ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Zderzenie dwójki rowerzystów. Cyklistka trafiła do szpitala

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    13.08.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne jarocinska.pl

Jedna osoba ucierpiała w zderzeniu dwóch jednośladów w Jarocinie.

 Do nietypowego zdarzenia doszło na ul. Poznańskiej w środę.

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

- 14-letni mieszkaniec gminy Jarocin, jadąc chodnikiem, przejechał rowerem po przejściu dla pieszych, po czym wjechał na chodnik w kierunku centrum miasta, gdzie zderzył się z 69-letnią kobietą, która także poruszała się jednośladem po chodniku - relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

 

Po zderzeniu obu jednośladów konieczna była interwencja Zespołu Ratownictwa Medycznego. Mieszkankę gminy Jarocin przewieziono do szpitala. Lekarze zdiagnozowali u niej złamanie ręki.

 

Policja prowadzi czynności w kierunku wypadku. 14-latek będzie odpowiadał przed Wydziałem Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w Jarocinie.Dzisiaj w Jarocinie na „starej jedenastce” zderzyły się dwa auta osobowe [ZOBACZ TUTAJ].

 

Nowy - 32. numer Gazety Jarocińskiej w 2020 roku dostępny już w sprzedaży.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja
miesiąc temu ocena: 100%  7
Jak rowerzysta jedzie po chodniku to powinien jechać ostrożnie i pamiętać ze pierwszeństwo na chodnikach mają piesi .Potrzeba odrobinę empatii i wrażliwości serca a życie byłoby piękniejsze .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mi s
miesiąc temu ocena: 40%  6
Współczuję, niektórzy się boją lub nie mogą jeździć na ulicy że względów zdrowotnych, ale fakt młodzież jeździ za szybko, pędzą naprawdę wiele razy mnie by najechali, starsze osoby lub osoby z dziećmi niech sobie jeżdżą chodnikiem ake pod warunkiem żeby w miarę wolno, bo czasem nawet zakupy to rower to zbawienie dla nich, włażą ci trzeba na rower i jada do domu, a na pieszo by było ciężko...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
miesiąc temu ocena: 67%  5
Jezdza po chodnikach dlatego ze na ulicy sa intruzem ... poza tym na chodniku jest o wiele bezpieczniej nic po ulicy gdzie jezdza jak szalency ....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pieszy
miesiąc temu ocena: 89%  4
Dla nich bezpieczniej, ale dla pieszych niezbyt. Niektórzy jadą po chodniku jak na jakimś rajdzie. Druga sprawa jak już chcą ominąć osobę na chodniku to niech nie dzwonią dzwonkiem jak na jakiegoś psa tylko niech przeproszą.
~ Pieszy
miesiąc temu ocena: 83%  3
Skoro policjanci mają od górny ZAKAZ karania rowerzystów jeżdżących po chodnikach to powinni im organizować kursy na wyobraźnie. Pieszy zmienia kierunek w sekundę a rowerzysta w tym czasie przejedzie 5 metrów. Do tego pieszy nie słyszy roweru.Proszę aby Policjanci chodzili pieszo. A może Pan Burmistrz z Panią Starościną pochodzili by po Jarocińskich chodnikach ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
miesiąc temu ocena: 81%  2
Kobieta też powinna zostać ukarana bo po chodniku nie jeździ się rowerem. Usprawiedliwieni są tylko te osoby co jeżdżą z dziećmi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pieszy
miesiąc temu ocena: 67%  1
W jarocinie jeżdzą po chodnikach i policja nie reaguje.