ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Żerków. Szaleńcza licytacja dla WOŚP [GALERIA, WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    13.01.2020
Karina Muszalska
komentarzy 9 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fundacja "Zerknij Tu"

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żerkowie. Rekordowe sumy w trakcie licytacji!!!

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Po raz piąty zorganizowano finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żerkowie. Inicjatorem wydarzenia była Fundacja „Zerknij Tu”. W żerkowskim sztabie zarejestrowano 20 wolontariuszy, którzy kwestowali w całej gminie. Dodatkowo pomagało 50 osób przy organizacji finału.

 

Przygotowano szereg atrakcji dla tych, którzy chcieli w tym dniu wesprzeć żerkowski sztab. Były koncerty w których wystąpiły między innymi Czajniki oraz uczestnik „Szansy na sukces” Piotr Dolata. Można było również zmierzyć się Wiktor Grzebyszak, Mają Warzywoda oraz Mają Rydz czyli Mistrzami Świata w warcaby oraz z najlepszymi zawodnikami UKS „Komorzanka” w tenisie stołowym: Pawłem Idziaszekiem oraz Magdaleną Podlewską.
 

 

[Gmina chce wspierać rozwój sportu. Zaplanowano na ten cel pieniądze. Zobacz ile TUTAJ].

 

Nie zabrakło pokazów Freestyle Football Royal Team. Tutaj swoje umiejętności zaprezentował przewodniczący rady miejskiej w Żerkowie, Wojciech Gałązka. Chętni mogli również strzelić gola burmistrzowi Żerkowa, Michałowi Surmie.

 

 

Wszyscy głodni mogli liczyć na specjały przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Żółkowa przy współpracy pozostałych KGW z gminy Żerków.

 

 

[Z dymem poszło całe poddasze. Zobacz WIDEO - TUTAJ].

 

Największa atrakcją tegorocznej edycji WOŚP w Żerkowie była licytacja. Można powiedzieć, że była wprost szaleńcza. Wiele przedmiotów tuż po aukcji wracało z powrotem do sprzedaży. Kwoty były porażające. Tort, który licytowano trzy razy osiągnął kwotę 5.660 zł. Kolejny rekord padł przy przylicytacji obrazu ofiarowanego przez KGW Żółków, który osiagnął 4,6 tys. zł. Spora sumę osiągnęła aukcja budzika - 3,5 tys. zł.

 

 

Żerków może być z siebie dumny. Kwotę jaką udało się tam zebrać jest imponująca - 68.735, 62 zł. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Żerkowianin
  8 miesięcy temu ocena: 100%  6
  Mieszkańcy Żerkowa. Może ktoś z Was wie co tak hałasuje (buczy) noc i dzień w mieście. Najbardziej hałas jest słyszalny na "działkach"
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jar
  8 miesięcy temu ocena: 25%  5
  Do ulla,. A i jak nie byłeś, to nie powinno cię to wogole interesować!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ WOŚP
  8 miesięcy temu ocena: 67%  4
  Coś niesamowitego!! Organizacja pierwsza klasa!! Wrócę za rok ! Jarocin może się schować z tymi swoimi słabymi licytacjami :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji