Dostosuj wydruk

Co się działo za zamkniętymi drzwiami, czyli na ściance z prezydentem [ZDJĘCIA]

Co się działo za zamkniętymi drzwiami, czyli na ściance z prezydentem [ZDJĘCIA]

Niecałe pół godziny trwało spotkanie jarocińskich samorządowców z prezydentem Andrzejem Dudą. Uczestniczyli w nim tylko zaproszone osoby. Co się działo za zamkniętymi drzwiami, czym rozmawiano i jakie prezenty dostał prezydent?

 

 

Honory gospodarza pełniła starosta Lidia Czechak. To ona - w towarzystwie Witolda Bierły, dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, gdzie odbyła się wizyta, przywitała Andrzeja Dudę.

 

[galerie zdjęć ze spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami zobacz TUTAJ]

 

 

Następnie przedstawiła uczestników spotkania. Każdy mógł uscisnąć dłoń najważniejszej osobie w państwie. Wszyscy zgodnie podkreślają, że chwila była historyczna.

 

 

- Szkoda tylko, że nie było możliwości rozmowy z panem prezydentem. Nie mogliśmy zadawać żadnych pytań. Szczerze powiedziawszy to nie wiem po co nas tam zaproszono - ubolewa jeden z samorządowców.

 

 

 

Andrzej Duda został obdarowany kilkoma symbolicznymi prezentami. Dostał między innymi oprawiona w ramę snutkę golińską oraz statuetkę świętego Marcina, patrona Jarocina.

 

- Nie jestem wyborcą pana prezydenta i nawet tego nie ukrywam, ale ujął mnie swoim ciepłem i bezpośredniością. Myślę, że tym sobie zaskarbia sympatię - opowiada Gazecie inna osoba, która była za zamkniętymi drzwiami. - Cieszę się, że uczestniczyłem w tym spotkaniu, bo myślę, że za mojego życia może już nie być takie okazji. Będzie wspomnienie.

 

[jak wyglądało zabezpieczenie wizyty głowy Pąństwa w Jarocinie - obejrzyj gazlerie ZDJĘĆ i czytaj TUTAJ] 

 

 

Każdy uczestnik spotkania miał też okazję zrobić sobie indywidualne zdjęcie z prezydentem na tak zwanej „ściance” z logiem powiatu jarocińskiego.

 

 

[relacja z wizyty prezydenta w Jarocinie - czytaj TUTAJ]

 

 

Po dwudziestu minutach Andrzej Duda przeszedł do sali sportowej jarocińskiej „dwójki”, gdzie odbyło się godzinne spotkanie z mieszkańcami.

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

autor: Anna Konieczna

Źródło:

Dodano: 2019.11.21

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31