ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AMoto tech A1_09_2020

Zdobyli kolejne złoto. Zobacz GALERIĘ

› Sport i rekreacja› Aktualności 6 miesięcy temu    10.03.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. zdjęcie pogladowe

UKS Komorzanka. III Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym żaków i kadetów.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

W sobotę 7 marca tenisiści z UKS „Komorzanka” wzięli udział w III Grand Prix Południowej Wielkopolski, który odbył się we Wtórku. Organizatorami turnieju byli Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Południowa Wielkopolska w Ostrowie Wielkopolskim, LKS Orzeł Wysocko Wielkie oraz Ostrowska Akademia Tenisa Stołowego.

 

[Unieważniono przetarg na kino. Szczegóły czytaj TUTAJ].

 

W zawodach wystartowało około 50 zawodników w tym 6 z UKS „Komorzanka”.: Dominika Świątek, Julian Scześniak, Antoni Kościański, Weronika Hetmańczyk, Magdalena Podlewska i Paweł Idziaszek.

 

[Jaką gwiazdę sprowadzą na obchody święta miasta? Czytaj szczegóły TUTAJ].

 

Tenisiści „Komorzanki” ambitnie walczyli we wszystkich pojedynkach. Najlepiej zaprezentowała się Magdalena Podlewska, która triumfowała w kategorii kadetek. To ona zdobyła złoty medal.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!