ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Zderzenie na starej "jedenastce"

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    13.08.2020
Karina Muszalska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Elżbieta Rzepczyk

Służby ratunkowe interweniują w Jarocinie w pobliżu restauracji Walcerek.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Na trasie w kierunku Cielczy (stara "jedenastce") w okolicach restauracji Walcerek, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych informacji wynika, że została ranna jedna osoba. Straż pożarna zabezpieczyła teren. Obecnie trwa sprzątanie drogi. Na miejsce przybyły również służby Zespołu Ratownictwa Medycznego. 

 

Strażacy całą noc walczyli z żywiołem. 250 tys. zł poszło z dymem.

 

Kierowca audi podczas wykonywania manewru wyprzedzania uderzył w bok samochodu marki Daewoo Matiz kierowanego przez kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala – relacjonuje starszy asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!