ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M Abaseny a1
R E K L A M ADeka B1 06 2020
R E K L A M A

Zderzenie ciężarówek na obwodnicy Jarocina. Jeden z pojazdów staranował bariery

› Aktualności› Na sygnale 13 dni temu    25.06.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 6 ocen 1 / 100%
A A A
Miejsce zdarzeniaMiejsce zdarzenia fot. Internauta jarocinska.pl

Uwaga! Wypadek na obwodnicy Jarocina.

 Służby ratunkowe pracują na obwodnicy pomiędzy Cielczą a Jarocinem.

Na pasie w kierunku Jarocina zderzyły się dwie ciężarówki. Jeden z pojazdów staranował bariery energochłonne.

 

 

Na miejscu jest straż pożarna, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Nieoficjalnie wiadomo, że dwie osoby zostały poszkodowane. 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

Informacja będzie aktualizowana

 

[AKTUALIZACJA]      

 

Na wysokości Cielczy zderzyły się dwie ciężarówki. Dwie osoby są poszkodowane. Kierowcy opuścili pojazdy o własnych siłach.

 

Droga jest całkowicie zablokowana.

 Na miejscu  pracują cztery zastępy straży pożarnej: 2 JRG Jarocin, OSP Mieszków, OSP Cielcza.    

Jak informuje policja - wyznaczono objazdy z Poznania do Jarocina przez Mieszków i Cielczę. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 

[AKTUALIZACJA 16:00]


 Kierowcy informują, że korki tworzą się na starej drodze krajowej nr 11.      

 

[AKTUALIZACJA 19:03]


 Jeszcze trwają utrudniania związane z wypadkiem. Pomoc drogowa zabrała już jedną z ciężarówek. Trudno określić, jak długo potrwa usuwanie  drugiego pojazdu.  Droga cały czas jest zablokowana.

 

 Utrudnienia zakończyły się o godz. 23.43 

Policja podała szczegóły zdarzenia

 - Mieszkaniec gminy Jelcz-Laskowicze na drodze S11 jadąc manem w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego w trakcie manewru omijania doprowadził do zderzenia z stojącym na poboczu manem z naczepą, którego kierowcą był obywatel Ukrainy – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 

Pierwszy z tirów uderzył w barierę oddzielającą jezdnię od pobocza, po czym ją przebił. Kierowca pojazdu - sprawca zdarzenia - trafił do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała. Został ukarany mandatem                         

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (9)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Arzy
  7 dni temu 9
  Oto mój Sługa, którego podtrzymuję. Wybrany mój, w którym mam upodobanie. Sprawiłem, że Duch mój4 na Nim spoczął; On przyniesie narodom Prawo4. 2 Nie będzie wołał ni podnosił głosu, nie da słyszeć krzyku swego na dworze. 3 Nie złamie trzciny nadłamanej, nie zagasi knotka o nikłym płomyku. On niezachwianie przyniesie Prawo. 4 Nie zniechęci się ani nie załamie, aż utrwali Prawo na ziemi, a Jego pouczenia wyczekują wyspy. 5 Tak mówi Pan Bóg, który stworzył i rozpiął niebo, rozpostarł ziemię wraz z jej plonami, dał ludziom na niej dech ożywczy i tchnienie tym, co po niej chodzą. 6 «Ja, Pan, powołałem Cię słusznie, ująłem Cię za rękę i ukształtowałem, ustanowiłem Cię przymierzem dla ludzi, światłością dla narodów, 7 abyś otworzył oczy niewidomym, ażebyś z zamknięcia wypuścił jeńców, z więzienia tych, co mieszkają w ciemności. 8 Ja, któremu na imię jest Jahwe5, chwały mojej nie odstąpię innemu ani czci mojej bożkom. 9 Pierwsze wydarzenia oto już nadeszły, nowe zaś Ja zapowiadam, zanim się rozwiną, [już] wam je ogłaszam». Hymn o zwycięstwie Pana 10 Śpiewajcie Panu pieśń nową, chwałę Jego od krańców ziemi! Niech Go sławi morze i co je napełnia, wyspy wraz z ich mieszkańcami! 11 Niech głos podniesie pustynia z miastami, osiedla, które zamieszkuje Kedar. Mieszkańcy Sela6 niech wznoszą okrzyki, ze szczytów gór niech nawołują radośnie! 12 Niech oddają chwałę Panu i niechaj głoszą cześć Jego na wyspach! 13 Jak bohater posuwa się Pan, i jak wojownik pobudza waleczność; rzuca hasło, okrzyk wydaje wojenny, góruje męstwem nad nieprzyjaciółmi. 14 «Milczałem od długiego czasu, w spokoju wstrzymywałem siebie, teraz jakby rodząca zakrzyknę, dyszeć będę z gniewu, zabraknie mi tchu. 15 Wypalę góry i wzgórza, sprawię, że wyschnie wszystka ich zieleń, przemienię rzeki na stawy, a jeziora osuszę. 16 Sprawię, że niewidomi pójdą po nieznanej drodze, powiodę ich ścieżkami, których nie znają, ciemności zmienię przed nimi w światło, a wyboiste miejsca w równinę. Oto są rzeczy, których dokonam i nie zaniecham. 17 Wstecz się odwrócą z wielkim zawstydzeniem ci, którzy w bożkach pokładają ufność, którzy mówią ulanym posągom: "Jesteście bogami naszymi"». Niektorzy proboja zyć na kims twierdzac ze mozna mieć wielu włascicieli. A To Pan Zastepów daje mieszkania nie człowiek . Koronawirus jest z lewej strony. Odtrutka :) exsmisja
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ koks
  12 dni temu ocena: 88%  8
  jakość tych filmów coraz gorsza na tej Jarocińskiej
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Poprawa
  12 dni temu ocena: 50%  7
  Franek zluzuj majty...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ M.A.
  12 dni temu ocena: 100%  6
  Zderzyły się???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mlody
  12 dni temu ocena: 0%  5
  Lekko za haczyk tandemu dużego
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Gość
  12 dni temu ocena: 100%  4
  Mlody ale z ciebie analfabeta.
  R E K L A M A