Dostosuj wydruk

Turniej i finały warcabowe w internecie. Zobacz, kiedy

Turniej i finały warcabowe w internecie. Zobacz, kiedy

Warcaby i turnieje online w warcabach dla dzieci.

 

 

Wydawać by się mogło, że okres pandemii nie będzie sprzyjał miłośnikom najstarszej gry planszowej - warcabom. Przede wszystkim ze względu na sytuacje epidemiologiczną wstrzymano organizację wszystkich turniejów. Okazało się jednak, że z tej patowej sytuacji można wyjść. Otóż rozgrywki i turniej warcabowe przeniesiono do Internetu i specjalnych platform.

 

O pierwszym cyklu turnieju warcabowych pisaliśmy szczegółowo TUTAJ. Odbywa się on za pomocą serwisu gier online – kurnik.pl. To tutaj warcabiści z Polski i świata mogą rywalizować ze sobą w zawodach. Pomysłodawcami turniejów byli: Marcin Chęsiak i Sebastian Knap oraz Sylwester Flisikowski (Turnieje online dla dzieci).

 

Turnieje online dla uczniów szkół podstawowych odbywają się w:

 

KORONAWIRUS. Najnowsze informacje. Mamy kolejny przypadek!

 

Natomiast II Finał Online o Puchar Zucha zaplanowany został na 19-20 czerwca. Wystartuje w nim 12 najlepszych zawodników wyłonionych spośród rozegranych turniejów w maju.

 

Kolejne rozgrywki finałowe przewidziane są na lipiec.


Turnieje rozgrywane będą na stronie: https://www.kurnik.pl/warcaby/, gdzie trzeba wcześniej założyć konto, zalogować się i przejść do turnieju - link: https://www.kurnik.pl/turnieje/?on=cp.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

autor: Karina Muszalska

Źródło:

Dodano: 2020.06.03

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31