Dostosuj wydruk

To już dzisiaj! Niecodzienny koncert z okazji Dnia Dziecka

To już dzisiaj! Niecodzienny koncert z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zawsze były organizowane przeróżne imprezy. Niestety, w tym roku ze względu na światową epidemię SARS-CoV-2 to niezwykłe święto trzeba będzie obchodzić w zupełnie inny sposób.

 

 

Zwykle były wyjazdy, wyjście na lody, do kina, sali zabaw, wyjazd na wycieczkę czy do parku rozrywki. W czasie pandemii większość z tych atrakcji jest niedostępna lub ograniczona. Jak zatem możemy świętować Dzień Dziecka w Jarocinie?

 

 

Tutaj z niezwykłą propozycją wyszedł JOK oraz dwaj jarocińscy muzycy: Tomasz Jankowski i Zbyszek Obara. Oboje dali się poznać jako organizatorzy koncertów balkonowych. Szerzej przeczytasz o tym TUTAJ.

 

 

Tym razem postanowiono uczcić Dzień Dziecka i to niecodziennym koncertem. Oczywiście repertuar stanowić będą znane i lubiane piosenki dla dzieci, a że Tomasz Jankowski zawodowo zajmuje się muzyczną twórczością dla najmłodszych, to niewątpliwie możemy spodziewać się utworów jego autorstwa.

 

AWO 2020: Pomóż podopicznym Fundacji "Ogród Marzeń".

 

W trakcie imprezy wystąpią muzycy Osiedlowej Orkiestry Okazjonalnej+, których mogliśmy już wcześniej posłuchać na osiedlu Bogusław. Tym razem zagra ich ośmioro. Wszyscy pieczołowicie przygotowywali się pod okiem Tomka Jankowskiego i Zbyszka Obary.

 

 

Otóż koncert odbędzie się o godz. 16.00 w JOK-u. Niestety w związku z trwająca epidemią koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami, na sali widowiskowej nie może być publiczności. Organizatorzy wykazali się sporą pomysłowością i postanowili zrobić transmisje na żywo tej niezwykłej imprezy.

 

 

 

AKTUALIZACJA, 1 czerwca 2020 r.

 

Na dzieci czeka nie lada gratka. Otóż lodziarnia Prawdziwe lody u Pawła zorganizowła promocję -  lody tylko za złotówkę. Trzeba jednak wziąć  udział w prostej zabawie przygotowanej na profilu facebookowym lodziarni. Każdy, kto to zrobi otrzyma specjalny kod promocyjny.

Zobacz TUTAJ.  

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

autor: Karina Muszalska

Źródło:

Dodano: 2020.06.01

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31