisała umowę o włączeniu OSP Kotlin i OSP Racendów do KSRG i teraz musi trzymać sie przepisów, regulaminów i wytycznych dla jednostek KSRG, a jedną z tych wytycznych jest liczba samochodów bojowych)

  • 11 lat temu | ocena +9 / -0

    Gość

    [quote name="strażak"]Witam a do jakiej jednostki pójdzie wóz kotliński.My mamy żuka i prosimy o tego stara[/quote]<br />niestety muszę cię zawieść jednostki OSP które są w KSRG muszą mieć 2 samochody strażackie więc star zostaje. Przykro mi ;)Pozdrawiam

  • 11 lat temu | ocena +1 / -8

    Gość

    Witam a do jakiej jednostki pójdzie wóz kotliński.My mamy żuka i prosimy o tego stara

  • 11 lat temu | ocena +8 / -1

    Gość

    Jjan, na razie chyba mogą, ale co to ma do tematu? Chcesz, żeby miejscy łapali Straż Pożarną bo za szybko jedzie do pożaru?

  • 11 lat temu | ocena +2 / -10

    Gość

    Od nowego roku strażnicy miejscy nie mogą łapać kierowców na przekraczaniu prędkości za pomocą przenośnych radarów