ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Zderzenie auta osobowego z ciężarowym

› Aktualności› Na sygnale miesiąc temu    10.08.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Zderzenie dwóch pojazdów w Cerekwicy Nowej  Zderzenie dwóch pojazdów w Cerekwicy Nowej  fot. Fanpage OSP Cerekwica

57 razy interweniowała w minionym tygodniu jarocińska straż pożarna. Ratownicy wyjeżdżali do usuwania agresywnych owadów, wypadku, pożarów [ ZOBACZ TUTAJ].

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 

 

 

Teraz otrzymali wezwanie do Cerekwicy Nowej (gm. Jaraczewo). Tam zderzyły się dwa pojazdy. Ze zgłoszenia wynika, że w kraksie brały udział samochód ciężarowy i osobowy.

 

Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Nikt nie wymagał pomocy medycznej.

 

Do działań skierowano JRG Jarocin i OSP Cerekwica Nowa.

 

Policja podała ustalenia odnośnie zdarzenia.   


Kierujący oplem zafira nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia bocznego z ciężarówką. Sprawca kraksy został ukarany mandatem.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zakazane piosenki euro6
miesiąc temu ocena: 100%  2
od pewnego dłuższego czasu, widzę że na tym portalu pomiędzy artykułami promującymi Adama P. i ZJ (politycznie mierne w mojej ocenie) jest tylko kronika "negatywnych zdarzeń" np. wypadków drogowych i innego typu zdarzeń typu brak prądu brak wody, niewiele innej wartościowej treści dla mieszkańca ciekawego lokalnego życia . Nie wiem czy wam się nie chce czy nie opłaca , czy naprawdę nie ma o czym w tym nudnym i zaniedbanym gospodarczo mieście pisać ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michu
miesiąc temu 1
W Cerekwicy mają wóz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji