ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA B1
R E K L A M A

Zapowiadają: Będziemy mieli najlepszy szpital w województwie

› Aktualności ponad rok temu    26.09.2018
Anna Konieczna
komentarzy 85 ocen 5 / 40%
A A A
 fot. A. Konieczna

- Ten zespół robi rzeczy niewyobrażalne - stwierdził Stanisław Martuzalski, etatowy członek zarządu powiatu jarocińskiego podczas konferencji prasowej, która zwołano w szpitalu.

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Miał na myśli kilka wydarzeń, które w ostatnim czasie dotyczą szpitala. Jedną z nich jest uzyskana akredytacja ministra zdrowia. - Na ten sukces złożyła się ciężka praca całego personelu szpitala, nie tylko lekarzy i pielęgniarek, ale i pracowników administracyjnych, gospodarczych i zarządu szpitala, za co chciałem wszystkim bardzo podziękować - stwierdził prezes Leszek Mazurek.

 

- Uzyskanie akredytacji to również duży plus dla pacjentów, którzy będą leczeni w dobrym szpitalu - zaznaczył. Z kolei dr Włodzimierz Budzyński, dyrektor medyczny lecznicy poinformował, że w czasie procesu akredytacyjnego szpital był kilka razy sprawdzany. - Kontrolujący mogli rozmawiać z każdym pracownikiem szpitala i z pacjentami. Mieli prawo sprawdzać wszystkie procedury, które były wdrażane - podkreślił Budzyński.

 

Leszek Mazurek poinformował, że szpital nie płacił za akredytację. Dokument pozwoli natomiast na zwiększenie o kilka procent kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 

[o rozbudowie szpitala przeczytasz TUTAJ]

 

- Kiedy rozpoczynaliśmy proces akredytacyjny mówili nam, że to jest niemożliwe, żeby nasz szpital mógł to uzyskać. A my to zrobiliśmy. Bo ten zespół robi rzeczy niewyobrażalne - stwierdził Stanisław Martuzalski. I dodał: - Zapowiadaliśmy, że szpital w Jarocinie będzie jednym z najlepszych w województwie i dotrzymujemy słowa.

Powiązane

+ 2 głosów: 5 (40%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (84)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gach
ponad rok temu ocena: 100%  84
Przed wyborami to i slonie będą fruwać i słońce świecić w nocy. Emerytom w powiacie już dziękujemy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ logika
ponad rok temu ocena: 16%  83
Wasza wiarygodność jest poniżej 0- ra Poza opluwaniem udowodnijcie w sądzie że macie rację. Dzisiaj jeden gostek usłyszał wyrok i jutro będzie musiał odszczekać kłamstwa. :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Młyny sprawiedliwości mielą powoli.
ponad rok temu ocena: 90%  82
Gonada ty tylko o tych sądach... Przyjdzie czas i na sąd. Miejmy nadzieję że zapłacisz za te swoje kłamstwa.
~ Lool
ponad rok temu ocena: 96%  81
W każdym najlepszym szpitalu wypisują pacjenta w stanie dobrym a na drugi dzień umiera?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
ponad rok temu ocena: 95%  80
Nie jestem członkiem żadnej formacji politycznej. Niepokoi mnie tylko ta wypowiedż "będziemy mieli"... Zawsze wszystko będziemy mieli przed wyborami...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ logika
ponad rok temu ocena: 21%  79
Pewnie miałbyś racje ,ale to My jarociniacy ,pacjenci będziemy mieli najlepszy szpital. Ja chciałabym, aby moje marzenia ,żeby w Jarocinie szpital był super i spełniał wymagania 21 wieku będą zrealizowane . A z tego co tutaj się wylewa, to ludzie związani z obozem pełniącego funkcję burmistrza życzą Nam wszystkim abyśmy byli tego pozbawieni.
~ logika
ponad rok temu ocena: 27%  78
Jeżeli szpital w Pleszewie czy w Ostrowie otrzymują akredytacje ministra zdrowia to jest ok. A jak Nasz Jarociński to samo osiąga i to za pierwszym podejściem to jarocińskie szambo wylewa się ze zglebionych troli...Tak się zastanawiam jak oni muszą nienawidzić Nasz kraj,Naszą małą ojczyznę ,ludzi , wszystkiego co nie jest przez nich aprobowane. To mi brzydko pachnie . Tak śmierdział faszyzm w początkowym okresie...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Z logiką to ty nic nie masz wspólnego. Uświadom to sobie jak lekarz ci jeszcze nie uświadomił
ponad rok temu ocena: 80%  77
GOnada vel CZŁON z Partii Oszustów zmieniłeś nick z Karli na logikę?
~ Faszyzmu do tego nie mieszaj. Zabierzcie mu tylko mikrofon albo klawiaturę jak siedzi przed kompem i będzie OK
ponad rok temu ocena: 77%  76
Wszyscy się cieszą tą akredytacją, tym bardziej że na wdrożenie tej akredytacji umowa została podpisana za starosty Bartosza Walczaka. Umowa z CMJ i na tej podstawie wdrażano procedury, szkolenia przeprowadzano jeszcze za poprzedniego prezesa i wszystko to było darmowe, dzieki powyższej umowie. Ale Martuzalski tego nie powie, bo po co? Manipulacja pierwsza. A po drugie otrzymanie certyfikatu to nie powód do twierdzenia że jesteśmy jednymi z najlepszych w wielkopolsce. Wystawia się na śmieszność ten pan. i stąd ten ŚMIECH w KOMENTARZACH.
~ PIJUS
ponad rok temu ocena: 79%  75
203 szpitale posiadają akredytację w polsce, ale tylko jeden z tego powodu jest najlepszy, ten w jarocinie. Dziękujemy ci Gonada. jesteś wielki, szczególnie niezrównoważonymi występami na facebooku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ logika
ponad rok temu ocena: 27%  74
Dlatego opluj swój szpital . PIĄTA kolumna. Mam nadzieję że gazeta kontroluje to co tutaj się dzieje.? Jeżeli uważacie że samo udostępnienie portalu zwalnia was od odpowiedzialności to jesteście w błędzie.
~ Znowu pije?
ponad rok temu ocena: 81%  73
Prezesi z Pleszewskiego Centrum medycznego cali posrani. Ze strachu pewnie nawalili w pory. Zarządzający Szpitalami Klinicznymi w Poznaniu dzisiaj ze strachu pewnie nie zasną. A pacjenci z całej wielkopolski będą od rana szturmować szpital w jarocinie. NFZ już aneksuje umowy zabiera innym szpitalom i przekierowuje na najlepszy szpital w wielkopolsce czyli jarocin Gratulacje dla Gonady. On to uczynił. a na poważnie Gonada walnij się w łeb, albo zmień tabsy. pośmiewisko jarocina.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ WIOCHA.PL
ponad rok temu ocena: 89%  72
przekracza wszelkie poziomy absurdu. a wydaje się że o 10 rano to nie bebla się jeszcze będąc pod wpływem alkoholu jak kiedyś dał popis na facebooku.
~ karla
ponad rok temu ocena: 30%  71
Jestem stałą czytelniczką tego portalu,jako jarocinianka z tzw odzysku. To co tutaj czytam jest dla mnie ciekawym materiałem do oceny społeczęstwa Jarocina. Nie znam pana Stanisława,ale jest w mojej ocenie dobrym samorządowcem. Skąd taka ocena ? Hmm. Pamiętam jak hejtowano go na tym portalu kiedy" kładł głowę" że powstanie obwodnica . I z przykrością muszę nadmienić to grilowanie pana Stanisława odbywało się z aktywnym udziałem mediów I co ci którzy wtedy wylali swoje kompleksy wraz z żółcią na niego ,dzisiaj robią to samo kiedy on ponownie zapowiada coś co dla wielu jest nierealne. Nie liczę ,że te słowa trafią do obecnych tutaj trolii ,ale ja wierzę temu panu ,z prostej przyczyny : ma odwagę i broni się tym co w samorządzie zdziałał ,choćby obwodnicą po której jeżdżą również jego wrogowie. Pozdrawiam rozsądnych Jarociniaków.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Karli vel Gonady - Płatnego Człona
ponad rok temu ocena: 63%  70
jedyną co jest prawdą co napisałaś to to że "jesteś z odzysku"
~ HAKERO
ponad rok temu ocena: 79%  69
Karla vel GONADA vel PŁATNY CZŁON. Teraz przebierasz się za dziewczynkę?
~ Z główką nie halo? Karla
ponad rok temu ocena: 79%  68
To skomentuj efekt tego samorzadowca z tego roku. Za 7 miesięcy 2018 z Mazurkiem uzyskali wynik szpitala MINUS 2,5 MILIONA. Normalnie gratuluję Ci dobrego samopoczucia. A od początku swoich rządów między 4, a 5 milionów złotych straty
~ karla
ponad rok temu ocena: 24%  67
HALLO . Ziemianie jeżeli te dane które zostały zawarte w powiatowym informatorze są nieprawdziwe to nie marnujcie czasu na hejt i wylewanie żółci ,tylko udowodnijcie że prawda jest inna! Od momentu kiedy zostały ujawnione fakty o katastrofalnym zarządzaniu szpitalem, za rządów zj w poprzednich latach ,udokumentowane przez opublikowany audyt, informacje od radnych koalicjantów zj w poprzednich latach i dokumenty które znajduja się w spółce i w starostwie ,poza hejtem zj nie przedstawiła żadnych dowodów ,że to nie jest prawda. Z mediów dowiedziałam się że prokuratura zwróciła się do powiatu o określenie szkody jaką wyrządzono powiatowi poprzez takie działania. Skorzystałam z internetu dowiedziałam się ,że tego typu ustalenia są ustalane na końcowym etapie badania ,przed postawieniem oskarżeń.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ HAKERO
ponad rok temu ocena: 82%  66
Karla vel GONADA vel PŁATNY CZŁON. Teraz przebierasz się za dziewczynkę?
~ Do trolla platfusowego Karli
ponad rok temu ocena: 79%  65
Podaj link do tych danych które uzyskałaś z internetu, to ci uwierzę. A tak to jesteś dla mnie INTERNETOWYM TROLLEM Z Partii Oszustów.
~ Papuga
ponad rok temu ocena: 86%  64
Martusalska, a nie czasem powinny być określone na początkowym etapie śledztwa? Właściwie w zaeiadomieniu powinny być określone. Bo bez szkody nie ma przestępstwa.
~ Kłamaliście i kłamiecie nadal. W sądzie gospodarczym się będziecie z tego tłumaczyć i PŁACIĆ
ponad rok temu ocena: 86%  63
I co kłamiesz. Radny ZJ z komisji zdrowia wnioskował o audyt to mu odpisał prezio Mazurek że go nie udostępni bo firma która go popełniła mu tego zabrania że względu na "autorską metodologię badań"
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 100%  62
Życie robi się coraz ciekawsze szpital w regionie naj , kto pisze scenariusz tego życia młodzik czy wykwintny scenarzysta , jak w serialach azjatyckich gdzie hit telewizyjny ma 10% oglądalności w KR a Azji wynik nie gorszy . prawie jak w dramie wieści https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Symujuje chorobę, żeby znowu spierdolic na półroczne zwolnienie?
ponad rok temu ocena: 83%  61
To teraz ten certyfikat będzie leczył pacjentów? Dlatego będzie najlepszy? A może prawie doktor, prawie budowlaniec Gonada będzie to robił?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fffffffffff
ponad rok temu ocena: 87%  60
Rozumiem, że uzyskanie tego certyfikatu spowodowało że będziemy mieli najlepszy szpital w wlkp. Spity był ten co to powiedział? Przed certyfikatem byliśmy miernym szpitalem, a po uzyskaniu certyfikatu jesteśmy najlepsi? Czarodziejska różdżka?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Na sali operacyjnej królują w dalszym ciągu, zasniedziałe narzędzia!?!
ponad rok temu ocena: 86%  59
No właśnie co się zmieniło w jarocińskim szpitalu?, po uzyskaniu tego certyfikatu. Czy od tego skanowanego świstka papieru przybyło choćby w jednej sali pacjentów jednej toalety z prawdziwego zdarzenia? Otóż nie Guonada - miłośniku męskich jajów. Czy w szpitalu z kranów leci całą dobę ciepła woda panie Gonada? Nie i niezaprzeczaj s*q*r*w... że tak, bo łżesz! Wstyd, że jest tyle lat po II wojnie światowej, a ten szpital to raczej skansen atrapa, a nie nowoczesna placówka medyczna!
~ staszek najlepszy na świecie
ponad rok temu ocena: 84%  58
żałosny jest z tym najlepszym szpitalem w Wielkopolsce. Nie dziwota że nikt z nim już do gminy nie chciał iść. A tylu go namawiało :-) bu ha ha Najlepszy szpital w Wielkopolsce bu ha ha Polityczna śmierć dla polityka się zaczyna jak jest mega śmieszny. Jeszcze pozostaje mu na koniec : Skakać obunóż i krzyczeć: stworzyłem najlepszy szpital na świecie :-) stworzyłem najlepszy szpital na świecie ha ha ha haha :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hultaj
ponad rok temu ocena: 83%  57
Gonada wstydu oszczędź i zabaw się w doktóra, albo w przybraną dziewczynkę bu ha ha ha ha, aaaaaaaa!
~ Nie dla powiatu
ponad rok temu ocena: 90%  56
No moze bedzie najlepszy ale to juz nie za kadencji tych panow :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pacjent
ponad rok temu ocena: 80%  55
Akredytacja???!!!!11one. Ludzie - z tym chamstwem większości pielęgniarek traktujących chorych jak meneli? Z tą beznadzieją pacjenta gdy zwraca się do państwa "doktorów"? Kiedyś znakiem rozpoznawczym jarocińskiego szpitala i jego twarzą był niejaki ochman, dzisiaj dzielnie go zastępuje "doktor" piątek. PS Nie wieżę, że panie pielęgniarki nauczyły się zwracać do chorych per Pani/Pan.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pacjent
ponad rok temu ocena: 100%  54
"Pani" pielęgniarka właśnie potwierdziła moją opinię. One traktują chorych nie tylko jak meneli, ale jeszcze jak "dupków bezimiennych". "Panie" pielęgniarki po podstawówce czują się panami życia i śmierci "dupków bezimiennych". Na tym kończę moje uwagi na temat "akredytacji".
~ Cały czas historia zatacza tu koło. Dlaczego???
ponad rok temu ocena: 83%  53
Oni tam wszystkim pacjentom walą na ty! Będąc w tym przybytku publicznym (bo to trudno nazwać szpitalem) praktycznie nie masz żadnych praw (szpital powiatowy - Jarocin). Omijać szerokim łukiem! Ta placówka to jakiś dramat! Masakra! Horror story na kółkach! I to od dekad!
~ O czym czy piszesz dupku bezimienny??wara ci od pielegniarek bo pojecia nie masz o czym mowisz.
ponad rok temu ocena: 29%  52
Pielegniarka
~ karla
ponad rok temu ocena: 37%  51
Dostałam właśnie powiatowy informator . Jest w nim info o sytuacji finansowej szpitala. Z tej informacji wynika że tylko za dwa pierwsze miesiące kiedy w szpitalu rządził Jantas strata już wynosiła 700tys zł czyli można zakładać że gdyby został do końca roku to strata za tylko 2017 wyniosłaby 4 miliony sto tysięcy zł. Dowiedziałam się też ,że w 2017 szpital musiał wypłacić ok 700 tys za wyroki spraw z lat poprzednich! 69 tys zł i to jest skandal za niewykorzystany urlop poprzedniego prezesa. A na koniec dowiedziałam się dowiedziałam się że szpital nie płacił ZUSu w poprzednich latach i teraz musi wyrokiem sądu zapłacić ponad pół miliona złotych . To jest SKANDAL. I żaden hejt tego nie przykryje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ HAKERO
ponad rok temu ocena: 83%  50
Karla vel GONADA vel PŁATNY CZŁON. Teraz przebierasz się za dziewczynkę?
~ Partia Oszustów
ponad rok temu ocena: 80%  49
Mamy rok 2018. mazurek jest w zarządzie od 06.02.2017. Minęło już 20 miesięcy jak rządzi w szpitalu mazurek a nadzoruje z ramienia powiatu martuzalski, a oni ciągle od jantasie.
~ Do powiatowych pinokiów
ponad rok temu ocena: 92%  48
Nie Jantas tylko PiS wymyślił ustawę która nakazywała zmianę umów o pracę na umowy o świadczenie usług zarządzania. Na tej samej podstawie prezes PKO BP skasował około miliona złotych za niewykorzystany urlop.
~ Martuzalski podziękowali ci za palenie świeczek przez sądem. Płać i płacz.
ponad rok temu ocena: 100%  47
Podziekuj Sądowi Najwyższemu który raz orzekł na korzyść szpitali, żeby po kilku latach dać wyrok niekorzystny dla szpitali i na tej podstawie deficytowy ZUS zaczął karać szpitale. Pleszew z tego powodu musiał zapłacić 5 milionów. Więc ciesz się że tylko 0,5 miliona musi zapłacić Jarocin.
~ A pochwalili się 2,5 milionami straty w tym roku?
ponad rok temu ocena: 95%  46
Od 6. Lutego 2017 roku w szpitalu był już w zarządzie Mazurek, a od końca stycznia 2017 mądrala Martuzalski. A styczeń zawsze jest najgorszym finansowo miesiącem w każdym szpitalu, więc znowu manipulacja pinokia Martuzali
~ Zaplacileś za czasy swojego rządzenia jako starosty Martuzalskiego
ponad rok temu ocena: 82%  45
700 tysięcy to za wyrok za poród który odbył się kiedy starostą był Martuzalski.
~ karla
ponad rok temu ocena: 42%  44
Jasieczku jeżeli kłamstwo to biegnij z pozwem ! Jak w pokerze SPRAWDZAM!
~ Do Karli
ponad rok temu ocena: 75%  43
Wyroki to sprawa Jantasa czy lekarzy?
~ Janek
ponad rok temu ocena: 69%  42
Powiatowe kłamstwo za publiczne pieniądze. To jest skandal !
~ Martuzalski kończ Waść wstydu oszczędź
ponad rok temu ocena: 88%  41
Jakim trzeba być cudakiem, żeby twierdzić że będziemy najlepszym szpitalem w wlkp, a jednocześnie szpital zostaje zadłużony na 5 milionów w 1,5 roku, a nadzorowanie szpitala jest takie że generuje prawie 5 mln strat w 1,5 roku. Ostatnie 1,5 roku rządów partyjniaków z PO i PSL. Brawo Zarządzie Szpitala, Brawo Zarządzie Powiatu. Czemu mnie to nie dziwi że tam prawie sami członkowie PO albo PSL.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Idą na upadłość?
ponad rok temu ocena: 90%  40
Martuzalski ty z Mazurkiem może jesteście najlepsi ale w uzyskanej stracie w szpitalu w ciągu pierwszych 7 miesięcy tego roku. "Miszczowie" zarządzania z PO osiągnęli ponad 2,5 miliona straty do końca lipca 2018r. Strach się bać jaki uzyskają wynik do końca roku. Szykuje się ponad 4 miliony straty.
~ pomocy bliźniemu
ponad rok temu ocena: 88%  39
Zakompleksiony Matuzal jak usłyszał że Pawlicki został Liderem samorządowych burmistrzów w Głosie Wielkopolskim wśród wielkopolskich samorządowców, to też zapragnął być w czymś najlepszym w Wielkopolsce. No i wymyślił. Ma najlepszy szpital w Wielkopolsce. Szkoda że choroba robi takie spustoszenie. Szkoda mi go, dobrego psychologa nie mają w szpitalu? Niech mu pomoże bo się chłopina męczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do śmiesznego Matuzala
ponad rok temu ocena: 93%  38
Trafiony zatopiony!
~ śmieszny Pawlicki
ponad rok temu ocena: 22%  37
Lider za płatne SMSy? Hahahahaha!
~ KasiaZPodlasia
ponad rok temu ocena: 100%  36
Mają akredytację szpitala rzeczywioście może taki być. Zresztą sami zobaczcie ile to kosztuje zachodu : https://dgc.pl/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawda po wyborach
ponad rok temu ocena: 79%  35
Chłopaki z Platformy obywatelskiej modlą się tylko aby dorwać do wyborów. A zobaczycie co koalicjantom zakomunikuja po wyborach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO fachowcy od VAT u
ponad rok temu ocena: 85%  34
Mazurek z Martuzalskim z PO. Pakujcie się.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hipokryci z ziemi jarocińskiej
ponad rok temu ocena: 32%  33
Ile razy Jantas wnioskował do powiatu o zastrzyk finansowy bo brakowało na wypłaty? Ile majątku szpitala sprzedał ( studnia, działka z belwederkiem) i gdzie podziały się pieniądze? A to wszystko za rządów Ziemi Jarocińskiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Banda oszołomów
ponad rok temu ocena: 71%  32
Poszły na leki. Bo jebany NFZ zarządzany przez PO i PSL nie płacił za nadwykonania, a wysokości kontraktów były takie, żeby co mniejsze szpitale powiatowe popadały. Nie strasz prokuraturą, bo nieudacznicy rządzą już prawie dwa lata i gdzie mogli to już podonosili. Tylko to potrafią.
~ Pytania bez odpowiedzi.
ponad rok temu ocena: 35%  31
Co stało się z pieniędzmi ze sprzedaży działki, skoro jestes tak dobrze zorientowany? może chociaż raz ziemianie prawdę powiecie. Kto zakupił działkę, czy startuje w wyborach? Czy nie startuje żeby sprawa na nowo nie rozgorzała?
~ Nigdy za Jantasa nie brakowało pieniędzy na wypłaty
ponad rok temu ocena: 78%  30
Ani razu. Wszystkie pieniądze o które wnioskował przeznaczone były na inwestycje.
~ W listopadzie..
ponad rok temu ocena: 88%  29
Miliona straty brakuje żeby prezes szpitala musiał wnioskować do powiatu o podjęcie uchwały o dalszym istnieniu szpitala.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do "pytanie bez odpowiedzi "
ponad rok temu ocena: 72%  28
CBA było w szpitalu dość długo . Trzeba było zapytać , a nie rzucać bezpodstawne oskarżenia na portalu .
~ Kto ich w końcu wypierd... z roboty? Może suweren w wyborach?
ponad rok temu ocena: 91%  27
Przez półtora roku rządów prezesa Mazurka szefa PO i płatnego członka zarządu powiatu Martuzalskiego szpital osiągnął prawie 5 milionów strat.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tytanic tonie, a orkiestra gra.
ponad rok temu ocena: 89%  26
Chłopaki z Platformy obywatelskiej PO Martuzalski i Mazurek idą na rekord. Za 7 miesięcy tego roku mają ponad 2.500.000 strat w szpitalu. Do końca roku szykuje się ponad 4 miliony straty. Martuzalski pobijesz rekord roku 2010 w którym to roku byłeś starostą do 2.12.2010 który to rok szpital zakończył stratą 3.440.00.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Za co sie wezme to same laury zbieram
ponad rok temu ocena: 87%  25
Pawlicki wybudował łączniki , odnowił pałac w parku i wiele innych rzeczy a rozbudowa szpitala nie wyszła poza piętro . Ale Mazurek to emeryt z niezłym uposażeniem a płatnemu brakuje jeszcze nieco do emerytury , to jakby co to przechoruje . Lekarzy zna więc spoko . I tak to sie kula panie . Tak czy siak., nie jest żle . Głosów na radnego sie uzbiera i tak psim swędem poleci :))) Najważniejsz że póki co to ludzie się jeszcze kłaniają na ulicy :)))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Smiechu warte
ponad rok temu ocena: 91%  24
Stachu co za bzdury pleciesz. Tak jak z kandydowaniem na burmistrza, tylko że list i kandydatów nie masz. Twoje bzdury wypowiadane publiczne ośmieszają Cię i tracisz całkowicie wiarygodność. Ty i ten Twój najlepszy szpital w województwie jesteście tak samo wiarygodni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bałągan emerytów
ponad rok temu ocena: 84%  23
Tak będziemy mieli najlepszy szpital w województwie, pod warunkiem że on i emeryci zarządzający szpitalem odejdą ze zajmowanych stanowisk w zarządzie powiatu. Na razie mamy rozgrzebaną rozbudowę, która powinna być już ukończona i rekordową stratę sięgającą 5 mln zł
~ Faktycznie najlepszy szpital w województwie
ponad rok temu ocena: 90%  22
2,5miliona straty za 7 miesięcy tego roku. Gratulacje Mazurek i Martuzalski. Miliona brakuje żeby Mazurek musiał wnioskować do zarządu powiatu o podjęcie decyzji o dalszym istnieniu szpitala. Czyli jeszcze w tym roku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pacjent
ponad rok temu ocena: 85%  21
A kiedy ten szpital zacznie leczyć pacjentów , prezesie spójrz na opinie swojego szpitala ludzi którzy mieli do czynienia z placówką którą kierujesz - może czas opuścić ciepłą posadkę bo wstyd .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pracownik
ponad rok temu ocena: 86%  20
Panie Stanisławie nie ten zarząd rozpoczął proces akredytacyjny lecz poprzednie zarządy .Procedury sa wdrażane od wielu lat.A najmocniej zaangażowana była poprzednia przełożona Pani Kucner której obecny zarząd podziękował za pracę w piątek popołudniu.Pan nie jest pracownikiem szpitala to dlaczego się Pan przykleja do sukcesu i mówi przez"My"?Widać wybory się zbliżają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a co to za dziwo?
ponad rok temu ocena: 33%  19
Bartosz Walczak to ten od złomu?
~ Znowu manipuluje niedopowiadając
ponad rok temu ocena: 84%  18
Szpital nic nie płacił za akredytację, bo za czasów starosty Bartosza Walczaka szpital podpisał umowę o dofinansowanie wdrożenia akredytacji z CMJ (Centrum Monitorowania Jakości).
~ Dr Etkłer
ponad rok temu ocena: 83%  17
Stanley ty sie pochwal wszystkim lepiej jakie zrobiliście NIEWYOBRAZALNE zadluzenie szpitala.Nie wspominając juz o rekordowym zadłużeniu powiatu w ciągu dwóch lat.Jeszcze aby miesiąc i żegnamy powiatowy teatrzyk
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Martuzalski pakuj się lepiej, kończ Waść wstydu oszczędź
ponad rok temu ocena: 88%  16
Około 20 milionów ma zobowiązań ten najlepszy szpital w województwie
~ po
ponad rok temu ocena: 86%  15
rozpierducha ostatni miesiac bawisz sie w doktora
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zabawa w doktóra
ponad rok temu ocena: 93%  14
Ale przecież do zabawy w doktora Staszek potrzebuje jeszcze kogoś do pary ha ha ha ha ha...
~ tato
ponad rok temu ocena: 94%  13
Kardiologa nie ma neurologa nie ma ,personel na ogólnie na każdym oddziale chamski kto ma nas leczyć za to prosektorium ma wzięcie w całym województwie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ doktór Paździoch
ponad rok temu ocena: 79%  12
Był bardzo dobry kardiolg Kąkol to zostal za prezesa Jantasa pozamiatany. Pisałem do Mazurka, jak został nowym prezesem szpitala, by go z powrotem przywrócił do ordynatorstwa i przywrócenia kardiologii w szpitalu. Odpowiedź (odzew): ch...j, du...pa i kamieni kupa. To o czym my dyskutujemy. Oprócz kardiologii nie ma tu także oddziału okulistyki (w razie wypadku na oku - kierują chorych do Poznania na Szwajcarską - [sic!] nie ma oddziału neurologii, choć od wielu lat jest dr Małecka, która by mogła stworzyć tu taki oddział (jest wiele udarów krwotocznych i niekrwotocznych na tym terenie), nie ma oddziału urologicznego, gdzie wielu mężczyzn choruje na prostatę i nerki (złogi kamicze), a wiele kobiet na pęcherz (rak i nietrzymanie moczu), nie ma nadal stacji dializ z oddziałem nefrologii, gdzie chorzy potrzebujący tego typu pomocy, muszą udawać się do ościennych powiatów, co jest niesamowicie uciążliwe dla nich i ich rodzin. Ba, jak by powiedział prezio POW - Piotrowicz, nie ma ciepłej wody w kranach i wychodków w każdej sali, ale są za to certyfikaty i towarzycho wzajemnej adoracji!
~ Pacjent
ponad rok temu ocena: 86%  11
Najlepszy? To kto mi wyjasni będąc na wieczorynce w PLESZEWIE, dlaczego 6 osób z 10 jest z Jarocina? I każdy rzuca niepochlebną opinią na temat szpitala Jarocinskiego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nyk
ponad rok temu ocena: 92%  10
Jarociński szpital wśród znajomych i innych ludzi których znam ma niechlubną opinię najgorszego w okolicy, także....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pacjent.
ponad rok temu ocena: 89%  9
Bedzie najlepszy gdy pozbeda sie jednego lekarza z wewnetrznego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Judym
ponad rok temu ocena: 100%  8
... Piątka!
~ Zgłaszać zaniedbania
ponad rok temu ocena: 88%  7
Jeśli ten lekarz źle wywiązuje się ze swoich obowiązków to należy to zgłaszać. Najlepiej do powiatowej Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych, albo do prezesa szpitala. Jeśli na lekarza nie ma skarg to nie ma podstaw do zwolnienia., bo pójdzie do sądu i sprawę wygra, a szpital jeszcze zapłaci mu odszkodowanie.
~ Zatroskany
ponad rok temu ocena: 85%  6
Oj widać, zwłaszcza po klepsydrach na kościele św. Jerzego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Z gów...na bata nie ukręcisz...
ponad rok temu ocena: 90%  5
...raczej po nekrologach, aczkolwiek umieralność na tym terenie (jarocińskim) jest zatrważająca w porównaniu do innych podmiotów wielkości jarocińskiego.
~ sor
ponad rok temu ocena: 86%  4
i po długości kolejki na wieczorynce też
R E K L A M A