Dostosuj wydruk

Wybory u diabetyków. Już w najbliższą środę

Wybory u diabetyków. Już w najbliższą środę

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w kole powiatowym Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jarocinie odbędzie się w środę 6 marca.

 

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.30 w Centrum Socjalnym (Jarocin, ul. Wrocławska 39). Zarząd koła apeluje o jak najliczniejszy udział członków z uwagi na konieczność podjęcia uchwał i wyboru nowych władz. Obecnie funkcję prezesa pełni Marian Bryl. Dzięki staraniom zarządu udało się w Jarocinie przywrócić poradnię diabetologiczną, w której przyjmuje dr Hanna Byks - internista i diabetolog. Lekarka co miesiąc prowadzi też prelekcje na temat cukrzycy i jej powikłań, a także odpowiada na pytania uczestników spotkań organizowanych przez koło powiatowe Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jarocinie. 

 

Siedziba koła mieści się w Jarocińskim Ośrodku Kultury (p. 31). Zarząd dyżuruje w każdą środę w godz. 11.00-13.00. Na miejscu zapisać się do organizacji, uregulować składki. Można również skorzystać z czasopism i wydawnictw fachowych, jak również np. otrzymać glukometr. 

autor: Lidia Sokowicz

Źródło:

Dodano: 2019.03.02

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31