ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aszpital baner podstrona

Zbierają przedmioty na kiermasz charytatywny dla Michałka. Każdy może pomóc

› Aktualności› Wydarzenia 18 dni temu    13.09.2020
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Masz książki, których już przeczytałeś i do których nie masz zamiaru wracać? Biżuterię i bibeloty, które Ci się znudziły? Ubrania, które kupiliście pod wpływem chwili, ale ich nie nosicie? Kosmetyki, których nie było okazji użyć? Jest okazja, aby zmniejszając liczbę „przydasiów”, pomóc 3-letniemu Michałkowi Jędrasiakowi.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

 


 

Dzięki imprezie, jaka odbyła się pod koniec sierpnia w Jarocinie - mimo że deszcz pokrzyżował popołudniowe plany - udało się i tak zebrać 4.403,52 zł [SZCZEGÓŁY TUTAJ]. To i tak spora pomoc dla rodziców 3-letniego Michałka, który choruje na padaczkę lekooporną. Nadzieją dla niego jest operacja w Niemczech. Ważny jest też czas, ponieważ każdy atak powoduje bowiem zniszczenia w mózgu i wyczerpuje organizm malucha. Internetowa zbiórka - do końca września - prowadzona jest za pośrednictwem portalu siepomaga.pl/waleczny-michalek. Do tego, aby chłopiec mógł mieć zabieg brakuje jeszcze 40 tysięcy zł. Pomóc można też przekazując zakrętki, czy biorąc udział w licytacjach w grupie działającej na facebooku.

 

Fanty na kiermasz charytatywny, który odbędzie się w ramach festynu w Witaszycach, można przekazywać do 17 września. Z organizatorami można się kontaktować pod nr. tel.: Marta - 669/775-679, Aneta - 784/670-420 i Mariusz - 785/778-463.

 

Festyn charytatywny dla Michałka odbędzie się w sobotę 19 września na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Witaszycach. Imprezę zaplanowano w godz. 12.00-18.00. Oprócz kiermaszu zaplanowano również m.in. dmuchańce, malowanie twarzy i paznokci, kolorowe warkoczyki, fotobudkę, zwierzątka z balonów, ogromne bańki mydlane, pokazy zabytkowych aut oraz strażackie. Czas zabawy umilać będzie muzyką DJ Bogusz.

 

Na fb cały czas działa grupa "Licytacje dla Michałka z Witaszyc", w której można wylicytować ciekawe przedmioty, jak również samemu przekazać fanty. Ostatnio pojawiła się m.in. książka Olgi Tokarczuk z autografem.

 

Można też pomóc przekazując nakrętki. W zbiórkę włączyli się m.in. OSP Witaszyce (w soboty w godz. 7.30-10.30), Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej (ul. Rzeczpostolitej 6, wejście od strony osiedla, we wtorki w godz. 15.00-21.00 i środy w godz. 16.00-19.45), sklep Husqvarna (ul. Szubianki 17a od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00, w soboty 8.00-14.00), Texas Bar w Jarocinie (ul. Sportowa 6), sklep GS w Hilarowie (godz. 6.00-15.00).

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Maria
17 dni temu ocena: 100%  3
Gdzie mozna dostarczyc nakretki?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Goska
18 dni temu ocena: 100%  2
Gdzie można oddawać nakrętki ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Maria
18 dni temu ocena: 100%  1
Gdzie mozna przekazac nakretki?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji