Dostosuj wydruk

Dzień Matki – podaruj mamie kosz pełen słodyczy prosto od Wawel

Dzień Matki – podaruj mamie kosz pełen słodyczy prosto od Wawel

Mama, mamusia, mamunia…a Ty jak zwracasz się do swojej mamy? To najbardziej wytrwała i najsilniejsza kobieta, która sprosta każdemu wyzwaniu. Tylko ona potrafi po nieprzespanej nocy zrealizować najbardziej ambitny projekt w pracy, spędzając w biurze 10 godzin. Tylko ona po jednym zdaniu jest w stanie stwierdzić, że nie jest to Twój najlepszy dzień i przybiec do Ciebie z Twoją ulubioną czekoladą. A teraz Twoja kolej! 26 maja to Ty pobiegnij do niej ze słodyczami od Wawel. W końcu to Dzień Matki, Jej Dzień.

 

Słodki Dzień Matki, czyli najsmaczniejszy prezent dla mamy

Co można podarować mamie na Dzień Matki? Lista pomysłów się nie kończy, jednak są na niej już wykorzystane przez Ciebie pozycje, te, które nie przypadną mamie do gustu lub niekoniecznie na Twoją kieszeń. Możesz podarować mamie kwiaty, które są piękne, ale nietrwałe. Dobrym pomysłem może okazać się naszyjnik, ale już dostała od Ciebie biżuterie na Boże Narodzenie. To może kosz słodyczy Wawel na Dzień Matki?

Słodkościami obdarowujemy najbliższych przy okazji różnych świąt. To najbardziej uniwersalne prezenty i jednocześnie jedne z tych, które cieszą najbardziej. Każdy ma swoje ulubione. Dla jednych jest to klasyczna deserowa czekolada, dla innych czekolada mleczna z nadzieniem owocowym. Nie brakuje też fanów małych czekoladek z orzechowym nadzieniem oraz galaretek oblanych chrupiącą czekoladą. A jakie są preferencje Twojej mamy? Zapewne niejednokrotnie razem zajadaliście się cukierkami lub czekoladą, popijając przy tym owocową herbatę lub mleczną kawę. Kosz słodyczy Wawel na Dzień Matki to zapas słodkości na wiele tygodni, chyba, że mama zdecyduje się mocno osłodzić sobie ten dzień lub podzielić się z Tobą smakołykami.

Dla każdej wyjątkowej mamy

Każda mama jest wyjątkowa, ma swoje preferencje, gusta i ulubione smaki. Wybierz więc zestaw słodkości, który najbardziej trafia w jej kubki smakowe. Może jest fanką Kasztanków i to właśnie one najlepiej smakują jej do popołudniowej kawy? Nie wyobraża sobie życia bez czekolady, którą może spożywać niezależnie od tego, czy jest deserowa, mleczna czy nadziewana? Zatem postaw na zestaw z czekoladą w roli głównej. A może najczęściej sięga po owocowe smaki? Wtedy w koszu nie może zabraknąć owocowych galaretek. Zapewne znajdzie się też coś dla mistrzyni wypieków, która przyrządza najlepsze czekoladowe ciasta i babeczki z kawałkami mlecznej czekolady.

Kosz słodyczy na Dzień Matki. A może coś jeszcze?

Słodycze mogą być już gotowym, głównym prezentem lub tylko jego częścią. Wszystko zależy od Twojego pomysłu i kreatywności. Do słodkości pasują kwiaty, które przynajmniej przez kilka dni będą cieszyć oczy mamy. A może coś praktycznego, np. filiżanka, w której przyjemnie będzie napić się kawy, oczywiście w towarzystwie czekoladowych smaków. Do zestawu dołącz voucher na zabieg w SPA, po którym czekolada i mamy ulubione cukierki będą smakowały jeszcze lepiej.

Dla wszystkich Mam słodkiego, miłego i przyjemnego dnia, nie tylko Dnia Matki, a każdego kolejnego!

Sprawdź zestawy prezentowe dla mamy w sklepie SłodkiWawel

autor: Artykuł partnera

Źródło:

Dodano: 2020.05.25

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31