Reklama

Osiedle bez wody. Kiedy wróci zasilanie?

Opublikowano: 20 czerwca 2015 18:40
Autor: Bartek Nawrocki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kategoria

Reklama

- Brak wody na ul. Kościuszki. Starym zwyczajem brak ogłoszenia czy uprzedzenia mieszkańców – informuje na naszym portalu jeden z internautów. – Bardzo duże kłopoty z pralkami, które chodziły na sucho!

Okazuje się, że to nie było planowe wyłączenie. Co się stało? - Doszło do zalania piwnicy na ul. Poznańskiej w Jarocinie i musieliśmy odciąć na moment wodę - informuje portal pracownik firmy Drobud, która utrzymuje wodociągi na zlecenie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. - Zasilanie zostało przywrócone i lada moment woda powinna być wszędzie - zapewnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (11)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 6 lat temu | ocena +3 / -13

  mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE

  mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 6 lat temu | ocena +1 / -1

  florysta

  do "specjalisty" ( także) od wody : kwiatki z tunelu już zebrane :-) ?

 • 6 lat temu | ocena +11 / -8

  marynia

  Tak wogle to wina jest we wszystkim. Trawa za mocno rośnie. Woda żółta leci. Deszczu nie ma. Wszystkie kataklizmy to wina naszego burmistrza. Nasz Adam jest super.

 • 6 lat temu | ocena +10 / -11

  marynia

  Chyba was już Pan Bóg opuścił. Nasz Burmistrz jest super . Pozdrawiam Pana Adama Pawlickiego

 • 6 lat temu | ocena +9 / -12

  mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE

  mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 6 lat temu | ocena +8 / -9

  mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE

  mieszkańcy mówią pawlickiemu NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!