Dostosuj wydruk

STUDNIÓWKA 2020. Ogólniak baluje na sto dni przed maturą [ZDJĘCIA,WIDEO]

STUDNIÓWKA 2020. Ogólniak baluje na sto dni przed maturą [ZDJĘCIA,WIDEO]

Tradycyjnie polonezem rozpoczęła się studniówka maturzystów Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie. Bal odbywa się w szkolnej sali sportowej.
 

 

To pierwszy tak ważny bal dla młodzieży. Przygotowania trwały od dłuższego czasu. Dziewczęta szukały odpowiednich kreacji i butów, umawiały się do fryzjera i kosmetyczki.
 

 

Wreszcie nadszedł ten moment. Najpierw część oficjalna – przemówienia, podziękowania dla nauczycieli i wychowawców raz dla rodziców. Przypinanie zielonych koniczynek polonez. Później taniec pokazowy maturzystów i wreszcie zabawa.
 

 

Gospodarzem uroczystości jest dyrektor szkoły Marek Tyrakowski, który przywitał gości i zwrócił uwagę na to, jak ważny egzamin czeka uczniów w maju. Matura w przypadku licealistów jest zwieńczeniem kilku lat nauki i przepustką na studia.
 

 

Prawdziwym przebojem był brawurowy występ nauczycieli dla tegorocznych maturzystów.

 

 

[relacja ze studniówki Liceum Ogólnokształccego w Jarocinie na bieżąco - zobacz także TUTAJ]

 

 

ZOBACZ WIDEO - Polonez grupa I 

 

Polonez grupa II

 

Maturzyści tańczą walca

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

autor: Anna Konieczna

Źródło:

Dodano: 2020.01.11

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31