Dostosuj wydruk

APR Jarocin walczy w Wirtualnych Mistrzostwach Akademii Piłkarskiej Reissa

APR Jarocin walczy w Wirtualnych Mistrzostwach Akademii Piłkarskiej Reissa

W poniedziałek, 1 czerwca rozpoczynają się rozgrywki fazy pucharowej w Wirtualnych Mistrzostwach Akademii Piłkarskiej Reissa.

Akademia Piłkarska Reissa Jarocin jako jedna z trzydziestu dwóch drużyn bierze udział w Wirtualnych Mistrzostwach Akademii Piłkarskiej Reissa. Za nami rozgrywki fazy grupowej, w której jarocińska drużyna wywalczyła komplet trzech zwycięstw i awansowała do 1/8 finału. W tym tygodniu rozegrana zostanie cała faza pucharowa: w poniedziałek 1/8 finału, we wtorek 1/4 finału, w środę 1/2 finału, a w piątek finał. Poniedziałkowym rywalem APR Jarocin będzie APR Piła.

 

 

Jak wyglądają zasady turnieju? Wirtualne gole zdobywają kibice poprzez kliknięcie „emotki”, która jest przypisana danej drużynie, pod postem Akademii Piłkarskiej Reissa na Facebooku <LINK TUTAJ>. Każde 10 reakcji to 1 gol. Co ważne – aby reakcje liczyły się, trzeba mieć polubiony główny profil Akademii Piłkarskiej Reissa, na którym odbywa się wirtualny turniej.

Post z meczem APR Jarocin z APR Piła w 1/8 finału, pod którym odbywać się będzie głosowanie, powinien pojawić się o 17.30. Mecz potrwa do 19.30.

 

 

POST MECZOWY:

autor: Dawid Borucki

Źródło:

Dodano: 2020.06.01

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31