Dostosuj wydruk

UWAGA! Kolumna prezydencka w Jarocinie, będą utrudnienia [AKTUALIZACJA]

UWAGA! Kolumna prezydencka w Jarocinie, będą utrudnienia [AKTUALIZACJA]

Na dzisiaj - 6 listopada zaplanowana została wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Jarocinie. W związku z przejazdem kolumny prezydenckiej kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, między innymi z czasowymi zatrzymaniami ruchu.

 

 

 

Głowa państwa przyjedzie do Jarocina dzisiaj - 6 listopada miedzy 16.30 a 17.00. Utrudnienia mogą jednak nastąpić już od godziny 16.00. Będą one miały miejsce na ulicy Wojska Polskiego (dawna droga krajowa nr 11) od strony Kalisza do kościoła o. franciszkanów - spotkania prezydenta odbędą się w pobliskim Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 (ul. Franciszkańska 2). Tam też przyjedzie kolumna prezydencka.

 

 

[specjalne spotkanie w jarocińskim starostwie dotyczące wizyty prezydenta - szczegóły TUTAJ]

 

 

Jak długo potrwają problemy z przejazdem przez Jarocina, jeszcze nie wiadomo. Wszystko zależy od tego, kiedy prezydent będzie wyjeżdżał z miasta. Informajce na ten temat będziemy podawali na bieżąco.

 

 

 

Jarocińska komenda policji apeluje jednak, żeby każdy, kto nie musi, nie poruszał się dzisiaj w godzinach popołudniowych w okolicy, gdzie będą przejeżdżać samochody z prezydentem RP. W tym czasie ruchem będą kierowali policjanci.

 

 

Szczegóły programu wizyty Andrzeja Dudy w Jarocinie możesz przeczytać TUTAJ.

 

 

 

[AKTUALIZACJA - 11.30]

 

Z informacji, którą otrzymaliśmy od rzeczniczki Powiatowej Komendy Policji w Jarocinie wynika, że kolumna prezydencka będzie wyjeżdżała z Jarocina około godziny 19.00 ulicą Wojska Polskiego do obwodnicy Jarocina. Wtedy też na trasie przejazdu należy się liczyć z utrudnieniami .  

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

autor: Anna Konieczna

Źródło:

Dodano: 2019.11.06

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31