Dostosuj wydruk

Bus uderzył w drzewo. Strażacy wycinali pasażera

 Bus uderzył w drzewo. Strażacy wycinali pasażera

Cztery osoby ucierpiały w wypadku na drodze krajowej nr 15.

 

Kilka minut po godzinie 23.00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do Goliny. Na drodze krajowej nr 15 bus uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowało pięć osób. Cztery opuściły auto o własnych siłach. Jednego pasażera z rozbitego samochodu uwalniali strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego.

 

Cztery osoby trafiły do szpitali. Jedną przewieziono do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jarocinie, a trzy do lecznicy w Krotoszynie.

 

W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej: OSP Golina i JRG Jarocin, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz dwa patrole policji. Busem podróżowali między innymi  obcokrajowcy zamieszkujący na terenie powiatu ostrowskiego.

 

[AKTUALIZACJA 09:20]


Policja podała dane odnośnie przebiegu zdarzenia.  


  - 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierujący mercedesem sprinterem z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 


Kierowca auta był trzeźwy.

 

Policjanci zatrzymali 33-latkowi prawo jazdy.


Busem podróżowali obywatele Polski i Ukrainy.                 

W ostatnim czasie to już kolejny wypadek z udziałem cudzoziemców na naszym terenie. Na początku maja w Roszkowie obywatel Ukrainy kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu hyundaiem [ZOBACZ TUTAJ]

autor: Elżbieta Rzepczyk

Źródło:

Dodano: 2020.05.28

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31