ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Zła informacja dla kibiców piłki nożnej. Jest decyzja WZPN (AKTUALIZACJA)

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    12.03.2020
Dawid Borucki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Dawid Borucki/Archiwum

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, w porozumieniu z innymi wojewódzkimi związkami, zdecydował o zawieszeniu rozgrywek III ligi grupy II na okres co najmniej dwóch tygodni.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Decyzja ma związek z zagrożeniem koronawirusem w Polsce. WZPN już we wtorek, 10 marca zawiesił rozgrywki, które podlegają tylko jemu, czyli od IV ligi w dół. Dzisiaj, tj. w czwartek, w porozumieniu ze związkami z województw kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i pomorskiego, zdecydował również o odwołaniu 19. oraz 20. kolejki III ligi grupy II, które zaplanowane były na dwa najbliższe weekend – 14/15 oraz 21/22 marca.

Jarota Jarocin w tych terminach miała podjąć Bałtyk Gdynia (14 marca, godz. 15:30 w Jarocinie) i zmierzyć się z KKS-em Kalisz (21 marca, 18:00 w Kaliszu). Jak czytamy na stronie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej – „nowe daty meczów zostaną ustalone po unormowaniu się sytuacji związanej z zagrożeniem chorobowym w kraju.”

 

 

AKTUALIZACJA (12:36)

Jak poinformował na Twitterze Paweł Wojtala - prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, po nadzwyczajnym posiedzeniu Polskiego Związku Piłki Nożnej, rozgrywki III ligi zostały zawieszone do 29 marca. Oznacza to, że w terminie nie odbędzie się również starcie Jaroty Jarocin z KP Starogard Gdański zaplanowane na 28 marca.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!