Dostosuj wydruk

Chcesz otrzymać zwrot za paliwo? ZOBACZ, co musisz zrobić

Chcesz otrzymać zwrot za paliwo? ZOBACZ, co musisz zrobić

Gmina Żerków. Podatek akcyzowy. Zwrot podatku akcyzowego. Procedura i warunki ubiegania się o zwrot podatku.

 

 

Rolnicy z gminy Żerków będa mogli ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego, który wykorzystali do produkcji rolnej od 1 sierpnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku. Co trzeba zrobić?

 

 

[Rodzinne Mistrzostwa w warcaby już za nami. Zobacz co się działo TUTAJ].

 

Przede wszystkim należy złożyć wniosek w Urzędzie Miasta i Gminy w Żerkowie, ul. A. Mickiewicza 5 (I piętro - biuro nr 6). Wzór wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej jest dostępny na stronie internetowej urzędu gminy TUTAJ.

 

 

Producent rolny ubiegający się o zwrot podatku paliwowego musi posiadać faktury VAT. Tylko w ten sposób będzie mógł potwierdzić zakup paliwa do produkcji rolnej.

 

[Szaleńcza licytacja dla WOŚP w Żerkowie. Czytaj TUTAJ].

 

Termin składania wniosków rozpocznie się 3 lutego i potrwa do 2 marca 2020 roku.

 

Wypłata zwrotu podatku akcyzowego przyznanego na podstawie decyzji nastąpi w terminie 1-30 kwietnia 2020 r. gotówką w kasie urzędu lub przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

autor: Karina Muszalska

Źródło:

Dodano: 2020.01.15

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31