Dostosuj wydruk

Powiat jarociński ma nowego inspektora nadzoru budowlanego

Powiat jarociński ma nowego inspektora nadzoru budowlanego

Nastąpiła zmiana na stanowisku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Jarocinie. Spowodowana była odejściem na emeryturę poprzedniego, wieloletniego inspektora Henryka Zalewskiego. Starosta Lidia Czechak wybrała już jego następcę.

 Powołano go w drodze konkursu, który przeprowadził Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego. Ostatecznego wyboru - spośród trzech kandydatów dokonała starosta jarociński.
 

 

 

 

Lidia Czechak zdecydowała, że od 1 sierpnia nowym inspektorem nadzoru w powiecie jarocińskim będzie Wojciech Rodziak. Na swoim profilu w mediach społecznościowych napisała: „Panie Wojtku witamy w drużynie powiatu jarocińskiego. Powodzenia.” I podpisała umowę z nowym szefem inspektoratu na czas nieokreślony.
 

 

Wojciech Rodzak razem z żoną i synem mieszka w Golinie. Do tej pory prowadził własna firmę i świadczył usługi w zakresie nadzoru budowlanego.
 

 

W związku z powołaniem na stanowisko muszę zawiesić działalność, bo byłby to konflikt interesów. Nie mogę przecież odbierać swoich budów - mówi Wojciech Rodziak. - Nie chciałbym jednak z dnia na dzień zostawiać „na lodzie” tych osób, którym nadzorowałem budowy. Dlatego jestem już umówiony w tej sprawie z Wojewódzkim Inspektorem Nadzoru Budowlanego. Chciałbym się dowiedzieć, czy mam jakiś czas na uporządkowanie moich spraw. Wcześniej tego nie robiłem, bo nie byłem pewien czy zostanę wybrany - dodaje.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

autor: Anna Konieczna

Źródło:

Dodano: 2019.08.05

jarocinska.pl Copyright © 2007 - 2020 Południowa Oficyna Wydawnicza
redakcja: ul. Kasprzaka 1a, 63-200 Jarocin, 62 747 15 31