ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY
R E K L A M AMoto tech B1_09_2020

Żółwik zamiast uścisku dłoni na pasowaniu pierwszoklasistów [ZDJĘCIA]

9 dni temu    17.10.2020
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Pasowanie na ucznia w ZS nr 4 w JarociniePasowanie na ucznia w ZS nr 4 w Jarocinie fot. Organizatorzy

Pasowanie na uczniów zawsze było dla pierwszoklasistów ważnym wydarzeniem. Tym razem jednak odbywa się ono w wyjątkowych warunkach stanu epidemii, dlatego wygląda nieco inaczej.

 

R E K L A M ABolsius

Każdego roku przy okazji Dnia Edukacji Narodowej w szkołach odbywa się pasowanie pierwszoklasistów. W tym roku to najważniejsze dla najmłodszych uczniów wydarzenie musiało odbywać się przy zachowaniu reżimu sanitarno-epidemiologicznego.

 

[co z uroczystością bierzmowania w Mieszkowie, czy sie odbędzie - na ten temat czytaj TUTAJ]

 

Takie pasowanie odbyło się między innymi w Zespole Szkół nr 4 w Jarocinie. Tam zamiast uścisku dłoni był żółwik a zamiast szkolnych tłumów - kameralne spotkanie. Jak jednak podkreślają organizatorzy atmosfera była tak samo jak zawsze podniosła i radosna.

 

Pierwszoklasiści ubrani w galowe stroje najpierw zaprezentowali program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę. Później dyrektor szkoły Iwona Tobolska ogromnych rozmiarów kredką pasowała ich na pełnoprawnych uczniów i przyjmowała do szkolnej społeczności.

 

[nowe zasady pracy szkół - więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ]

 

Organizatorzy uroczystości życzyli wszystkim pierwszakom:

 

„By każdy dzień w szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły”.

 

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Abrount
  7 dni temu 6
  For a long time, I spent a lot of time writing essays, and I was advised to order an essay on this site https://www.paraphrasinguk.com... And I get great essay grades without any effort.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Olo
  8 dni temu ocena: 75%  5
  ŻÓŁWIK I WIRUS NIKOGO NIE TYKA -CO TU PISAĆ TO JEST KOMEDIA!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Obiektywny
  9 dni temu ocena: 100%  4
  Te restrykcje są idiotyczne, nauczycieli w maseczkach ale dzieci już bez. Czyli dziecko od dorosłego się zarazi, ale od kolegi/koleżanki już nie? Czy jak się dziecko z podstawówki zarazi od kolegi to nie przyniesie wirusa do domu? Bo widocznie dziecko z liceum już tak, skoro musi uczyć się zdalnie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ on
  9 dni temu ocena: 67%  3
  ponoć klasa w wilkowyi na kwarantannie...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mama
  8 dni temu 2
  Tak to prawda
  ~ Ttt
  9 dni temu ocena: 100%  1
  Dziecko przy dziecku ... gdzie odstępy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji