PRACA JAROCIN: Kas-Bud zatrudni kierowcę

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: adobe stock

PRACA JAROCIN: Kas-Bud zatrudni kierowcę - Zdjęcie główne

praca kierowca | foto adobe stock

Przeczytaj również:

Praca Firma Kas-BUD Beton i Kruszywa zatrudni do pracy w Środzie Wielkopolskiej

KIEROWCĘ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW I WYMAGANIA:

  • transport betonu pomiędzy wytwórnią betonu a wskazaną budową
  • prawo jazdy Kat. C / C+E
  • kurs na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej (lub podobnym stanowisku)
  • dbałość o powierzony pojazd sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
OFERUJEMY:

  • Stabline zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
CV i list motywacyjny prosimy przesłać

na adres email: rekrutacje@kas-bud.com

Prosimu o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KAS-BUD Beton i Kruszywa Sp. z o/o/ SP.K z siedzibą w Srodzie Wlkp. na potrzeby rekrutacji na stanowisko kierowcy. Jednoczesnie oświadczak, że udzielam zgody dobrowolnie n oraz zostałam/-em poinformowana/-y o przysługujących mi prawach dostępu do danych mnie dotyczącycyh, ich poprawiania i wycofania zgody na ich przetwarzanie

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE