Dostosuj wydruk

AWO 2020. Takiej akcji jeszcze nie było!

AWO 2020. Takiej akcji jeszcze nie było!

Akcja Wesołych Ogrodników 2020 przeniosła się do Internetu.

 

 

Fundacja „Ogród Marzeń” pomaga dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Wspiera finansowo leczenie, zakup sprzętu, środków higienicznych, leków. Organizuje turnusy rehabilitacyjne, obozy „Łowców Przygód”, hipoterapię i inne zajęcia dla swoich podopiecznych. Prowadzi również grupę wsparcia dla rodziców. Niestety, w tym roku z powodu trwającej pandemii SARS-CoV-2 pozyskanie funduszy stanęło pod znakiem zapytania.

 

Każdego roku, w marcu, Fundacja „Ogród Marzeń” organizowała wielką zbiórkę pieniędzy, dzięki której mogła pomagać swoim podopiecznym. Tak było przez 9 lat.

 

W tym roku przygotowywana została jubileuszowa - dziesiąta zbiórka. Wszystko było zapięte na ostatni guzik, podogrywane imprezy, rozpoczęta akcja promocyjna, ponad 400 wolontariuszy w gotowości. Tyle samo wypisanych identyfikatorów ze smyczami, naklejki, magnesy i nagle… Trach - wszystko runęło w gruzach.

 

Rekordowa Akcja Wesołych Ogrodników 2019 [WIDEO, GALERIA].

 

Akcja miała się rozpocząć 21 marca, dzień wcześniej ogłoszono w Polsce stan epidemii. To był straszny cios. Jednak nikt nie zamierzał się poddać. Dlatego Fundacja postanowiliła przenieść zbiórkę do inetrnetu.

 

Fundacja „Ogród Marzeń” działa od dziesięciu lat. Głównym zadaniem jest pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z terenu Ziemi Jarocińskiej. Wspiera finansowo leczenie, zakup sprzętu, środków higienicznych i leków.

 

Fundacja organizuje:

 

Na zrzutkę można wpłacić dowolna kwotę nawet 5 zł. Istnieje również możliwość wybrania specjalnych pakietów upominkowych na określoną kwotę:

 

Wspomóż Akcję Wesołych Ogrodników. Wpłać niewielka kwotę. Kliknij w zdjęcie

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

autor: Karina Muszalska

Źródło:

Dodano: 2020.06.05

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31