Reklama

Kto wygrał Wybory Samorządowe 2018? Komisje liczą. Czas na WYNIKI

Opublikowano: 21 października 2018 21:00
Autor:

Kto wygrał Wybory Samorządowe 2018? Komisje liczą. Czas na WYNIKI - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Wybory 2018. Samorząd 2018. Wybory samorządowe 2018. Wyniki wyborów samorządowych. Pierwsze wyniki wyborów. Kto wgrał wybory w Jarocinie. Kto wygrał wybory w Żerkowie, Jaraczewie, Kotlinie i Nowym Mieście. Wieczór wyborczy w Jarocinie

 

 

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

I koniec głosowania. Właśnie minęła 21.00, a to oznacza, że zakończyły się Wybory Samorządowe 2018. Jak wyglądała wyborcza niedziela - więcej dowiecie się z naszego aktualizowanego na bieżąco materiału TUTAJ. Tam znajdziecie też ZDJĘCIA i WIDEO z głosowania.

 

Komisje wyborcze przystąpią teraz do liczenia głosów. Wiadomo, że rozpoczną od kandydatów do sejmików. Najpóźniej zliczane mają być głosowania na wójtów i burmistrzów. Przed członkami komisji kolejne pracowite godziny. Wybory Samorządowe 2018 na naszym terenie przebiegły bardzo spokojnie. Jarocińska policja nie odnotowała ani jednego incydentu. Gorzej było na końcówce kampanii wyborczej, kiedy doszło do sytuacji, że w Golinie i innych miejscach niszczono materiały wyborcze [ZOBACZ TUTAJ]

 

Teraz, szczególnie kandydaci, zastanawiają się, kto wygra te wybory. Kto będzie rządził przez następną kadencję w naszych miastach i gminach. Cztery lata temu powracający po przerwie do samorządu Adam Pawlicki dosłownie zmiótł konkurencję wygrywając w pierwszej turze [ZOBACZ TUTAJ], przy okazji wprowadził do rady 15 radnych, co - jak sam podkreślał - dało mu spokój i komfort rządzenia.

 

Ekipa Pawlickiego pod hasłem Rozwój zrealizowała w mieście i gminie szereg inwestycji, w tym bardzo dobrze odebrane społecznie mieszkania czynszowe [ZOBACZ TUTAJ]. Początek kadencji był jednak trudny, bo niezapowiadane zmiany w oświacie, doprowadziły do społecznego niezadowolenia i w efekcie referendum, które chociaż okazało się niewiążące, to pokazało, że polityka obecnych władz miasta ma sporą grupę przeciwników [ZOBACZ TUTAJ].

 

To między innymi z nimi, swoistą pozaratuszową opozycją, budowała swoją kampanię do władz miasta Katarzyna Szymkowiak, chyba największy i jedyny liczący się konkurent, a w zasadzie konkurentka Pawlickiego w tych wyborach. Była nie tylko obecna w przestrzeni publicznej i mediach społecznościowych, ale pokazała też program, który mógł przypaść do gustu, zwłaszcza przeciwnikom obecnego sposobu zarządzania miastem. Czy zyska szerszą akceptację? Ilu radnych wprowadzi do rady? Czy w przypadku przegranej stworzą silną opozycję?

 

Nasz przedwyborczy sondaż internetowy [ZOBACZ TUTAJ] pokazał, że w Jarocinie może być II tura wyborów, zwłaszcza jeśli dzisiaj frekwencja przekroczy 50 procent. Jeśli tak, to w dogrywce spotkają się Pawlicki i Szymkowiak. Pozostali dwaj kandydaci, w opinii internautów byli bez szans. Czy kandydaci zasłużyli na przychylność wyborców? Przedstawiciel PiS Zbigniew Surdukowski zwołał zaledwie jedną konferencję prasową, rzucił kilka pomysłów (większość realizowanych już w mieście) i szafował hasłem „koryto minus”. Czy to wystarczy by przekroczyć 10 procent? Są tacy obserwatorzy polityki, którzy mówią, że kandydat PiS-u może być beneficjentem fali wnoszącej partii w skali ogólnopolskiej, trzeźwa ocena jego kampanijnych dokonań nie pozwala jednak na taki optymizm.

 

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA - odśwież lub wciśnij F5]

 

O Krzysztofie Woelke z Komitetu Wolny Jarocin można napisać jedynie to, że był kandydatem na burmistrza Jarocina. Tyle i aż tyle… Krytyczni obserwatorzy samorządu oceniają, że lider WJ może zrobić najgorszy wynik w historii bezpośrednich wyborów na burmistrza od 2002 roku.

 

Wyniki wyborów w Żerkowie? Tym razem na żerkowskiej ziemi spotkało się dwóch młodych, niezwykle rzutkich i prowadzących silną kampanię kandydatów. Nasz sondaż pokazał, że w pierwszej turze wygra Michał Surma. Jeśli tak, Jacek Kmieć przegrałby po raz czwarty walkę o fotel szefa gminy. A może czeka nas niespodzianka?

 

W Kotlinie panuje zwyczajnie kryzys demokracji i samorządowa posucha. Mirosław Paterczyk nie miał konkurencji, w związku z tym mieszkańcy w przypadku wójta miast wyborów mieli plebiscyt. Czy Paterczyk uchroni stanowisko? Internauci byli zdania, że nie [ZOBACZ TUTAJ]. No ale liczą się wyniki głosowania. 

 

Jeszcze gorzej sprawa wygląda w Nowym Mieście, gdzie będzie chyba najgorsza frekwencja w tych wyborach. Wydaje się, że nieznany zupełnie z samorządu do tej pory Henryk Gołębiak, nie będzie w stanie zagrozić „wiecznemu” wójtowi Aleksandrowi Podemskiemu. Ale czy to dobrze dla samorządu? 

 

Jak wybory skończą się w Jaraczewie? Nasi respondenci przewidzieli, że tu tutaj może być potrzebna dogrywka. Sondaże pokazywały, że obecny burmistrz Dariusz Strugała i Roman Dworzyński idą „łeb w łeb”. Zwłaszcza, ze ten ostatni powinien zgodnie z logiką odebrać długoletniemu wójtowi mocny wciąż w Jaraczewie peeselowski elektorat. A może będzie niespodzianka i wreszcie zwycięży startujący już kilka razy do fotela wójta Tomasz Ochliński? Jeśli nawet nie, szykuje się sporo zmian w radzie miasta i gminy.

 

Za chwilę komisje zaczną tworzyć protokoły. Na początek jednak otwarcie urn. Po raz pierwszy przejrzystych. Czekamy w takim razie na wyniki.

Czekają też sztaby wyborcze i kandydaci. Największe z nich, skupione wokół kandydatów na burmistrza Jarocina, zorganizowały wieczory wyborcze w wynajętych obiektach. Chcemy ich odwiedzić. 

INFORMACJA BĘDZIE AKTUALIZOWANA 

 

[AKTUALIZACJA 21:42]

Rozpoczął się wieczór wyborczy. Sztaby kandydatów na burmistrza Jarocina czekają na wyniki głosowania – na początek choćby nieoficjalne. Obecnie urzędujący burmistrz Adam Pawlicki, który stara się o reelekcję, jest ze swoim sztabem w Kasynie. - Są tu ze mną wszystkie ważne dla mnie osoby – zaznacza. Ma na myśli między innymi członków Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska i kandydatów ze swojego komitetu wyborczego.

 

Kandydat na burmistrza nie ukrywa swojego rozczarowania niską frekwencją wyborczą w gminie Jarocin. Przypomnijmy, że o godzinie 17.00 wyniosła ona zaledwie 38,79%.

 

– Teraz, jak tyle pobudowaliśmy, to ludzie nie widzą potrzeby głosowania, bo wszystko mają – skomentował Pawlicki.

 

 

 

Burmistrz jest bardzo ostrożny w przewidywaniach wyniku głosowania. – Zobaczymy. Na razie liczą głosy. Trudno coś powiedzieć – stwierdził. W sztabie Ziemi Jarocińskiej spodziewają się, że wyniki będą znane w późnych godzinach nocych.

 

Pawlicki pytany czy będzie w poniedziałek w pracy, uśmiecha się i mówi, że może weźmie urlop na żądanie.

 

[22:29]

Jedyna kobieta wśród kandydatów na burmistrza Jarocina – Katarzyna Szymkowiak czeka na wyniki wyborów ze swoim sztabem w restauracji Eden w Witaszycach. W przeciwieństwie do Adama Pawlickiego, jest bardzo zadowolona z frekwencji. – Bardzo mnie cieszy, że ludzie poszlii zagłosować. Myślę, że w podsumowaniu okaże się, że frekwencja wcale nie była taka mała – stwierdza Katarzyna Szymkowiak.

 

W oczekiwaniu na wyniki z Jarocina sztab kandydatki na burmistrza śledził i emocjonował się podawanymi wynikami głosowania w kraju. Katarzyna Szymkowiak pytana, co jej kobieca intuicja mówi o wyniku wyborów na burmistrza Jarocina, powiedziała, że głosowanie się zakończyło i sprawa jest już przesądzona.

 

– Mieszkańcy już zdecydowali. Tylko my jeszcze nie znamy wyników głosowania i nie wiemy kogo wybrali. Pozostaje tylko czekać.

 

 

[22:30]

 

Według  wyników sondażu przeprowadzonego przez IPSOS Prawo i Sprawiedliwość wygrywa w wyborach do sejmików wojewódzkich i uzyskało 32,3 procenta poparcia


 Jarociński PiS świętuje w Pałacu w Witaszycach.

 

- Nie ukrywam, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Cieszymy się, że Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory. Liczyliśmy na lepszy rezultat  w Wielkopolsce, bo jednak w Wielkopolsce według sondaży Koalicja Obywatelka ma nieznacznie lepszy wynik – powiedziała portalowi Lidia Czechak, radna Rady Miejskiej Jarocina, a w dzisiejszych wyborach ubiegała się o mandat radnej powiatowej   

 

 

[23:50]

Komisje wciąż liczą. Kiedy tylko otrzymamy pierwsze wyniki bedziemy je sukcesywnie publikować. 

Tymczasem dotarła do nas zaskakująca informacja. W składzie jednej z obwodowych komisji wyborczych w gminie Jarocin, na terenie wiejskim, zasiadać miał brat jednego z kandydatów na radnego z tego okręgu, w tej chwili pełniący również ważną funckję w samorządzie. Taka sytuacja jest niezgodna z obowiązującymi przepisami. Badamy sprawę.

[01:32]

W  gminie Jaraczewo wybory na burmistrza rozstrzygnęły się najprawdopodobniej w pierwszej turze.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przez kolejne pięć lat Jaraczewem będzie rządził Dariusz Strugała [ZOBACZ TUTAJ].

Za jego kandydaturą opowiedziało około 56% głosujących.

[3:50]


W gminie Żerków prawdopodobnie też nie będzie drugiej tury. Z uzyskanych i potwierdzonych informacji wynika, że w wyborach na burmistrza Żerkowa wygrywa Michał Surma.

 

[4:05]

W gminie Nowe Miasto brakuje jeszcze wyników z jednego z obwodów.

[4:47]

Mamy wyniki wyborów w gminie Nowe Miasto nad Wartą: wójtem na kolejną kadencję został Aleksander Podemski. Uzyskał 73,29 % głosów.

Jego jedyny kontrkandydat, Henryk Gołębiak - 23,28 %.

[04:40]

Znamy wyniki wyborów na wójta w Kotlinie.  Większość mieszkańców gminy poparła kandydaturę Mirosława Paterczyka.ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ

[5:01]
W skład Rady Gminy Nowe Miasto nad Wartą weszło 6 radnych do tej pory pełniących tę funkcję oraz 8 nowych osób. .

Do nowej rady dostało się dwóch sołtysów.

 

[6:51]

Mamy nieoficjalne wyniki z Jarocina. Jeśli się potwierdzą, to Adam Pawlicki zostanie burmistrzem w pierwszej turze. Na skład rady cały czas jeszcze czekamy.

 

Wyniki głosowania na radnych do Rady Powiatu też jeszcze cały czas są liczone. Dobry wynik do RP zrobili kandydaci PiS-u, szczególnie w Żerkowie. Mariusz Stolecki zdeklasował rywali - głosowało na niego ponad 1400 osób - to dane jeszcze nie potwierdzone. 

 

[7:42]

Do Gminnej Komisji Wyborczej w Jarocinie dostarczono na razie z terenu wyniki z 6 komisji, a jest ich18. Jak informuje wiceprzewodnicząca GKW przekazywanie protakołów z komisji "dziennej" do "nocnej" trwało w niektórych miejscach kilka godzin - tak dokłanie i szczegółowo liczono karty.

[08:18]

Wszystko wskazuje na to, że Adam Pawlicki będzie miał słabsze zaplecze w nowej Radzie Miejskiej. Jego ugrupowanie ma wprowadzić tylko i aż 13 radnych. W poprzedniej kadencji było to 15 rajców. A w czasie kadencji do klubu Ziemi Jarocińskiej przeszedł Zdzisław Wojsciechowski, co dawało Pawlickiemu bezwzględną większość. 

 

[12:47]

Gminna Komisja Wyborcza w Jarocinie ciągle przyjmuje protokoły z komisji w terenie. Do Jarocina nie trafiły jeszcze wyniki z 5 obwodów. Z kolei z tych, które już przywiozły, dwie zostały cofnięte w celu poprawienia błędów. Zdaniem Katarzyny Świderskiej, wiceprzewodniczącej GKW, trudno powiedzieć, kiedy będą oficjalne wyniki głosowania na burmistrza Jarocina i radnych rady miejskiej. Podobna sytuacja jest z wynikami do Rady Powiatu Jarocińskiego.

WYNIKI wyborów na burmistrza Jarocina - ZOBACZ TUTA KLIK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (528)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Annie Jasmine

  A dedication of thankfulness is all together for sharing this fundamental post. I m incredibly fulfilled to bind this article. I regard this site - its so usefull and helpfull.https://mycrmsystem.co.uk/

 • 3 lata temu | ocena +3 / -1

  ZJ

  Wybory oczywiście wygrał Adam Michał Pawlicki i jego komitet Ziemia Jarocińska.

 • 3 lata temu | ocena +6 / -3

  Polak

  Wybory wygrał Adam Pawlicki.

 • 3 lata temu | ocena +13 / -6

  Pacjent

  Panie Burmistrzu. Zrób Pan coś z tą służbą zdrowia w Jarocinie. Bo szpital w budowie od lat a leczyć nie ma komu.

 • 3 lata temu | ocena +5 / -0

  wyniki

  https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/300602#results_elect_council

 • 3 lata temu | ocena +4 / -0

  Genek

  Gdyby wybory byłyby przez internet byli u lepiej ! Mamy taka technikę, a musza tony lasów ścinać! Tak sami jak logujemy się na stronę naszego banku logowalibys się na stronę komisji wyborczej ! Mamy XXI wiek w koncu! A te karty do głosowania większe być nie mogły?

 • 3 lata temu | ocena +14 / -14

  koniec epoki marionetek

  Referendyści , Walczak i inni radnymi, brawo wreszcie odważni i energiczni ludzie w RM, panie burmistrz lepiej upublicznij te rejestry...w trosce o swoje 4 litery, Wersal się skończył

 • 3 lata temu | ocena +3 / -5

  Hhhg

  Uśmiech na twarzy burmistrza się plasuje , ale on nam składa obietnice tutaj ze Będzie nam z miłością i wiernie służył i uczciwie służył i ze nie opuści nas??!!€

 • 3 lata temu | ocena +11 / -5

  Twój nick

  Przeciwnicy Pana Adama Pawlickiego wyciszcie się, zaznaczam, że też jestem przeciwnikiem. Komentarze na jarocińskiej to jak walka z wiatrakami, nic nie da. Skupmy się na zapewnieniach Pana Pawlickiego, że działa dla dobra każdego mieszkańca i zacznijmy wymagać, bo jesteśmy mieszkańcami. Konsekwentnie wymagać. Obserwować władzę, patrzeć na ręce, publicznie pokazywać zło, wymagać naprawienia zła. Proponuję pierwszy postulat, taki skromny, Pan Kaźmierczak na przełomie października - listopada ma podać ilość sprzedanych biletów na festiwal, bo tak odpowiedział - gazeta opublikowała. Wymagajmy jawności, patrzmy na ręce. Działajmy, komentarze na jarocińskiej nic nie dadzą. Łączmy się.

 • 3 lata temu | ocena +1 / -2

  :-)

  wyniki są i będą tutaj - oficjalne - za darmo - https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geografia/300602#geo_mayor_stat

 • 3 lata temu | ocena +4 / -2

  Janusz depes pisior

  Zbyszek jesteś wielki.

 • 3 lata temu | ocena +12 / -1

  wilk123

  Tak długo i jeszcze wyników nie ma kiedy będą oficjalnie wyniki na Burmistrza i Rady Powiatu i Gminy Jarocin

 • 3 lata temu | ocena +13 / -19

  Komisja

  Nie oficjalnie Pawlicki 64 procent

 • 3 lata temu | ocena +17 / -0

  Ciekawa

  A jakas informacja odnosnie radnych miejskich i powiatowych bedzie?Nadal czekamy na jakies informacje.

 • 3 lata temu | ocena +10 / -1

  wyborca

  Mam pretensje do lokalizacji komisji w Szkole Podstawowej nr 4 w Jarocinie. Została ona zlokalizowana na korytarzu a nie jak zawsze w świetlicy. Po mszach robił się tłok nie można było odczytać gdzie się ustawiać po odbiór list do głosowania.Trzy stanowiska do oddania głosów to trochę za mało.Wyborcy skreślali gdzie kto mógł min. na parapetach okien.Proszę o przemyślenie na przyszłość lokalizacji komisji. Nie zawsze co nowe to się sprawdza .W tym wypadku buło beznadziejnie.

 • 3 lata temu | ocena +10 / -5

  Komisjaa

  Witam wszystkich o godz 13 podamy wyniki tak to juz jutro jeszcze sobie jedna diete naliczymy i warunki nocne szkodliwe itd. Itp. Kawa ciastko obiad kolacja

 • 3 lata temu | ocena +0 / -0

  Baszta

  GMINA ŻERKÓW JUŻ WIADOMO https://www.zerkow.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=43&sub=6&dzialy=43&akcja=artykul&artykul=2678

 • 3 lata temu | ocena +18 / -2

  Ciekawe

  Ciekawe że pan śledzianowski ok 6 rano już dziękował wyborcom na swoim profilu na fb. I że będzie reprezentował ich przez kolejne 5 lat. CIEKAWE SKAD MIAŁ WYNIKI

 • 3 lata temu | ocena +12 / -0

  Pozdrawiam redaktorkow

  Urząd gminy w Żerkowie zdążył opublikować protokół już a te pseudoredaktorki nie podały jakiejkolwiek informacji do teraz

 • 3 lata temu | ocena +14 / -8

  Ja

  z ostatniej chwili : Pawlicki 54%

 • 3 lata temu | ocena +5 / -1

  Górnik

  Jarocińskie 500+...

 • 3 lata temu | ocena +4 / -0

  kg

  500 :)

 • 3 lata temu | ocena +12 / -1

  Edward

  "Nie ważne kto wygra wybory, ważne kto liczy głosy" Adam Malysz

 • 3 lata temu | ocena +10 / -1

  Aweee

  Redakcjo prosimy o reakcje

 • 3 lata temu | ocena +9 / -3

  xxxx

  w komorzu komisja kazała składać karty nie mieli prawa tego robić pod prokuraturę!

 • 3 lata temu | ocena +4 / -1

  500

  UWAGA DOBIJAMY DO 500 haha wiemy jak to zrobic

 • 3 lata temu | ocena +4 / -1

  324

  dobra zmiana i dzieki niej to mamy:)

 • 3 lata temu | ocena +11 / -0

  Do redaktora

  Redaktorze ludnosc domaga sie aktualizacji z jakimis konkretami dlaczego nie reagujecie

 • 3 lata temu | ocena +29 / -22

  abc

  jak wygra Pawlicki, to bedzie tragedia, powstana kolejne ubojnie, których nikt nigdzie nie chce, rozbuduje pewnie wysypisko,ale okien juz teraz czesto nie mozna otworzyc bo smrod niesamowity gdzie inwestor z poprzednich wyborów, z tych wyborów pewnie tez nie pojawi sie inwestor, a pracy jak nie bylo tak nie ma a naiwni i tak glosuja na ten marazm i bylejakośc

 • 3 lata temu | ocena +5 / -6

  Czy daja rade?

  #GJ ???????????

 • 3 lata temu | ocena +21 / -3

  Xxx

  Czy ktos zwariowal zeby 15 godzin liczyc i jeszcze z bledami do poprawki. Tym wszystkim mondralom nie nalezy sie zaplata. Kpina z glosujacych.

 • 3 lata temu | ocena +20 / -3

  444

  W Wilkowyi to żenujące. Jak można było doprowadzić do takich warunków wyborczych? W korytarzyku o szerokości może trzech metrów znajdował się lokal wyborczy gdzie nawet nie można było dojrzeć komisji ani mężów zaufania . Nie wspomnę już o tym ze żeby oddać głos nie bylo intymności, żeby mnie ktoś nie widział jak skreślam. Pol metra od komisji na jakieś półce ustawione były trzy " budy" przy których podobno można było skreślić głosy gdzie za plecami w kolejce Pol metra ode mnie stali ci którzy dopiero chcieli pobrać karty.Z boku tez jakieś trzy "budy" jadna przy drugiej przyklejone . Nawet w ławkach szkolnych jeden obok drugiego siedzi w odległości. Tak szumnie nazwana piękna szkola a zero prywatności przy wyborach. Musiałem wyjść obok na KORYTARZ żeby na parapecie skreślić z dala od drugiego i oddać swój nie podgladany przez nikogo glos.Mam pytanie do redaktorów z gazety czy ktoś z redaktorów był i widział jakie tam były warunki . Ja niestety nie zabrałem ze sobą telefonu żeby to nagrać.

 • 3 lata temu | ocena +12 / -2

  coś tu śmierdzi

  ,,Z kolei z tych, które już przywiozły, dwie zostały cofnięte w celu poprawienia błędów" Czyżby błędy w liczbie głosów?

 • 3 lata temu | ocena +4 / -5

  Siedlemin

  Tu jest sciernisko ale bedzie sanfransisco mowie wam

 • 3 lata temu | ocena +14 / -4

  Podatnik

  Coraz bardziej waniaje.... to liczenie.

 • 3 lata temu | ocena +18 / -6

  farsa

  Dlaczego tak długo liczą głosy ? Czyżby coś nie po myśli pana z bilbordów ?

 • 3 lata temu | ocena +12 / -1

  2018

  Dobrze pilnowaliście liczenie tej nocy :D (żart albo nie :) ) Jarocin to stan umysłu jednak ,miłego dnia !

 • 3 lata temu | ocena +11 / -2

  Proponuję zadzwonić do kurdupla

 • 3 lata temu | ocena +9 / -1

  Siedlemin

  Mamy nowego Burmistrza w siedleminie drzwi zamkna oknem wejdzie Andrzejjj Ssssktzypek

 • 3 lata temu | ocena +5 / -5

  Ola

  Może faktycznie długo to trwa,ale wszystko przedłużyła zmiana osób w komisji,bo jedni byli od rana do 21 a inni przyszli na liczenie i Ci pierwsi musieli wszystko im zdać. A słyszałam że to trwało całkiem sporo czasu i o tyle czas liczenia się przedłużył, choć jak widać trochę nadto

 • 3 lata temu | ocena +8 / -0

  Melasa

  A kto jest przewodniczącym GKW ?

 • 3 lata temu | ocena +8 / -1

  Siedlemin

  Dlaczego usuwacie komentarze

 • 3 lata temu | ocena +16 / -0

  racjonalizacja

  W przyszłych wyborach obowiązkowo w każdej komisji jedna osoba z tytułem magistra matematyki lub chemii lub fizyki lub inżynier lub księgowy. Ile można czekać aż te gamuły przestaną katować się tym dodawaniem.

 • 3 lata temu | ocena +17 / -0

  kkkk

  Jaka gazeta takie informacje !!!!!

 • 3 lata temu | ocena +5 / -0

  #20

  Chce powiedzieć ze juz na wejściu w przepisach wyborczych opisano jak można głosować i jakie głosy są ważne. Odziwo może być więcej skreślenia niż jedno i głos będzie ważny. To już na wejściu śmierdzi.

 • 3 lata temu | ocena +13 / -4

  gdzie wyniki

  FAŁSZUJO WYNIKI!!!!111

 • 3 lata temu | ocena +10 / -0

  Górnik

  Same newsy w tej aktualizacji...

 • 3 lata temu | ocena +7 / -0

  ssss

  W innych miastach, miasteczkach na stronach podają nawet aktualizacje z każdej komisji jak spływają wyniki... a tu nic!!????????

 • 3 lata temu | ocena +8 / -0

  2018

  Warto dodać ,że w bastionie ZJ w Witaszycach narazie najniższa frekwencja obwód nr 6 49,95%, nr 7 48,20%.

 • 3 lata temu | ocena +15 / -0

  M

  Jest 12:45 żadnej aktualizacji. Brawo redakcja!!

 • 3 lata temu | ocena +5 / -1

  2018

  18 obwodów ( 8 podało oficjalnie wyniki ) brakuje 10 ! 7 dotychczasowych bierze Pawlicki tylko w Szpitalu remis !

 • 3 lata temu | ocena +8 / -0

  Roman

  Ja pierdzielę, ostatnia aktualizacja o 8:18 , a w nocy aktualizowali co godzinę lub częściej. To jest nielogiczne, bo dziś, zwłaszcza o tej porze chyba więcej wiadomo, niż w nocy. To czemu nie piszecie szczegółów?

 • 3 lata temu | ocena +0 / -2

  Miś

  Nie ma wyników tzn. jeszcze nic do końca nie jest pewne. I tyle.

 • 3 lata temu | ocena +3 / -1

  John

  Dlaczego te debile z Wilkowyi jeszcze głosy liczą?

 • 3 lata temu | ocena +17 / -0

  ..

  wyniki jeśli się do tej pory nie pojawiły to się nie pojawią tylko dlatego żeby jutro kupić wersje papierową gazety...

 • 3 lata temu | ocena +6 / -0

  W powiecie Stachu z Mazurkiem bedą dalej wyprowadzać szpital na prostą :-)))

  Taka prawda !

 • 3 lata temu | ocena +9 / -1

  J2018

  A co z powiatem? Czemu nie ma zadnych informacji?

 • 3 lata temu | ocena +10 / -2

  Zainteresowany

  Popieprzone jak zwykle w Jarocinie. Wszystko do dupy i jak tutaj nie myśleć, że ktoś wałków nie kręci jak wszyscy już mają wokoło - nawet środa a Jarocin się pieprzy....

 • 3 lata temu | ocena +13 / -0

  Zapytanka

  Kogo wy bierzecie do komisji co ? Że nie mogą policzyc głosów ??!!!! Wstyd!!!

 • 3 lata temu | ocena +11 / -0

  Mieszkaniec Gminy Żerków

  WYNIKI! WYNIKI! WYNIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 3 lata temu | ocena +8 / -2

  Komisja

  Gazeta podała już wyniki 6.51 oraz 8.18. Pawlicki Burmistrzem, oraz 13- tu z ziemi się dostanie. Teraz to przelewamy na karty. Wkrótce wyniki będą.

 • 3 lata temu | ocena +10 / -4

  Aan

  Co się dzwicie, że nie jeszcze wyników? Przecież wiadomo, kto powołał komisję wyborczą i kogo tam powciskał.

 • 3 lata temu | ocena +18 / -0

  zaniepokojony

  gj też dziwnie cicha, od 4 godzin bez aktualizacji, czyżby gj się zawiesiła?

 • 3 lata temu | ocena +11 / -0

  Maciej

  Ludzie idziemy po rekord! Dobijamy do 1000 komentarzy!

 • 3 lata temu | ocena +10 / -1

  To sa jakieś zarty z wyborców

  Kuzwa gdzie te wyniki!!!!!!!!!!

 • 3 lata temu | ocena +12 / -1

  Mieszkaniec Gminy Żerków

  Będę oficjalne wyniki wyborów czy z fusów będziemy wróżyć

 • 3 lata temu | ocena +5 / -2

  Ja

  Wiadomo ze surma wygra.Przez tego redaktorka z zagrodowej stracil poparcie u ludzi.Ciekawe czemu dzis nic nie komentuje.

 • 3 lata temu | ocena +18 / -2

  zaniepokojony

  czyżby brakowało oczekiwanych głosów i jeszcze niektórzy "głosują"

 • 3 lata temu | ocena +22 / -0

  internauta

  co znaczy tak długie liczenie całe województwo wielkopolskie ma juz wyniki

 • 3 lata temu | ocena +16 / -12

  Wilkowyja

  Wilkowyja: 900 pawlicki 500 szymkowiak

 • 3 lata temu | ocena +8 / -4

  może będzie II tura?

  Czekamy jakby to powiedzieć na oficjalne wyniki

 • 3 lata temu | ocena +5 / -4

  fiołek

  A jak tam Raś z Chrzana?

 • 3 lata temu | ocena +23 / -0

  abc

  czy w tej komisji potrafi ktos dodawac? ile mozna czekac na wyniki

 • 3 lata temu | ocena +8 / -10

  Splaszczony

  Jednak druga tura?!

 • 3 lata temu | ocena +13 / -11

  ON30:)

  POZNAŃ Jaśkowiaka hura :D I PiS nie ma Sejmiku hura!! ;D a Jarocin ZOSTAWIĘ BEZ KOMENTARZA!!! :

 • 3 lata temu | ocena +11 / -5

  bar ko

  Polacy to ludzie obywatelsko słabi ,TVoglądają wybiórczo, nie czytają gazet, nie interesują się krajem przyszłościowo. Jak obywatel może nie iść do wyborów , potem narzekać i wierzyć w obietnice kłamczuchów pisowskich? Nikt rozsądny tego nie zrobi.Już raz uwierzyliśmy w propagandę sukcesu!

 • 3 lata temu | ocena +3 / -2

  Beny

  Tylko nie wojtek blagam chroncie od zlego

 • 3 lata temu | ocena +20 / -11

  Oto

  Jeśli to prawda to jednak ludzie nie myśla i nie patrzą na to co się dzieje to sami przyczyniają się oidczas wyborow do sprzedania Jarocina przez tego pana....

 • 3 lata temu | ocena +36 / -21

  alex

  Szkoda wielka szkoda, że wygrał pawlicki, cóż widocznie jarociniacy kochają dojezdzać do Poznania i festiwale disco polo :/

 • 3 lata temu | ocena +15 / -2

  Mm

  Frekwencja zapewne wyniosła 100% skoro głosy tak długo są liczone !

 • 3 lata temu | ocena +22 / -8

  Sprawiedliwi dla jarocina

  Jak to jest nikt nie przyznaję się że głosował na Adama a Adam wygrywa to coś jak z Pisem nikt nie głosuję a wygrywa

 • 3 lata temu | ocena +39 / -14

  jarocin82

  I nadal będziemy ciemno grodem słuchającym o strefie przemysłowej A do pracy będziemy jeździć do Środy Wrześni i Poznania po łączniki adama Browo mieszkańcy naszej gminy......

 • 3 lata temu | ocena +23 / -2

  Ewa

  Cieszą się zwycięscy! A mnie smuci frekwencja, znowu Ci co nie poszli do urny by zagłosować będą mieli najwięcej obiekcji.

 • 3 lata temu | ocena +26 / -13

  Mul

  Jarocin nie mysli...

 • 3 lata temu | ocena +19 / -19

  Mieszkaniec

  w Golinie wygrał Marcin Półrolniczak

 • 3 lata temu | ocena +25 / -23

  zj

  Gdyby pani Szymkowiak otoczyla się innymi ludzmi napewno by te wybory wygrała! więcej ludzi by zaglosowalo, a tak otoczenie referendalnych popsuło "wizerunek".

 • 3 lata temu | ocena +5 / -3

  zaintersowany losem Żerkowa

  Jakich Radnych ma rada w Żerkowie?

 • 3 lata temu | ocena +10 / -3

  Klerr

  Nawet wiekszosc radnych od przegranego w zerkowie nie przeszla to porazka na duza skale ale ze nawet pani z biezdziadowa nie przeszla to straszne nastepnym razem mniej fantazji wiecej realizmu oglaszam minute ciszy dla przegranego jak i calego sztabu

 • 3 lata temu | ocena +19 / -10

  Zadowolona żerkowianka

  W Żerkowie wygrała mądrość, szacunek a przede wszystkim doświadczenie. Brawo Michał. Zasłużyliśmy na takiego burmistrza z klasą jak Ty.

 • 3 lata temu | ocena +11 / -5

  Bajkopisarz

  Sztab p.jacka teraz akcja usuwania banerow przegrany niech sprzata haha z ich akcjiwyborczej wynikalo ze kazdy w kazdej wsi jest za nimi i wgl i co to sie stalo jak to mozliwe do uslyszenia w nastepnych wyborach

 • 3 lata temu | ocena +8 / -5

  Fanka

  Brawo Gałązka!!!!!!!!

 • 3 lata temu | ocena +17 / -2

  Dsdsd

  W Żerkowie większość w radzie po stronie surmy

 • 3 lata temu | ocena +4 / -10

  Lok

  No szkoda Jacka że przegrał:( ale, on ma pracę

 • 3 lata temu | ocena +15 / -0

  ds

  11 to już jest większość bezwzględna

 • 3 lata temu | ocena +25 / -31

  hultaj

  Brawo ADAM MICHAŁ PAWLICKI i "Ziemio Jarocińska Razem"! Jarocin wybrał mądrze, nie to co w Polsce i komuszatej warszawce !

 • 3 lata temu | ocena +13 / -6

  Bingo

  Żerkow ....... OBYWATELE WIEDZIELI JAK TO ZROBIC !!!!

 • 3 lata temu | ocena +5 / -4

  Haha

  Czerepachy komitet spiewa razem nic sie nie stalo chlopaki nic sie nie stalo mieszkania mialy byc mario juz rece zacieral a tu cyk i plan znikl

 • 3 lata temu | ocena +0 / -5

  C++ is my life

  #include #include #include #include #include using namespace std; int a,b,c,d; int wynik; char tn; float zestaw(int suma); int main() { for(;;) { cout

 • 3 lata temu | ocena +0 / -4

  Jacek D

  Hakuje wam internety JD

 • 3 lata temu | ocena +6 / -1

  KRUS

  Zbyszku wygrałeś ? co ty powiesz kaczorowi ?

 • 3 lata temu | ocena +7 / -3

  Cos nie pyklo

  Hahaha Wiemy Jak To Zrobic no chyba nie do konca

 • 3 lata temu | ocena +9 / -7

  stary najebany

  Niestety, ale znów większość głosujących to zacofane dziadki, wychowane za czasów PRL-u, okiełznanych przez PiS i przekupionych przez 500+. Liczę że za mojego życia dostanę się do polityki i zrobi się porządek z tym co jest teraz, nie pozdrawiam.

 • 3 lata temu | ocena +18 / -3

  dzki

  Coś długo liczą te głosy ,ostatnio już o północy było wiadomo kto jest burmistrzem

 • 3 lata temu | ocena +15 / -15

  zca

  Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Może jakieś referendum z 5-procentową frekwencją na jesień?

 • 3 lata temu | ocena +19 / -14

  Gdzie jesteście referendysci

  Buuuhahhahahahaaha

 • 3 lata temu | ocena +23 / -22

  Jarociniak

  Brawo Adam.Gratulacje!!!!!!!!

 • 3 lata temu | ocena +29 / -23

  Geo

  No proszę komitet Pani Szymkowiak zgłasza wszystkie komentarze... Żal mi was....

 • 3 lata temu | ocena +20 / -9

  ciekawe na kogo ten pajac zwali wine tym razem

  kabam twoje platakty metr na dwa powinny mieć napis przeszłość

 • 3 lata temu | ocena +28 / -21

  Artur

  No Pani Katarzyno, Panie Klauzo. Gdzie teraz jesteście?

 • 3 lata temu | ocena +19 / -2

  Potter

  W składzie jednej z obwodowych komisji wyborczych w gminie Jarocin, na terenie wiejskim, zasiadać miał brat jednego z kandydatów na radnego z tego okręgu, w tej chwili pełniący również ważną funkcję w samorządzie. Taka sytuacja jest niezgodna z obowiązującymi przepisami. Jeszcze badają sprawę.

 • 3 lata temu | ocena +46 / -47

  Eeeell

  Głosowałam na Adama Pawlickiego cieszę się że wygrał bardzo dobrze zajmuje się naszym miastem i ja jako obywatel dziekuję!

 • 3 lata temu | ocena +41 / -46

  Jarociniak

  Adam Pawlicki dokończy dzieła rozwoju . Ludzie docenili ciężką prace tego prawego obywatela . Bardzo mnie to cieszy !

 • 3 lata temu | ocena +7 / -1

  nika

  no coz powiedziec PS w jarocinie jest słabe a przedstawiciele sie nie wysilali zeby siiebie promowac

 • 3 lata temu | ocena +22 / -16

  ramzes

  Pawlicki był pewniakiem ale jak się powtórzy skład rady to umocnię się w tym że w Jarocinie się nie myśli....

 • 3 lata temu | ocena +25 / -28

  Michał

  BRAWO PANIE ADAMIE!!!!! TAK TRZYMAĆ

 • 3 lata temu | ocena +10 / -4

  politolog

  Stolecki na starostę.

 • 3 lata temu | ocena +12 / -8

  Lugi

  Lugi za Adamem pamietaj ze kilka ulic i chodnikow i rowy do zasypania czekamy teraz na Twoj ruch !!!!

 • 3 lata temu | ocena +10 / -9

  AveZJ

  Jestem Adam.. z przegranymi nie gadam

 • 3 lata temu | ocena +21 / -26

  Seba

  Brawo Adam !!!!!!!!

 • 3 lata temu | ocena +21 / -23

  Chack

  Brawo Adam 54,8 % Hallo Jarocińska budzimy się !!! Gratulacje ZJ zgarniamy większość w RM ciekawe jak RP będzie wyglądać

 • 3 lata temu | ocena +6 / -1

  wyborca

  No a wyniki na burmistrza Jarocina kiedy ?!

 • 3 lata temu | ocena +7 / -0

  Art

  Wszędzie w okolicznych powiatach już podane szacunki, tylko w GJ cisza...

 • 3 lata temu | ocena +11 / -27

  Zawiedziona

  Brawo zerkowski ciemnogrodzie. Nadzieja na zmiany w urzedzie umarla. Panie Jacku, walcz Pan

 • 3 lata temu | ocena +12 / -5

  Tobiasz

  W Żerkowie zaćmienie Słońca.Surma zmienił układ słoneczny.

 • 3 lata temu | ocena +23 / -6

  politolog,

  Deklasacja w Żerkowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Michał Surma Burmistrzem Miasta i Gminy Żerków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 3 lata temu | ocena +2 / -2

  Lisek

  A kiedy nazwiska tych radnych?

 • 3 lata temu | ocena +9 / -1

  Brat kandydata w komisjimieszkający w tym samym domu

  Bardzo brzydko żeby brat kandydata był w komisji w dodatku mieszkający pod jednym dachem i z jednej partii

 • 3 lata temu | ocena +16 / -4

  Wyborca

  A jednak nie trzeba było startować panie Kmieć kolejna porażka

 • 3 lata temu | ocena +25 / -8

  Mieszkanka

  Brawo Michał Surma !!!!

 • 3 lata temu | ocena +1 / -1

  realista

  Jak oni wszyscy się odnajdą....będzie bałagan w gminie i powiecie 2 lata,...

 • 3 lata temu | ocena +2 / -1

  jjjj

  jadę właśnie przez Polskę, nie zdajecie sobie sprawy w ilu miejscach nadal pracują komisje, także wyluzujcie

 • 3 lata temu | ocena +3 / -3

  xXx

  Widzę gazeta ma słabe wtyki....a reszta marzy o zmianach i procentach :p

 • 3 lata temu | ocena +13 / -14

  Wyborca

  Pani wygrała w 1 turze. Dobranoc

 • 3 lata temu | ocena +16 / -17

  Nieemerty

  Szym 52% Paw 41%

 • 3 lata temu | ocena +5 / -0

  Mały

  Jaja sobie robicie? GJ czekamy

 • 3 lata temu | ocena +5 / -14

  rutkowski

  idziemy spać...od jutra bez zmian :)

 • 3 lata temu | ocena +5 / -1

  elka

  kalisz, ostrów podane są wyniki a co z Jarocinem?

 • 3 lata temu | ocena +32 / -14

  Ehh

  Ludzie ja chcę spać! A nie mogę bo boję sie obudzić i przeczytać, ze wygrał pawlicki

 • 3 lata temu | ocena +9 / -2

  olx

  Może przedłużyli wybory dla tych co nie byli?

 • 3 lata temu | ocena +16 / -2

  Podejrzliwy

  W życiu już tej reżimowej gazety nie kupię

 • 3 lata temu | ocena +0 / -1

  olx

  https://m.olx.pl/oferta/mieszkanie-do-wynajecia-CID3-IDvHrbi.html/#position=4&page=1

 • 3 lata temu | ocena +23 / -5

  twój nick

  Pan Pawlicki wyraźnie powiedział, że wyniki bardzo późno lub jutro. Gazeto zadanie trzeba wykonać, szef nakazał.

 • 3 lata temu | ocena +0 / -1

  olx

  Na olx jest pełno ofert wynajmu. Sprawdź tam ale się targuj.

 • 3 lata temu | ocena +3 / -2

  ciekawy

  a jak już siedzimy i gadamy.. ma ktoś w dobrej cenie M2 do wynajęcia?

 • 3 lata temu | ocena +7 / -1

  ranny ptaszek

  Czas iść spać. Wynikami się nie najem.

 • 3 lata temu | ocena +1 / -0

  Czemu nie

  Raczej odwrotnie

 • 3 lata temu | ocena +10 / -0

  Czekający

  Ile osób jeszcze czeka za wynikami?

 • 3 lata temu | ocena +10 / -5

  xxx

  Surma zwieksza przewagę nad Słońcem :)

 • 3 lata temu | ocena +12 / -1

  Bo nie

  Redaktor z ogrodowej musialby zajjac miesce wyniki juz by byly hahaha

 • 3 lata temu | ocena +13 / -1

  NN

  Ostatnie wybory były przeprowadzane w inny sposób. Teraz są dwie komisje. Jedna przeprowadza wybory druga liczy głosy. Ostatnio był też chyba inny redaktor naczelny.

 • 3 lata temu | ocena +22 / -4

  Podejrzliwy

  Jakiś wałek z tymi wynikami

 • 3 lata temu | ocena +30 / -1

  ciekawy

  Gazeto, Bartku, jak to możliwe, że komitety mają już wyniki z kilku komisji, a wy absolutnie nic?! Może idźcie do kasyna, pałacu, czy edenu i stamtąd róbcie relacje.. bo coś wam w tym roku nie idzie...

 • 3 lata temu | ocena +15 / -1

  twój nick

  Gazeto nadal czekamy na aktualizację.

 • 3 lata temu | ocena +11 / -1

  wilk123

  Dajcie wyniki bo jestem ciekawy

 • 3 lata temu | ocena +26 / -0

  Mieszkaniec Gminy Żerków

  Kto nie śpi albo nie może spać? I czeka na wyniki wyborów

 • 3 lata temu | ocena +15 / -8

  Juras

  Czy panu burmistrzowi plącze się język?

 • 3 lata temu | ocena +17 / -23

  Jest

  Jest jest Pani Kasia burmistrzem .Gazeta podała na Facebooku 54.8%

 • 3 lata temu | ocena +12 / -3

  Jom

  Żerków burmistrzem zostal jeden z dwoch kandydatow

 • 3 lata temu | ocena +12 / -14

  nieoficjalnie- z ostatniej chwili

  adam prowadzi

 • 3 lata temu | ocena +4 / -1

  Ty

  Gdzie w komisji siedział brat kandydata??????

 • 3 lata temu | ocena +14 / -1

  Mieszkaniec Gminy Żerków

  CHCEMY WYNIKI!!!!

 • 3 lata temu | ocena +8 / -14

  XX

  Czyzby ktoś wynajal osoby do dawania łapek w dół ?;)

 • 3 lata temu | ocena +22 / -1

  Co jest grane

  4 lata temu po dwóch godz Jarocinska zaczęła podawać wyniki a teraz co czyżby nie pomyśli naszego włodarza

 • 3 lata temu | ocena +17 / -24

  :)

  Wszystkie komentarze krytykujace K.Szymkowiak od razu maja lapki w dol, coz za propaganda.

 • 3 lata temu | ocena +18 / -2

  ?

  Pawlicki to bendom te wyniki czy nie bendom?

 • 3 lata temu | ocena +13 / -2

  Brat

  Czyżby w cielczy

 • 3 lata temu | ocena +26 / -25

  szymek

  Pani Kasia na plakatach taka inna....bez zmarszczek, bruzd. Czyzby te kilka ostatnich dni przed wyborczych tak ja zniszczyły czy to zgrabny fotomontaz zrobił takie cuda?

 • 3 lata temu | ocena +5 / -2

  O tak

  Chrzan ewa 345gl paulina 115gl

 • 3 lata temu | ocena +16 / -15

  Sp5

  SP5 Pawlicki 63% Szymkowiak 32% Surdukiwski 4,9% Woelke 0,1%

 • 3 lata temu | ocena +18 / -7

  O co chodzi

  Pan Pawlicki mówi są ze mną najważniejsze osoby czyli Bartek do kręcenia lodów. Promowanie miasta Jarocin za 500 tysięcy i wodociągów które nie mają konkurencji za następne pół MILIONA

 • 3 lata temu | ocena +7 / -2

  Typ

  Chrzan podobno ewa

 • 3 lata temu | ocena +10 / -2

  Kto sie z tym zgadza??

  Gazeta kiedy jakies info.poda 2 godziny nic

 • 3 lata temu | ocena +16 / -11

  Katarzyna

  Mój mąż jest na liczeniu głosów w SP4. Wyniki na godz. 24:00 Adam Pawlicki 47,7 % Kasia Szymkowiak 36,2 % Surdykowski 10,1 % Woelke 6 %

 • 3 lata temu | ocena +5 / -13

  Brawo

  Tomasz guzek radnym!

 • 3 lata temu | ocena +7 / -2

  Ja

  Zerkow jak zawsze nic nie wiadomo

 • 3 lata temu | ocena +5 / -1

  Mieszkaniec

  Są już wyniki w Stegoszy? Nie chcę już starego sołtysa!!!

 • 3 lata temu | ocena +3 / -4

  Cbcb

  Jakieś info z Żerkowa?

 • 3 lata temu | ocena +15 / -3

  qaz

  Haha Pawlicki ma minę nie tęgą. Słaba frekwencja źle mu wróży. Ale.....poczekajmy na wyniki.

 • 3 lata temu | ocena +7 / -0

  Cbyba będzie druga tura

  Cos wiadomo?? Kto ma przewage?

 • 3 lata temu | ocena +12 / -12

  aaaa

  TYLKO SURMA!!!

 • 3 lata temu | ocena +2 / -9

  Ja

  A w Jarocinie Surma

 • 3 lata temu | ocena +8 / -4

  Wszechwiedzący

  W Żerkowice ... Pawlicki!

 • 3 lata temu | ocena +15 / -0

  Ja

  Gazeta tez juz spi

 • 3 lata temu | ocena +8 / -4

  Ja

  Kto wygral w zerkowie bo caly czas skupiacie sie na Pawlickim

 • 3 lata temu | ocena +7 / -5

  qa

  Żerków woli porażkę przespać ;-{{{

 • 3 lata temu | ocena +13 / -0

  twój nick

  Gazeto czekamy,czekamy. Prosimy o aktualizację.

 • 3 lata temu | ocena +3 / -3

  Staruch

  Zadawalająco wyższą niż ty dorabianiem na czarno przy malowaniu sufitów w parku

 • 3 lata temu | ocena +33 / -11

  Sławek

  Mam nadzieję, że ludzie widzą , że są okradani a długi będą spłacały trzy pokolenia... Byle nie Ziemia Jarocinska i Adam P.

 • 3 lata temu | ocena +2 / -1

  aga

  jak wyniki w Kotlinie

 • 3 lata temu | ocena +7 / -1

  Ja

  Jak zerkow

 • 3 lata temu | ocena +1 / -5

  Głosujemy na trzeciego

  Pamiętajcie, gdzie dwóch się bije, tam trzeci od miecza ginie...czy jakoś tak!

 • 3 lata temu | ocena +8 / -1

  Szaderek

  Tak trudno zrobić sondaż przed lokalami wyborczymi. Mamy stacje prowadzące badania. Zapytać z 200 osób i mamy jakieś rozeznanie

 • 3 lata temu | ocena +8 / -13

  Anty heyter

  A REFERENDYSCI widzę że nie śpią w komentarzach

 • 3 lata temu | ocena +4 / -4

  :)

  "Stara" oj zdziwisz się mocno :) Już widzę twoją koparę na kilometr

 • 3 lata temu | ocena +4 / -2

  Oponent

  Jakby to powiedzieć...mam największe szanse z was!

 • 3 lata temu | ocena +2 / -1

  Jom

  Szefowa tez przy stoliku

 • 3 lata temu | ocena +19 / -30

  Wygrała Przyszłość Brawo Adam

  No i stało się.Kachaaa pakuj walichy.Niedługo zresztą udostępnią wynkki

 • 3 lata temu | ocena +6 / -5

  Jom

  Kasyno ?????

 • 3 lata temu | ocena +5 / -2

  XYZ.

  Jak Żerków???

 • 3 lata temu | ocena +14 / -0

  twój nick

  Gazeto, czekamy,czekamy. Prosimy o aktualizację.

 • 3 lata temu | ocena +18 / -19

  Cielcza

  adaś 78% kasia 16%

 • 3 lata temu | ocena +8 / -1

  M

  halooo Nawrocki kiedy wyniki??

 • 3 lata temu | ocena +3 / -2

  Natalia

  Czujecie ten zapach zgniłych ziemniaków w Jarocinie ? ciekawe co tak śmierdzi

 • 3 lata temu | ocena +6 / -2

  Prosty czlowiek

  Jestem tu dzięki pewnemu nauczycielowi w-f. Hit roku hahaha.

 • 3 lata temu | ocena +13 / -4

  dzki

  UWAGA WIEM KTO WYGRAŁ Pan Tadeusz 40% idę spać

 • 3 lata temu | ocena +18 / -7

  Gizmo

  Podobno Gowin jest w drodze ma przyjechać przytulić Adama

 • 3 lata temu | ocena +22 / -3

  dzki

  No kiedy te wyniki ,czy oni nie umieją liczyć już dwie godziny czekam zaraz całą flaszkę wypiję

 • 3 lata temu | ocena +22 / -18

  Adam Pawlicki - dobry wybór

  Śmieszą mnie ludzie, którzy potrafią tylko napisać kilka przekleństw na danego kandydata bez argumentowania swojej wypowiedzi ;)

 • 3 lata temu | ocena +2 / -3

  Boba

  Może mo ktoś wyjaśnić skade IPSOS wie jakie są wyniki?

 • 3 lata temu | ocena +17 / -16

  A mury runą... !

  131% poparcia dla pani Szymkowiak !

 • 3 lata temu | ocena +19 / -17

  Stefo

  Koniec mycia rączek w Jarocinie. Nikt nie głosował na adama z znajomych. Przydupasy już płaczą hehe... Teraz co będzie robił walcz... Drobu.. Prezesi spółek huhuhu

 • 3 lata temu | ocena +5 / -5

  ******

  Wiadomo jak w Żerkowie?

 • 3 lata temu | ocena +9 / -4

  Boba

  Haha Woelke ma sztab pod 13

 • 3 lata temu | ocena +8 / -2

  Greszed

  Trudno stworzyć sondaż. Gdzie jest wszędobylski Bachorz?

 • 3 lata temu | ocena +10 / -1

  dzki

  Robie drinka czekam na wyniki ah jaki mocny

 • 3 lata temu | ocena +3 / -3

  Ggg

  Wiadomo co w Jaraczewie?

 • 3 lata temu | ocena +21 / -11

  M

  "Teraz, jak tyle pobudowaliśmy, to ludzie nie widzą potrzeby głosowania, bo wszystko mają – skomentował. Pawlicki" - hahaha boi się małej frekwencji bo na wybory w zdecydowanej większości poszli twoi przeciwnicy a zwolennikom się nie chciało

 • 3 lata temu | ocena +17 / -7

  Anty PiS

  Jarociński PiS świętuje w Pałacu w Witaszycach, i to ma być ta ich skromność? Śmiech na sali

 • 3 lata temu | ocena +8 / -0

  dzki

  Szkoda godać brrrrrrrrr

 • 3 lata temu | ocena +39 / -20

  Darek

  Warszawa wrocław lodz zmądrzała , mam nadzieje ze Jarocin tez i ze będzie Pani Burmistrz . Ludzie maja dość tego co się dzieje .

 • 3 lata temu | ocena +15 / -14

  Eryk

  w Bachorzewie nieoficjalnie -Woelke 81,2 Szymkowiak 7,4 Pawlicki 7,3 ten 4 łyka resztę :)

 • 3 lata temu | ocena +14 / -4

  Pieter

  Nawet jeszcze urny nie zostały otwarte a wy ludzie takie głupoty piszecie, że zal to czytac

 • 3 lata temu | ocena +39 / -21

  Kasia

  Mam nadzieje ze nie będzie 2 tury Pani Burmistrz tylko Pani może coś zmienić w mieście i zakończyć te układy !!!

 • 3 lata temu | ocena +31 / -14

  oficjalnie

  NIEOFICJALNIE, WILKOWYJA: SZYMKOWIAK 52,7, PAWLICKI 44.6

 • 3 lata temu | ocena +13 / -33

  Ania

  Wołkowyja Pawlicki 58.7 a Szymkowiak 27.3

 • 3 lata temu | ocena +31 / -15

  Cielcza

  Nieoficjalnie w cielczy Szymkowiak 44.7 Pawlicki 27.6

 • 3 lata temu | ocena +27 / -12

  Wolski

  Budowałeś nie za swoje i nie za darmo.

 • 3 lata temu | ocena +38 / -8

  jarocinianka

  ludzi trzeba jeszcze szanować panie Adamie

 • 3 lata temu | ocena +12 / -6

  s

  Dlaczego tak długo czy słyszał ktoś o zanikających długopisach co to?

 • 3 lata temu | ocena +5 / -6

  Ja

  Kto w zerkowie prowadzi

 • 3 lata temu | ocena +41 / -19

  Marcin

  Mam nadzieje ze wygra Pani Kasia ! Teraz przynajmniej ludzi nie byli zastraszani i mogli się zrewanżować . Mam nadzieje ze Jarociniacy rozum mieli , ale zobaczymy po wynikach .

 • 3 lata temu | ocena +39 / -26

  nadzieja

  Pani Burmistrz Katarzyna Szymkowiak

 • 3 lata temu | ocena +9 / -7

  Ja

  Tort na Dąbrowskiego już stoi? Znów będzie ryk.

 • 3 lata temu | ocena +16 / -31

  MICHAŁ

  Burmistrz powinien mieć "OO" i klasę, czego Panu Adamowi nie brakuje. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesu...

 • 3 lata temu | ocena +22 / -12

  Artur

  Oj będą kwiczeć odrywani od....

 • 3 lata temu | ocena +6 / -13

  Członek komisji

  Józef zmiażdzył konkurencję w wyborach do rady powiatu!

 • 3 lata temu | ocena +35 / -27

  ADAM

  Brawo BURMISTRZ SZYMKOWIAK

 • 3 lata temu | ocena +37 / -26

  Komisja

  Nieoficjalne: Katarzyna Szymkowiak wygrywa w kolejnym okręgu

 • 3 lata temu | ocena +10 / -5

  Ffffff

  To cierpliwie czekamy "Zgodnie z wytycznymi rozpoczną od kandydatów do sejmików. Najpóźniej zliczane mają być głosowania na wójtów i burmistrzów."

 • 3 lata temu | ocena +34 / -16

  Roman

  na co mi te drogi jak nie mam na paliwo bo pracy brak

 • 3 lata temu | ocena +40 / -68

  MICHAŁ

  PANIE ADAMIE, WIERZYMY W PANA, JEST PAN POTĘGĄ JAROCINA. TAK TRZYMAĆ I DO PRZODU...

 • 3 lata temu | ocena +52 / -17

  Ja

  Teraz to ubolewa, że niska frekwencja, a przed referendum to namawiał, żeby nie iść...

 • 3 lata temu | ocena +54 / -17

  Tuco

  Ładnie pięknie ze mamy drogi ale kto te kredyty będzie spłacał??? Chyba mieszkańcy a nie pan adam

 • 3 lata temu | ocena +16 / -54

  No

  Tylko Adam!

 • 3 lata temu | ocena +6 / -19

  Stołki

  Znajac zycie bedzie jak w Warszawie bo ludzie boja sie zmian

 • 3 lata temu | ocena +22 / -43

  Adrian

  Tylko Adam

 • 3 lata temu | ocena +44 / -11

  ek

  Pani Adamie pobudowała Gmina Jarocin a nie Pana ugrupowanie polityczne. Gmina to wszyscy, którzy płacą podatki i tutaj mieszkają. Pozdrawiam

 • 3 lata temu | ocena +33 / -12

  Zainteresowany

  PAnie wodzu buta idzie przed porażką. Wszystko mają - prócz pracy...

 • 3 lata temu | ocena +12 / -4

  Asf

  Co się podniecacie przecież głosy oddane na burmistrzów będą liczone na końcu. Czyli wyniki pewnie nad ranem chyba że jakieś komisję nie ogarną tematu.

 • 3 lata temu | ocena +41 / -18

  internauta

  ZA odwagę Pani Kasia i tak jest juZ wygrana że miała odwage sie postawić

 • 3 lata temu | ocena +12 / -13

  Krzychu

  Śledzianowski ponad 100% poparcie

 • 3 lata temu | ocena +23 / -15

  Tuco

  Szkoda ze nie było godnego kandydata na fotel burmistrza

 • 3 lata temu | ocena +18 / -11

  Zainteresowany

  ustalają wyniki sondażowe z ZJ. Nie po ich myśli i trzeba coś zaradzić

 • 3 lata temu | ocena +49 / -20

  Hee

  Kasia musisz wygrać

 • 3 lata temu | ocena +19 / -13

  Komisja

  Nieoficjalnie: Pawlicki 99.3, Jarzyna ze Szczecina: 33,8, Szymkowiak 44.7

 • 3 lata temu | ocena +41 / -30

  Jest

  Pani Kasia wygrywa w pierwszej turze .

 • 3 lata temu | ocena +6 / -7

  Ja

  A jaki sondaz w Zerkowie

 • 3 lata temu | ocena +27 / -23

  Komisja

  Nieoficjalnie wyniki z 6 obwodów. W Jarocinie mamy nowego burmistrza

 • 3 lata temu | ocena +33 / -13

  Podatnik

  Tylko nie ZJ i Skazany za .. Szkoda naszych pieniędzy na ich ROZWÓJ

 • 3 lata temu | ocena +5 / -3

  18

  A jak sondaż w Jaraczewie ?

 • 3 lata temu | ocena +34 / -13

  Ilex

  Oj widzę, że ZJ juz się denerwuje i ma o co

 • 3 lata temu | ocena +45 / -31

  Komisja

  Nieoficjalne informacje. Katarzyna Szymkowiak 52.7 % Adam Pawlicki 47.6 % Jarocin ma nowego włodarza

 • 3 lata temu | ocena +16 / -7

  Ilex

  Nie podniecajcie się ZJ II tura

 • 3 lata temu | ocena +16 / -0

  Mm

  W Jarocinie brak sondaży kto wygrał fotel burmistrza?

 • 3 lata temu | ocena +20 / -32

  lolo

  Ziemia Jarocińska :):):)

 • 3 lata temu | ocena +22 / -43

  Szaderek

  Trzeba wyjść do ludzi , a tego Pani Szymkowiak nie robiła. Pawlicki wziął miasto

 • 3 lata temu | ocena +24 / -56

  hultaj

  Brawo Adam Michał Pawlicki i "Ziemio Jarocińska Razem"!

 • 3 lata temu | ocena +34 / -63

  jarock

  Brawo Ziemia Jarocińska ! Gratulacje dla burmistrza Pawlickiego !