ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AAramtura BlackFriday Desktop

Zmarł mężczyzna zarażony koronawirusem. Był pracownikiem urzędu [AKTUALIZACJA]

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    3.09.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. Redakcja

Smutna informacja dotarła do nas z Poznania. Nie żyje pracownik Starostwa Powiatowego w Jarocinie, który od kilku tygodni zmagał się z zarażenie koronawirusem.

 

R E K L A M A25% dziecimocy SRT1

 

Zmarły miał 58-lat. Na co dzień mieszkał w Witaszycach. Był jedną z zakażonych koronawirusem osób w Starostwie Powiatowym. W urzędzie pracował jako podinspektor, wykonywał m.in. zadania kontrolne. 

 

Po zdiagnozowaniu, ze względu na zły stan zdrowia, został przewieziony do Jednoimiennego Szpitala Miejskiego w Poznaniu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że od pewnego czasu przebywał w śpiączce farmakologicznej. Zmarł dzisiaj nad ranem. Nie został ujęty w dzisiejszym raporcie  Ministerstwa Zdrowia.

 

To czwarta ofiara koronawirusa w powiecie Jarocińskim. W dzisiejszym raporcie pojawił się się kolejny zakażony z naszego terenu. Jest nim 24-letni męzczyżna. Chory przebywa w domu. Zgodnie z danymi statystycznymi mamy 60 chorych od poczatku trwania pandemii oraz 14 z aktywnym zakażeniem.

 

 

[AKTUALIZACJA, godz. 14.38]

Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Jarocinie ukazał się nekrolog o śmierci mężczyzny. Zarząd Powiatu Jarocińskiego oraz pracownicy starostwa złożyli kondolencje rodzinie i bliskim.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.