ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Złóż życzenia Dziadkom i zdobądź dla nich prezent

6 miesięcy temu    16.01.2020
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

21 i 22 stycznia to szczególne dni, o których powinien pamiętać każdy wnuk. To święta jego Dziadków.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Jeśli nie masz pomysłu, jak umilić ten czas dziadkom - mamy dla Ciebie propozycję. Możesz zrobić im niespodziankę i złożyć wyjątkowe życzenia za pośrednictwem „Gazety Jarocińskiej”. Najciekawsze opublikujemy w nr 3 „Gazety Jarocińskiej” w dniu 21 stycznia 2020 r., wasze wiadomości znajdą się także na naszym portalu www.jarocinska.pl.

 

To nie wszystko. Kilku autorów najbardziej interesujących naszym zdaniem życzeń otrzyma prezenty - mamy dla nich tort od cukierni Grzechu Warta, kolację od Pinacolada oraz upominki od Ale kram!

Co powinieneś zrobić, aby Twoi Dziadkowie przeżyli też dzień naprawdę nieprzeciętnie? Nawet nie musisz wychodzić w domu. Wystarczy, że wyślesz SMS na numer 72601 (koszt 2,46 zł z Vat) zawierający prefiks „jarocinska.” i życzenia nieprzekraczające 150 znaków.

 

W życzenia należy wpisać: imiona i miejscowość zamieszkania adresatów oraz swoje imię i nazwisko. Przykład: „jarocinska.Janina i Jan z Jarocina. Babciu i dziadku jesteście najcudowniejsi na świecie. Dziękuję, że was mam. Krzyś Kowalski. SMS-y można wysyłać już teraz, aż do niedzieli 19 stycznia do godz. 22:00.

Zdobywców prezentów poinformujemy o wygranych po zakończeniu akcji.

Regulamin

Sponsorzy:

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A