Dostosuj wydruk

APR Jarocin walczy o finał Wirtualnych Mistrzostw Akademii Reissa. Znamy wynik! (AKTUALIZACJA)

APR Jarocin walczy o finał Wirtualnych Mistrzostw Akademii Reissa. Znamy wynik! (AKTUALIZACJA)

W środę, 3 czerwca odbędą się półfinały Wirtualnych Mistrzostw Akademii Reissa, w których udział bierze APR Jarocin.

 

 

Za nami dwie rundy fazy pucharowej Wirtualnych Mistrzostw Akademii Reissa. Zespół z Jarocina w poniedziałek pokonał 15:3 rywali z Piły, a we wtorek wygrał 18:4 z ekipą z Czarnkowa. Dzięki temu APR Jarocin awansował do najlepszej czwórki wirtualnego turnieju. W środowym półfinale rywalem będzie Leszno. Tym razem mecz potrwa 4 godziny, a rozpocznie się o 15.00. W drugim półfinale dojdzie do starcia drużyn ze stolicy Wielkopolski, Poznań-Grunwald zmierzy się z Poznań-Dębiec.

 

 

Jak pomóc zespołowi z Jarocina w awansie do finału? Wirtualne gole zdobywają kibice poprzez kliknięcie „emotki”, która jest przypisana danej drużynie, pod postem Akademii Piłkarskiej Reissa na Facebooku <LINK TUTAJ>. Każde 10 reakcji to 1 gol. Co ważne – aby reakcje liczyły się, trzeba mieć polubiony główny profil Akademii Piłkarskiej Reissa, na którym odbywa się wirtualny turniej.

 

 

POST MECZOWY

 

 

AKTUALIZACJA:

Po bardzo zaciętym spotkaniu APR Jarocin wygrywa 57:55 z APR Leszno i zagra w piątkowym finale, w którym rywalem będzie zespół APR Poznań-Grunwald. Mecz potrwa od 10.00 do 20.00.

autor: Dawid Borucki

Źródło:

Dodano: 2020.06.03

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31