Dostosuj wydruk

Żywe obrazy uczniów z jarocińskiej czwórki robią wrażenia [ZDJĘCIA, WIDEO]

Żywe obrazy uczniów z jarocińskiej czwórki robią wrażenia [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na bardzo oryginalny pomysł wpadli nauczyciele z Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie. W trudnym czasie epidemii, kiedy szkoły są zamknięte, zaangażowali dzieci i ich rodziców do zabawy, która wymagała sporego zaangażowania i kreatywności. Ale efekt robi wrażenie. Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ.

 

 

Zamknięcie szkół i przedszkoli stawia przed nauczycielami, uczniami i rodzicami zupełnie nowe wyzwania. Jedno odnajdują się w tym, lepiej inni gorzej. Jedno nie ulega wątpliwości - wszyscy cały czas uczymy się tej nowej rzeczywistości.

 

 

Nauczyciele z Zespołu Szkół nr 4 w Jarocinie zaangażowali uczniów i ich rodziców w bardzo ciekawy projekt. Otóż ogłosili konkurs na najciekawsze i najbardziej oryginalne odwzorowanie - w formie tak zwanego „żywego obrazu” - dzieła znanego malarza czy rzeźbiarza.

 

[uczniowie jarocińskich szkół dostali laptopy do nauki w domu - wiecej szczegółó na ten temat czytaj TUTAJ]

 

Efekty należało udokumentować fotograficznie i przesłać mailowo na adres szkoły. Wszystkie zdjęcia są na bieżąco umieszczane na profilu szkoły na facebooku. Najlepsze trzy prace zostaną nagrodzone, a rezultaty zmagań konkursowych zostaną zaprezentowane w czasie szkolnego festynu „ Mama, tata i ja”.

 

 

Organizatorzy konkursu napisali w mediach społecznościowych:

 

[nauczyciele stęsknili się za uczniami - zobacz, jak to wyrazili - kliknij TUTAJ]

 

 

„Bardzo nas zadziwia zainteresowanie konkursem, Wasze interpretacje, inwencja, włożony wysiłek są godne podziwu. Gratulujemy pomysłu i talentu!!!”

 

 

 

 

 

 

autor: Anna Konieczna

Źródło:

Dodano: 2020.05.22

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31