ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Zebrali się pod pomnikiem w 79. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej [ZDJĘCIA]

› Społeczeństwo ponad rok temu    2.09.2018
Joanna Pera
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Joanna Pera

Jaraczewo. Powiat jarociński. W sobotę 1 września przypadła 79. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. W Jaraczewie obchody miały miejsce przy pomniku.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

Punktualnie o 10.15 w przypadającą, w sobotę 1 września 79. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej władze gminy, radni, sołtysi, przedstawiciele szkół, Związku Harcerstwa Polskiego i Ochotnicznych Straży Pożarnych zgromadziły się pod pomnikiem w Jaraczewie, by uczcić pamięć tych, którzy polegli w walce o wolność.

 

Delegacje w obecności pcztów sztandarowych złożyły kwiaty pod pomnikiem i uczciły minutą ciszy tych, którzy ponieśli śmierć w tej największej w dziejach historii świata wojnie.

 

Krótki zarys 1 września 1939r. jak i całej wojny odczytała harcerka. Nie zabrakło też wspólnego odśpiewania hymnu państwowego w jego pełnej wersji. 

 

Zdjęcia z uroczystości znajdują się w galerii artykułu. 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A