ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AEnergia Jarocin A1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Żerków. Pomoc dla starszych, samotnych i niepełnosprawnych

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    24.03.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Gmina Żerków

Kolejny dzień epidemii koronawirusa przynosi w Polsce bilans 774 przypadków zakażenia i 9 ofiar śmiertelnych. Z zagrożeniem mierzą się służby medyczne i sanitarne oraz samorządowcy.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Burmistrz Żerkowa wystosował kolejny komunikat do mieszkańców, a przede wszystkim do seniorów, osób samotnych i niepełnosprawnych.

 

Kup e-wydanie gazety. Kliknij w zdjęcie!

 

Drodzy seniorzy, w związku z ogłoszeniem epidemii koronawirusa prosimy abyście pozostali w domach, gdyż wirus jest dla Was szczególnie niebezpieczny - napisał burmistrz.

 

Urząd w Żerkowie oferuje pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy czy załatwienie spraw urzędowych.

 

Każdy senior, osoba niepełnosprawna czy samotna może zgłosić się do Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żerkowie za pośrednictwem telefonu pod nr 62 740 20 14 lub Urzędu Miasta i Gminy Żerków pod nr tel. 62 740 30 24. Zgłoszenia będą też przyjmować sołtysi.

 

Apeluję również do wszystkich mieszkańców abyśmy w tym trudnym czasie nie zapominali o osobach samotnych i niepełnosprawnych potrzebujących pomocy w codziennych czynnościach. Jeżeli Państwo znają takie osoby lub sami potrzebują pomocy prosimy o zgłoszenia. Dziękuję Państwu za wyrozumiałość oraz proszę o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku - apeluje Michał Surma.

 

 

Gazeta wspomaga zbiórkę na rzecz szpitala. Ty też możesz pomóc. Kliknij w zdjęcie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A