Dostosuj wydruk

Jarota przegrała w Kleczewie

Jarota przegrała w Kleczewie

Minimalną porażką 0:1 zakończył się drugi letni sparing Jaroty Jarocin w Kleczewie z miejscowym Sokołem.

 

 

Dla podopiecznych Piotra Garbarka był to drugi sparing podczas letniego okresu przygotowawczego do rozgrywek III ligi w sezonie 2020/2021. JKS przed tygodniem w Jarocinie pokonał beniaminka IV ligi Iskrę Szydłowo 3:0.

Tym razem Jarota zmierzyła się z dobrze znanym z III-ligowych boisk rywalem – Sokołem Kleczew, który w przedwcześnie zakończonym sezonie zajął 7. miejsce. W pierwszej połowie sobotniego spotkania działo się bardzo niewiele. Zespoły nie potrafiły stworzyć groźnej sytuacji pod bramką rywali. Lepiej było w drugiej połowie. Dwie szanse mieli Jarociniacy – Marcin Maćkowiak i Mateusz Dunaj. Pierwszy przegrał w rywalizacji 1 na 1 z bramkarzem Sokoła, a drugi w dogodnej pozycji uderzył niecelnie. Po niespełna godzinie gry bramkę na 1:0 dla gospodarzy zdobył Łukasz Zagdański. Jak się okazało – było to jedyne trafienie w tym spotkaniu.

 

 

W najbliższą środę, 8 lipca Jarota zmierzy się w Jarocinie z Polonią Środa Wlkp. Początek o 17.00.

Jarota Jarocin: Sebastian Kmiecik – Jędrzej Ludwiczak, Sebastian Golak, Dawid Idzikowski, Szymon Komendziński – Patryk Rzepka (Mateusz Dunaj), Marcin Maćkowiak, Kacper Szymankiewicz (Jacek Pacyński), zawodnik testowany (zawodnik testowany), zawodnik testowany (Damian Pawlak) – Krzysztof Bartoszak (Miłosz Kowalski)

autor: Dawid Borucki

Źródło:

Dodano: 2020.07.04

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31