ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Znamy szczegóły organizacji Jarocin Festiwal 2019 [WIDEO, SONDA]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    13.05.2019
Redakcja
komentarzy 57 ocen 6 / 17%
A A A
prezentacja multimedialna w czasie konferencji prasowejprezentacja multimedialna w czasie konferencji prasowej fot. Redakcja

Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki  zwołał dzisiaj konferencje prasową, żeby przekazać szczegóły organizacji tegorocznego Jarocin Festiwalu. Nie bez powodu wybrał 13 maja o godzinie 13.00. Otóż za dwa miesiące 13 lipca rozpocznie się Jarocin Festiwal 2019. Liczy że 13. przyniesie szczęście.

 

Do festiwalu pozostały zaledwie dwa miesiące a nadal nie było o nim zbyt wiele wiadomo. Do wiadomości podano tylko, że koordynatorem całego przedsięwzięcia jest Jarocińska Agencja Rozwoju, a organizatorem agencja Visionair z Łodzi [szczegóły TUTAJ].

 

 

Na konferencji obecni byli burmistrz Adam Pawlicki, wiceburmistrz Bartosz Walczak, prezes JAR-u Robert Cieślak i Mariusz Woźniczkaz agencji Visinair.

 

 

 

Cieszę się, że możemy się wreszcie spotkać i rozwiać wiele wątpliwości, które pojawiły się wokół festiwalu nawet takich, które domniemały, że będziemy mieli teraz na nim disco polo, co oczywiście nie jest prawdą – powiedział burmistrz Adam Pawlicki – Festiwal się nieco zmieni. Chcemy aby był elementem promocji naszego miasta. Dlatego jego formuła się zmieni i po raz pierwszy jego część finałowa będzie odstępna w telewizji ogólnopolskiej, naziemnej i bezpłatnej - dodaje Pawlicki.

 

 

Organizatorem Jarocin Festiwalu jest Jarocińska Agencja Rozwoju, natomiast producentem scenicznym będzie firma Visionair z Łodzi. W organizacji i produkcji imprezy weźmie także udział spółka gminna Jarocin Sport. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że teren festiwalowy, który będzie się mieścił na boiskach bocznych, należy do tej spółki. – Wsłuchaliśmy się po pierwsze w opinie mieszkańców Jarocina, a po drugie ze względów produkcyjnych łatwiej jest nam wykorzystać te boiska boczne. Są one ogrodzone i oświetlone. Nie trzeba ponosić tak dużych nakładów, jak w innym miejscu w Jarocinie – zapewniał Adam Pawlicki.

 

 

Festiwal został ograniczony do dwóch dni i odbędzie się w sobotę i niedzielę - 13 i 14 lipca. Pierwszego dnia festiwalu czekają nas też dwa jubileusze artystów, którzy na muzycznej scenie stawali 30 i 25 lat temu. Niewątpliwym wydarzeniem tego dnia będzie koncert Renaty Przemyk debiutującej w Jarocinie w 1989 roku. Wystąpi w Jarocinie z okazji 30-lecia działalności artystycznej.Również w sobotę 25-lecie swego istnienia będzie obchodzić zespołu Sebastian Riedel & Cree.

 

 

 

Podczas Jarocin Festiwal 2019 premierę będzie miał nowy projekt Marka Piekarczyka, który wystąpi wspólnie z Piotrem Cugowskim i Damianem Ukeje. Wykonają oni partie wokalne, jako trio na głosy w aranżacjach rockowych. Towarzyszyć im będzie, oprócz symbolicznej sekcji rytmicznej, orkiestra składająca się z kilkunastu wiolonczelistek.

 

 

Również dla kolejnego artysty jarocińska scena nie jest niczym nowym. Mowa o Sidney’u Polaku, który w 2004 roku rozpoczął solowa karierę.

 

 

Drugi dzień festiwalu będzie inny niż zwykle, a to za sprawą transmisji telewizyjnej. Na scenie pojawi się legenda polskiej muzyki – zespół Dżem, który w tym roku świętuje jubileusz 40-lecia działalności. Niedzielny koncert to także występy innych artystów. Drugiego dnia na scenie Jarocin Festiwal 2019 wystąpią: Marek Piekarczyk, Róże Europy, Happysad, Lemon, Mrozu, Tabu, Grubson, Marcelina. Koncert natomiast zakończy projekt True Colors Band & DJ Live.

 

 

Artyści sceny sobotniej zagrają pełnowymiarowe koncerty. Natomiast drugi dzień jest specjalnie zaplanowany wspólnie z telewizją po to, aby zbudować odpowiednie zainteresowanie i dynamikę. Niedzielne występy zespołów będą krótkie ponieważ muszą być podporządkowane telewizyjnym standardom.

 

 

 

 

Ważną częścią Jarocin Festiwal 2019 będzie konkurs dla młodych, obiecujących artystów. Dwunastu laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych zostanie wybranych podczas koncertów eliminacyjnych, które odbędą się w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie: 26 maja oraz 2 i 23 czerwca. W komisji konkursowej zasiądą: Marek Piekarczyk i Sidney Polak. Młodzi artyści, wybrani przez jurorów, zaprezentują się publiczności pierwszego dnia festiwalu. Zwycięzca wystąpi drugiego dnia podczas koncertu transmitowanego przez ogólnopolska telewizję. Więcej na temat Jarocińskich Rytmów Młodych będzie można dowiedzieć w następnym tygodniu podczas specjalnego spotkania.

 

 

To właśnie transmisja w ogólnopolskiej telewizji, która według organizatorów uznawana jest jako najlepsza promocja, generuje sporo kosztów zwłaszcza, że będzie ona prowadzona w godzinach największej oglądalności. - Albo sprzedajemy festiwal w telewizji i wychodzimy na cały kraj albo nie. Tak to wszystko kosztuje - wyjaśniał jakiś czas temu Robert Cieślak, prezes Jarocińskiej Agencji Rozwoju. Organizatorzy przeznaczyli 2 mln. zł na całość festiwalu, co wywołało ogólne zdziwienie. Nigdy bowiem dotąd Jarocin Festiwal nie miał tak dużego budżetu.

 

 

 

 

W tym roku na tańsze bilety nie mogą liczyć mieszkańcy gminy Jarocin. - Z tym wiążą się duże problemy w związku z RODO, czyli ochroną danych osobowych. Już w ubiegłym roku były z tym kłopoty - argumentował wiceburmistrz Bartosz Walczak.

 

Dzisiaj o godzinie 13.00 ruszyła sprzedaż biletów, które można zakupić w Spichlerzu Polskiego Rocka, w bibliotece pod Ratuszem oraz w JOK Jarocin. Można je również zakupić w wersji elektronicznej. Pula dla pierwszych 200 osób, które zakupią karnety przez biletomat będzie w promocyjnej cenie 79 zł.

 

Koszt karnetu zakupionego do 12 lipca wyniesie 139 zł, natomiast w dzień festiwalu jego cena wzrośnie do 179 zł. Chętne osoby będą mogły nabyć również bilety jednodniowe: 79 zł do 12 lipca i 99 zł w dniu koncertu.Według organizatora ceny biletów są bardzo niskie biorąc oczywiście pod uwagę rangę zespołów jakie zagrają na festiwalu. Będą to bardzo dobre polskie kapele.

 

 

 

 

Nie zabraknie również imprez towarzyszących, które odbędą się na jarocińskim rynku. To tutaj zostaną zorganizowane specjalne strefy dla dzieci i relaksu oraz strefa Rock Browar Jarocin. Codziennie będzie można posłuchać muzyki na żywo. A w piątek odbędzie się specjalny event muzyczny dla mieszkańców Jarocina i festiwalowiczów. Odpowiedzialność za organizację dodatkowych imprez będzie leżała po stronie organizatora.

 

 

Organizatorzy nie postawili jeszcze kropki nad „i”. Według ich zapewnień możemy liczyć na dużą gwiazdę.- Ta gwiazda, która zagra będzie wielka i zapewni promocję młodym zespołom – powiedział Adam Pawlicki. A jaką? O tym dowiemy się niedługo.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

 

 

Wybierasz się na Jarocin Festiwal 2019?

Jarocin Festiwal 2019 

ankieta dodana 16.04.2019, ilość wszystkich głosów: 701
Tak
18%
Nie
62%
Jeszcze się zastanawiam
20%
 
Znamy szczegóły organizacji Jarocin Festiwal 2019 [WIDEO, SONDA]

Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki  zwołał dzisiaj konferencje prasową, żeby przekazać szczegóły organizacji tegorocznego Jarocin Festiwalu. Nie bez powodu wybrał 13 maja o godzinie 13.00. Otóż za dwa miesiące 13 lipca rozpocznie się Jarocin Festiwal 2019. Liczy że 13. przyniesie szczęście.

1 / 1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA AR1
+ 1 głosów: 6 (17%) 5 -
Komentarze (57)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 100%  57
Trwa odliczanie do 2019 KCON in JAPAN https://w2.countingdownto.com/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
ponad rok temu 56
https://ok.ru/videoembed/12631...
~ Byłem tam
ponad rok temu ocena: 100%  55
Zakopcie tego trupa bo smród straszny. Postawcie pomnik festiwalowi a te żarty z Festiwalu Jarocin niech przybiorą inną nazwę. Będzie ok bo wstydu nie będzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Też tam byłem
ponad rok temu ocena: 100%  54
Każdy świadomy słuchacz muzyki ze zdumieniem ogląda program festiwalu i samozadowolenie organizatorów. Uczciwiej byłoby zawiesić festiwal.
~ Byłem tam
ponad rok temu ocena: 100%  53
Nie trzeba. Zgon z przyczyn naturalnych. Ewentualnie opieka poreanimacyjna zawiodła kilkukrotnie i z różnych powodów. Teraz to nieważne. Ważne,że pacjent zmarł,co było do przewidzenia. Teraz tylko straszy/śmieszy/żenuje od kilku lat.
~ wina
ponad rok temu ocena: 100%  52
zawsze jak mowa o trupie to trzeba wskazać przyczynę śmierci i ewentualnych winnych
~ fj
ponad rok temu ocena: 100%  51
Bardzo kiepsko. Lepsze byłyby już mało znane polskie zespoły + dwie czy trzy legendy Jarocina z dawnych lat. I wystarczy. Jarocin zawsze był dla mnie festiwalem nowej polskiej muzyki rockowej. W tym roku nie warto przyjeżdżać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZYGA
ponad rok temu ocena: 82%  50
Podobno promocjna pule biletów wykupiły Drobud i TBS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1505
ponad rok temu ocena: 100%  49
A ZGO nie, bo też ponoć mieli poprzednio. W telewizji trzeba tłumy pokazać. A naiwni mieszkańcy zapłacą za wszystko.
~ fan disco
ponad rok temu ocena: 50%  48
Haha a po co?
~ jupa
ponad rok temu ocena: 80%  47
Line up festiwalu "cudowny" ciekaw jestem co na to wiceburmistrz kiedyś od kultury teraz od nasadzeń?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jola
ponad rok temu ocena: 0%  46
Tylko Jan Dziedziczak!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ punkyreggaeparty
ponad rok temu ocena: 85%  45
no to klapa. festiwal naprawdę zarżnięty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fan
ponad rok temu ocena: 88%  44
Closterkeller z Anja Orthodox - czekam i się nie doczekam na Festiwalu .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Robson
ponad rok temu ocena: 75%  43
Zespoly fajne, ale nie za taka cene. No i krk przyjedzie w niedziele? Chyba tylko dzieciaki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dieta cud
ponad rok temu ocena: 100%  42
Kelner pasiesz się, druga broda ci wyrasta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czochraj bobra fest
ponad rok temu ocena: 100%  41
w Namysłowie jest fajnie - na festiwalu robionego z jajem na czochraj bobra fest - fajny festiwal polecam nie to co w Jarocinie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty Pis
ponad rok temu 40
Zgadzam się ale w tym roku festiwal odwolano
~ Ola
ponad rok temu ocena: 100%  39
W sobotę nic ciekawego, a w niedzielę się człowiek nie pobawi bo w poniedziałek o świcie do pracy.... Czy skoro koncerrt nie trwają cały dzień nie lepiej było to zrobić piątek wieczór + sobota?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty Pis
ponad rok temu ocena: 50%  38
W niedzielę też nic no i koncerty w czasie telewizyjnym po trzy utwory i przerwa na reklamy i koncerty skończą się o 23 i mozesz iść do pracy tylko dużo nie pij piwa bo będzie rano dmuchanko.
~ Kelner
ponad rok temu ocena: 100%  37
Ja będę cały weekend w pracy :(
~ Pracownik spółki gminnej
ponad rok temu ocena: 92%  36
Kiedy można odbierać darmowe bilety? Czy będzie dla nas strefa VIP? Wielu kapel nie znam, ale na pewno muzyka będzie znakomita!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 1405
ponad rok temu ocena: 100%  35
A w tej telewizji to ma być promowany ten organizowany festyn, czy może chodzi o pokazanie się i promocje naszych włodarzy na konferencjach około festiwalowych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cios
ponad rok temu ocena: 100%  34
dokładnie trafne spostrzeżenie
~ Masakra
ponad rok temu ocena: 100%  33
WUCE niech dorzuci jeszcze trochę disco polo i niech tańczą razem z szefem w majteczkach w kropeczki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 100%  32
2 bańki na festiwal z naszych podatków a nie ma tańszych biletów. Tego gościa opalonego jeszcze nikt nie powiózł ???/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POOH
ponad rok temu ocena: 92%  31
A ja bym kupił bilet, ale nie za 139. Co najwyżej za 39. Bilety z tańszej puli już wyprzedane, a to oznacza SUKCES, bo może będzie nie mniej jak 200 osób.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Absurdalny poplecznik
ponad rok temu ocena: 100%  30
Bo wszyscy kelnerzy to jedna rodzina! Starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fan muzyki
ponad rok temu ocena: 100%  29
Do gdzie jest tede? GoAhead na pewno robiło ciekawszy festiwal, GoAhead robiło dobre festiwale , festiwale których nie trzeba było się wstydzić !!! Należało iść drogą GoAhead, owszem doskonalić, rozwijać się, Na pewno proponowali dużo bardziej ciekawszy lin-up, ciekawszy oraz różnorodny ale jednak wszystko w Jarocińskim klimacie.Natomiast prawdziwą bombą Kurzawy - było to że od tego momentu to już nie był Festiwal, dołożył cegiełkę do degeneracji tej imprezy. Ktoś powie Sleyer, Prodigy ale co po za tym? Totalne dno, brak klimatu tej imprezy itd. !!! i tak do dzisiaj ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Punkisdead
ponad rok temu ocena: 90%  28
Dokladnie. Trzeba przestac uzywac w nazwie slow Jarocin i Festiwal. Obecnie jest to komercyjna impreza i odcinanie kuponòw od legendy, ktòrej juz dawno nie ma.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kk
ponad rok temu ocena: 93%  27
Dni Jarocina w lipcu!!! Brawo Panie Burmistrzu!!! Po co wogole ta nazwa Jarocin Festiwal!!! Żal...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyciągaj wnioski
ponad rok temu ocena: 100%  26
Pójdź dalej w tym myśleniu: po co w ogóle ten burmistrz i jego ZJ ? Żal...
~ Czechu
ponad rok temu ocena: 91%  25
Sytuacja jest nieciekawa. Licytacja na sarkastyczne komentarze nic nie da. Chyba lepiej zapomnieć o tej imprezie. Bez odzewu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawda !!!!
ponad rok temu ocena: 81%  24
Niestety....
~ Fe
ponad rok temu ocena: 25%  23
Dobre wiadomości. Dziękujemy i proszę nie wnikać we wpisy hejterów zakorzenionych na stronach GJ. Im wszystko nie pasuje. Słońce świeci im w oczy. Słońce Jarocina, Blask ich oślepia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pan_X
ponad rok temu ocena: 81%  22
Nie moje klimaty, ale jestem pewny że ten festiwal skończy jak Disco Stars
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ exjarociniak
ponad rok temu ocena: 92%  21
Podważa moje zaufanie do całego miasta, do organizacji festiwalu i w ogóle do jakości przedsięwzięcia ... widok fana disco polo w koszulce festiwalowej. To wydaje mi się sztuczne. Naciągane. Pod publikę. Ustawione fotogenicznie tak bardzo, że staje się to niewiarygodne. Sztuczne. Nieprawdziwe. Rock , punk, rock&roll muszą być prawdziwe, rzeczywiste, ostre i do bólu przesiąknięte nagą nieskalaną uczciwością prostych uczuć. Festiwal i jego muzyka to nieskalane ideały młodości. A za stołem ich afirmacja ? No zrozumcie, że nie rozumiecie tego. Tak to osobiście odbieram. Nie - uda - się.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karol
ponad rok temu ocena: 18%  20
Wreszcie będziemy mieli festiwal o odpowiedniej randze i poziomie. Brawo i o to chodziło. Będzie doskonale ! Kapele też są super. Prawdziwie polski festiwal.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Któż jak nie ty
ponad rok temu ocena: 100%  19
Kelner sam to napisałeś?
~ Prawda !!!!
ponad rok temu ocena: 81%  18
Kogo wybraliście na burmistrza???? Ludzie ogarnijcie się w końcu!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mmm
ponad rok temu ocena: 17%  17
Wolałbyś ciocię klocię, specjalistkę od kawy, placka i fotek?
~ jdj
ponad rok temu ocena: 27%  16
Nie było lepszego kandydata gamoniu.
~ Andżelika PiS dawniej PSL
ponad rok temu ocena: 28%  15
Te wykrzykniki i pytajniki to przecież krzyk Stacha frustrata. Ty już o tym nie myśl.
~ Tylko Adam
ponad rok temu ocena: 10%  14
Na szczęście nie Jurka z bagien ani lidera opozycji Surduka :-) . Oni jeszcze do rynku nie dotarli ws kultury.
~ Taka prawda
ponad rok temu ocena: 95%  13
Sprzedajemy festiwal do tv ogólnopolskiej... haaahhaaahaaa! SuperPolsat i jego oglądalność...! Nie ma to jak wyrzucić 2 banki w błoto! Za rok będzie festyn osiedlowy, połączony z modłami, a o Jarocin Festiwalu, który robił GoAhead za połowę ceny z dużo lepszymi, światowymi gwiazdami - nikt już nie będzie pamiętał! Tak właśnie trwonione są nasze pieniądze. Tak właśnie niebawem będzie powstawał za grube banki łącznik 11. z 12., gdzie ruchu na tym odcinku już w ogóle nie ma, a przejechać po staremu - Moniuszki, nie jest już żadnym wyzwaniem! Praktykanci!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gdzie jest Tede?
ponad rok temu ocena: 92%  12
GoAhead na pewno robiło ciekawszy festiwal, ale prawdziwą bombę zrobił Marek Kurzawa - w 2016 festiwal Jarocin był wysokich lotów! Później Robert zdeptał to, co zaczęło się odradzać, a teraz Mezo i Mrozu przybiją gwóźdź do trumny. Ciekawe ile darmowych biletów przed festiwalem będą rozdawać, żeby w TV nie było pustek przed sceną xD
~ Rokes
ponad rok temu ocena: 82%  11
A wystarczyło zlecić organizacje festiwalu wieloletniej i sprawdzonej agencji Go Ahead z Poznania , która zawsze organizowała nasz prawdziwy wtedy festiwal na wysokim poziomie.Zgadzacie się ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Czechu
ponad rok temu ocena: 92%  10
Żeby zaprosić dobre zespoły na festiwal najpierw trzeba je znać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pat
ponad rok temu ocena: 88%  9
Jarocin festiwal nie potrzebuje promocji, tylko dobrych zespołów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fakt
ponad rok temu ocena: 91%  8
Jarocin Festyn 2019 :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Karol
ponad rok temu ocena: 91%  7
Festiwal został zepsuty już kilka lat temu lecz władza ma to gdzieś i robi po swojemu..SZKODA GADAĆ!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jupi
ponad rok temu ocena: 88%  6
Kaźmierczak Robert dokonał pogrzebania porządnego festiwalu
~ ja się pytam...
ponad rok temu ocena: 77%  5
Nie będzie można wchodzić i wychodzić z imprezy kiedy się zechce tylko jeśli się już wejdzie to dupa blada- słabo- opaski były lepsze, jak mi się dziecko obudziło to pobiegłam do domu uśpić brzdąca i za chwilę byłam na imprezie ponownie a teraz jest wyrażnie napisane , że Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie na które został wystawiony, po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci swoją ważność!!! Ciekawe , że kupując karnet na 2 dni regułka jest ta sama czyli co??? Żeby posłuchać wszystkiego przez 2 dni to jak wejdę w sobotę to muszę tam być do poniedziałku bo inaczej jak wyjdę w sobotę to w niedzielę już nie wejdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja się pytam 2
ponad rok temu ocena: 23%  4
od Kogo Ty jesteś? (możesz w domu w telewizji zobaczyć-pozdro!)
~ Pja
ponad rok temu ocena: 80%  3
Cena cena cena
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 75%  2
(Albo sprzedajemy festiwal w telewizji i wychodzimy na cały kraj albo nie.) przy pomocy nowych techologi streamingu Jarocin Festiwal 2019 może być dostępny na całym globie przez WWW. https://www.myslingstudio.com/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ biletomat
ponad rok temu ocena: 42%  1
Pula promocyjna wyprzedana.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A