ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1

kategorie

R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
numer ogłoszenia 7120, data dodania 2020.07.28, odsłon 111, edytuj

Lakiernik

użytkownik nie podał ceny
opis ogłoszenia

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Lakiernik

Obowiązki:

  • przygotowanie powierzchni do szpachlowania, szlifowanie, oklejanie,
  • matowanie podkładu oraz oklejanie przed malowaniem,
  • malowanie dekoracyjne (baza oraz lakier bezbarwny).

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika,
  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane kierunkowe,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • rozbudowany system premiowy,
  • bogaty pakiet socjalny (bonus wakacyjny, Pracowniczy Program Emerytalny),
  • dofinansowanie do posiłków ("posiłek za 1 zł" ),
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. , nr cert. 388.

Kontakt:

Kinga Kaźmierczak

dane kontaktowe
kom. 608/540-441
wyślij wiadomość e-mail ›