Dostosuj wydruk

STUDNIÓWKA 2020. Młodzież z "jedynki" bawiła się prawie do rana [ZDJĘCIA, WIDEO]

STUDNIÓWKA 2020. Młodzież z

Dla dyrekcji i grona nauczycielskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie to był kolejny bal studniówkowy w historii szkoły, ale nie dla młodzieży. Dla nich to - jak sami przyznają niepowtarzalne przeżycie i pierwsza tak ważna uroczystość w życiu.

 

 

Maturzyści z „jedynki” bawili się w sali „Pod szyszkami” w pobliskim Koźminie Wielkopolskim. Gospodarzem uroczystości był dyrektor szkoły Marek Sobczak.

 

 

[na studniówce bawiła się także młodzież z klas mauralnych Liceum Ogólnoksztalcącego - więcej na ten temat, relacje WIDEO i ZDJĘCIA - zobacz TUTAJ]

 

 

Część oficjalna - zgodnie z tradycją - zawierała wszystkie elementy. Był zatem polonez, przypinanie zielonych koniczynek na szczęście w maju podczas matury. Były przemówienia, podziękowania dla nauczycieli i wychowawców oraz dla rodziców. Uczniowie zaprezentowali również swój taneczny układ pokazowy.

 

 

[kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zobacz, co dzieje się w Jarcinie - szczegóły TUTAJ]

 

 

- Było cudownie i wszystko się udało. Wszyscy wyglądali tak elegancko - przyznaje, nie kryjąc wzruszenia mama jednej z maturzystek.

 

 

Po tej ceremonii przyszedł czas na zabawę. Wśród dziewcząt królowały długie kreacje. Chłopacy, tradycyjnie w klasycznych garniturach. W międzyczasie jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcia każdej klasy i można było szaleć na parkiecie niemal do samego rana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

autor: Anna Konieczna

Źródło:

Dodano: 2020.01.13

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31