Dostosuj wydruk

Niepowtarzalna okazja! Zgarnij 4 bilety - jedna osoba wygrywa!

Niepowtarzalna okazja! Zgarnij 4 bilety - jedna osoba wygrywa!

Jarocin. Sounds of Freedom 2019. Największe zakończenie lata w Wielkopolsce już w piątek. Wygraj bilety dla siebie i znajomych na SOUNDS OF FREEDOM! Zobacz co trzeba zrobić!

 

 

 

Sounds of Freedom 2019 odbędzie się już w najbliższy piątek (30 sierpnia) przy ul. Maratońskiej w Jarocinie. Kilka tysięcy osób po raz kolejny wspólnie pożegna wakacje przy muzyce elektronicznej.

 

Tym razem organizatorzy zapewnili, że kas ma być więcej, przez co nabywanie biletów i opasek ma przebiegać sprawniej niż w ubiegłym roku. Bilety w cenie 39 zł są do nabycia TUTAJ [KLIKNIJ]. W dniu imprezy wejściówki będą kosztowały 50 złotych.

 

- Przestrzegamy przed kupnem biletów z niepewnych źródeł. Każdy bilet posiada swój indywidualny kod, który może zostać użyty tylko JEDEN raz! Kupno biletu z "drugiej ręki" np. zeskanowanego, lub wydrukowanego ponownie może skutkować odmową wstępu na festiwal ⛔ (jeśli kod z biletu został już wcześniej użyty/zeskanowany) - ostrzegają organizatorzy.

 

MAMY DLA WAS ZABAWĘ, W KTÓREJ MOŻECIE ZGARNĄĆ 4 BILETY DLA SIEBIE I SWOICH ZNAJOMYCH. ZWYCIĘZCA ZGARNIA WSZYSTKO! ZOBACZCIE CO TRZEBA ZROBIĆ NA DOLE ARTYKUŁY.

 

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ JAK BAWILI SIĘ UCZESTNICY SOUNDS OF FREEDOM W UBIEGŁYM ROKU [WIDEO][KLIKNIJ]

 

Rozpiska godzinowa:

 

Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpią artyści z Niemiec, Holandii oraz Polski. Więcej informacji znajdziesz na wydarzeniu na facebook'u [KLIKNIJ TUTAJ].

 

Start imprezy przewidziany jest na godzinę 18.00.

Osoby, które urodziły się po 31 grudnia 2006 mogą wejść na teren imprezy za darmo pod warunkiem okazania dokumentu tożsamości. Osoby do 16. roku życia muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

 

Podczas imprezy do dyspozycji będą trzy parkingi:

Parking 1 - płatny 20,00 zł - ul. Wrzosowa
Parking 2 - bezpłatny - ul. Poznańska [ZOBACZ GDZIE][KLIKNIJ]
Parking 3 - bezpłatny - Rynek [ZOBACZ GDZIE][KLIKNIJ]

 

 

NIEPOWTARZALNA OKAZJA NA ZDOBYCIE BILETÓW DLA ZNAJOMYCH! Możecie wygrać aż 4 bilety dla siebie i swoich przyjaciół! Co trzeba zrobić? Wystarczą 3 kroki:

1. Trzeba polubić post konkursowy na Facebook'u [ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ][KLIK]

2. Udostępnić go PUBLICZNIE na swojej tablicy

3. Napisać pod naszym postem konkursowym "ZROBIONE" i OZNACZYĆ (@) 3 znajomych, z którymi chcielibyście bawić się na SOUNDS OF FREEDOM. Wygra JEDEN komentarz, którego autor zgarnie WSZYSTKIE 4 BILETY!

 

Konkurs potrwa do jutra (środa, 28 sierpnia) do godziny 19.00.

 

[AKTUALIZACJA, 19.34]

 

Znamy zwycięzce, który zgarnia aż 4 darmowe wejściówki na tegoroczną edycję Sounds of Freedom! Na Największe Zakończenie Wakacji w Wielkopolsce razem ze znajomymi wyruszy... Olga Półtoraczyk!

 

Serdecznie gratulujemy wygranej! Wszystkie bilety wygrane w naszych zabawach są do odbioru w redakcji Gazety Jarocińskiej przy ul. Kasprzaka 1A w Jarocinie. Wejściówki można odbierać do piątku, do godziny 16.00. 

autor: Jakub Niewiada

Źródło:

Dodano: 2019.08.27

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31