Dostosuj wydruk

Budują się nowe mieszkania. Położenie jest bardzo atrakcyjne

Budują się nowe mieszkania. Położenie jest bardzo atrakcyjne

Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego informuje, że budowa kilkunastu nowych mieszkań idzie pełna parą. Lokalizacja jest ich niezaprzeczalnym atutem.

 

 

Przedszkole, szkoły, sklepy, markety, stacje paliw, restauracje, Jarociński Ośrodek Kultury a nawet kościół i wiele innych punktów handlowo-usługowych. Dodatkowo bliska odległość do ośrodka zdrowia, szpitala, dworca PKP oraz urzędów - jednym słowem centrum Jarocina.

 

 

To właśnie tam - przy ul. Libercourt budowanych jest 12 nowych mieszkań. Inwestycja Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego ma być gotowa w marcu przyszłego roku.

 

Nowy - 22. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży. Przeczytasz w nim wiele ważnych i ciekawych materiałów oraz wywiadów. 

 

Budynek będzie miał 4 kondygnacje. Przyszłym mieszkańcom JTBS oferuje mieszkania o powierzchni od 35 do 98 metrów kwadratowych, w tym dwupoziomowe, z antresolą, położone na II piętrze.

 

 

Lokale wybudowane zostaną w stanie deweloperskim.

 

 

- Ściany przygotowane będą do malowania, posadzki pod położenie paneli lub płytek. Rozprowadzona zostanie instalacja elektryczna i teletechniczna z gniazdkami, a także instalacja wodno-kanalizacyjna i centralnego ogrzewania z grzejnikami - informuje Jerzy Wolski, prezes JTBS-u.

 

 

Mieszkania wyposażone zostaną w - sterowane elektrycznie - rolety zewnętrzne oraz w klimatyzatory. Budynek będzie ogrzewany z miejskiej sieci.

 

[sądy wracają do pracy - jak to wygląda w Jarocinie - szczegóły TUTAJ]

 

Do każdego z mieszkań zaprojektowano balkon o powierzchni 4,30 - 9,20 metrów kwadratowych, a do lokali położonych na poziomie przyziemia - taras o powierzchni 9,20 metrów kwadratowych.

 

 

JTBS w ramach inwestycji położy płytki na balkonie, zamontuje drzwi wejściowe do mieszkań oraz schody w przypadku mieszkań dwupoziomowych.

 

 

- Oferujemy też, po wcześniejszym kontakcie z nami, możliwość wykończenia mieszkania na etapie budowy - stwierdza prezes Jerzy Wolski.

 

 

[burmistrz Jarocina w telewizji o wyborach prezydenckich - szczegóły znajdziesz TUTAJ]

 

W cenie mieszkania będzie także pomieszczenie gospodarcze na parterze budynku, które zostanie przydzielone do każdego mieszkania. Poza tym miejsca postojowe w 4 garażach oraz na parkingu przy budynku. Teren nieruchomości będzie zamknięty i monitorowany.

 

Chętnych na zamieszkanie w nowym budynku e centrum Jarocina nie brakuje i wszystkie mieszkania są już praktycznie zarezerwowane.

 

autor: Anna Konieczna

Źródło:

Dodano: 2020.06.03

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31