ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Zmieniają się zasady pracy Starostwa Powiatowego w Jarocinie

miesiąc temu    1.07.2020
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Starostwo Powiatowe JarocinStarostwo Powiatowe Jarocin fot. Archiwum jarocinska.pl

Starosta Lidia Czechak w połowie czerwca częściowo przywróciła bezpośrednią obsługę interesantów urzędu powiatowego - oczywiście przy zachowaniu wszelkich rygorów sanitarnych. Teraz jednak wprowadził pewne zmiany.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

W komunikacie wydanym w sprawie częściowego przywrócenia bezpośredniej obsługi interesantów czytamy między innymi:

 

„W okresie przejściowym, począwszy od 16 czerwca, przywraca się częściowo bezpośrednią obsługę interesantów z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.”

 

 

Nadal jednak wskazany jest kontakt listowny, mailowy lub telefoniczny, jako podstawowa forma załatwiania spraw urzędowych. Natomiast preferowanym sposobem składania dokumentacji jest pozostawianie korespondencji w oznakowanych miejscach i pojemnikach.

 

[łatwiej załatwić sprawę w Urzędzie Miejskim w Jarocinie - wiecej na ten temat przeczytasz TUTAJ]

 

Równocześnie wprowadzono limit - 15 osób wchodzących do starostwa. Prowadzona jest także imienna ewidencja ze wskazaniem pomieszczenia, do którego się udają, a każdy interesant jest zobowiązany przybyć w maseczce i rękawiczkach ochronnych.

 

Zmian, którą starosta wprowadził w ostatnich dniach dotyczy godzin pracy urzędu. Otóż do tej pory jarocińskie starostwo pracowało od 7.30 do 15.30.

 

[jarocińska skarbówka ponownie zamknieta dla interesantów - więcej szczegółów TUTAJ]

 

Od środy - 1 lipca to się zmienia. Do 31 sierpnia urząd będzie czynny od godziny 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

 

 

Nowy - 26. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ trudno zrozumieć
miesiąc temu ocena: 0%  1
Dlaczego Duda ułaskawił gwałciciela?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A