Reklama

Kolejne nagranie radnych jarocińskiej opozycji. O czym tym razem? AKTUALIZACJA

Opublikowano: 26 lutego 2021 14:53
Autor: Anna Konieczna | Zdjęcie: Zdjecie poglądowe

Kolejne nagranie radnych jarocińskiej opozycji. O czym tym razem? | foto Zdjecie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radni jarocińskiej opozycji nagrali kolejny film wideo, w którym komentują bieżące sprawy dotyczące decyzji podejmowanych przez władze gminy Jarocin.

Reklama

 

Pierwszy taki klip mieliśmy okazję zobaczyć we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas opozycjoniści odnosili się do decyzji sprzedaży ponad 40 hektarów gminnej ziemi położonej między Jarocinem a Cielczą.

 

Nagranie nie pozostało bez komentarza ze strony władz gminy Jarocin.

 

Kolejne nagranie radnych jarocińskiej opozycji. O czym tym razem?

 

Od tego czasu minęło 5 miesięcy i dotarła do nas informacja, że jest kolejne nagranie wideo zrealizowane przez radnych będących w opozycji do burmistrza Adama Pawlickiego.

 

Z zapowiedzi wynika, że tym razem komentują oni wycinanie drzew pod inwestycje drogowe.

 

Kolejne nagranie radnych jarocińskiej opozycji. O czym tym razem?

 

Film po tytułem „Asfaltowanie lasu za miliony” będzie można obejrzeć na profilu na facebooku radnych klubu Dialog i Zaufanie. 

 

 

[AKTUALIZACJA - poniedziałek - 1 marca]

 

 

Wiceburmistrz Jarocina Bartosz Walcak poczynania opozycji ocenia jednoznacznie.

 

- Jest to kolejne populistyczne i szkodliwe działanie tych radnych - stwierdza Bartosz Walczak. - Niemal każda inwestycja wymaga mniejszej lub większej ingerencji w środowisko. Staramy się, aby wpływ naszych inwestycji był oczywiście jak najmniejszy, ale nie zawsze jest to możliwe. Radni opozycji z jednej strony chcieliby, aby drogi były budowane, a z drugiej wymagają, żebyśmy ich przebieg najlepiej projektowali w powietrzu. Nie da się tego wykonać - argumentuje zastępca burmistrza. I dodaje: - Radni opozycji krytykują wszystko, co robimy, ale po zakończeniu inwestycji najchętniej się przy nich fotografują i rozpowiadają, że mieli wpływ na ich wykonanie.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 miesiące temu | ocena +3 / -4

  Dokąd zmierza ten świat?

  Z przerażeniem obejrzałem ten film. Panie Burmistrzu, błagam, niech się Pan opamięta i nie działa na szkodę nas wszystkich. Ta droga nikomu nie jest potrzebna, a zniszczy tak piękny las, który już teraz jest zdewastowany przez nową "obwodnicę". Asfaltowanie tego lasu to zbrodnia! Radni ZJ, opamiętajcie się!

 • 2 miesiące temu | ocena +3 / -4

  Opozycyjni ekolodzy

  Dlaczego nie bronicie drzew jak w tym lesie ciągle jest prowadzona wycinka przez nadleśnictwo??

 • 2 miesiące temu | ocena +6 / -4

  Sebek821

  Chyba teraz dochodzimy do czasów jak z filmów Bareji, asfalt w lesie wszędzie tylko w asfalty, po co to wszystko..?,odpowiedz chyba wszyscy znają, jak już coś robić to jest sporo ulic które można utwardzic a nie ciąć drzewa żeby założyć asfalt w lesie. Dopiero co afera z wyciętymi chwilowo drzewami w centrum, Śródmieście całe rozkopane nic się prawie nie dzieje, chyba już czas na zmiany w tym mieście,zmiany na górze

 • 2 miesiące temu | ocena +10 / -6

  Warto to tego wrócić.

  Kto pracował w Pwik Jarocin jak Skazany tworzył Kanbud to wie o co chodzi.