ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1_AKTYWNY

Z ostatniej chwili. Burmistrz nie kandyduje już do Europarlamentu

› Aktualności ponad rok temu    6.04.2019
Anna Konieczna
komentarzy 137 ocen 1 / 100%
A A A
Burmistrz Jarocina Adam PawlickiBurmistrz Jarocina Adam Pawlicki fot. Archiwum jarocinska.pl

- Taka polityka - powiedział Adam Pawlicki i potwierdził, że nie kandyduje już do Europarlamentu z listy Kukiz’15. Co się stało i kto o tym zdecydował?

 

 

R E K L A M AGAZETA online SRT1

Od dłuższego czasu mówiło się, że Adam Pawlicki ma aspiracje wykraczające poza Jarocin i ukierunkowane na wielką politykę. On sam nigdy nie ukrywał, że znacznie bliżej mu do prawicy niż lewicy. Swoją polityczną karierę rozpoczął jako członek Stowarzyszenia Konserwatywno-Ludowego. Potem założył swoje stowarzyszenie - Ziemia Jarocińska i wyraźnie skupił się na budowaniu potencjału osobowego, a z drugiej - na korzystaniu z niego.

 

 

Podkreślał wręcz, że „tu na dole” liczą się ludzie, nazwiska, a nie to, gdzie, kto należy. - Dla mnie to nie jest żadna wartość dodana - twierdził w rozmowie z „Gazetą” w czerwcu ubiegłego roku. - Moim zdaniem samorząd powinien być odpolityczniony. Ale tak nie jest i często nie patrzy się na to, ile i co ktoś robi, tylko na to, z jakiej partii jest - zaznaczył. Może dlatego Pawlicki coraz częściej widziany był w towarzystwie Jarosława Gowina, który gościł też kilka razy w Jarocinie.

 

 

[o ważnej zmianie organizacji ruchu e centrum Jarocina - czytaj TUTAJ]

 

 

Niedługo trzeba było czekać, żeby okazało się, że jest członkiem partii wicepremiera - Porozumienie. Jak to się ma do wcześniejszych deklaracji Pawlickiego o apolityczności samorządu?

 

 

 

- To jest ugrupowanie, które najbardziej mi odpowiada, jest najbliżej moich poglądów politycznych. (…) Myślę, że to, że jestem w Porozumieniu pomaga, otwiera nam drzwi. Gdyby było inaczej, to dla dobra gminy powinienem być bezpartyjny. Natomiast w tej sytuacji jest lepiej dla gminy również, że jestem w Zjednoczonej Prawicy - twierdził w wywiadzie dla „Gazety” burmistrz Jarocina.

 

 

 

[Jarocin Festiwal 2019 - jest organizator, ruszają Jarocińskie Rytmy Młodych - szczegóły TUTAJ]

 

 

Jakiś czas później okazało się, że Pawlicki został pełnomocnikiem tej partii w okręgu kalisko-leszczyńskim [szczegóły TUTAJ]. - Myślę, że dobry klimat do pozyskiwania dodatkowych środków dla Jarocina jest jak najbardziej potrzebny. Mam swój udział w Zjednoczonej Prawicy (koalicja rządząca w kraju - przyp. red.) i te relacje na szczeblu państwowym są jak najbardziej przyjazne - podkreślał włodarz gminy.

 

 

Wszystko to spowodowało, że coraz częściej mówi się o tym, że te działania nie są przypadkowe i że Adamowi Pawlickiemu nie wystarcza już dzierżenie sterów gminy Jarocin i chce zostać posłem. A, że mamy rok wyborczy - w maju odbędą się wybory do euro parlamentu, a jesienią do naszego sejmu i senatu, to zapytaliśmy burmistrza, czy zamierza ubiegać się o mandat posła lub senatora.

 

 

- Pierwsze są wybory do Parlamentu Europejskiego - zaznaczył Pawlicki. Czy to znaczy, że szef gminy chce zostać europarlamentarzystą? - A czemu nie? Czas pokaże. Wszystko jest możliwe. Zobaczymy, jakie będą propozycje - oświadczył Pawlicki.

 

 

 

Rzecznik prasowy partii Jarosława Gowina poinformował nas, że kandydaci Porozumienia do Parlamentu Europejskiego startują z list Prawa i Sprawiedliwości. - Zgodnie z naszymi ustaleniami do wiadomości publicznej podajemy tylko „jedynki” i „dwójki” na listach. O pozostałych miejscach nie informujemy - stwierdził Kamil Bortniczuk, odpowiedzialny za kontakty z mediami.

 

 

[o strajku nauczycieli z jarocińskich szkół - przeczytasz TUTAJ]

 

 

Kilka dni po tej wypowiedzi Adam Pawlicki poinformował nas, że dostał propozycję startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja [więcej TUTAJ]. - Dzwonił do mnie sekretarz generalny Porozumienia - Stanisław Derechajło z pytaniem czy chcę startować do Parlamentu Europejskiego z list PiS-u. Odmówiłem - zakomunikował burmistrz. I zaznaczył: - Informacja jest oficjalna i ostateczna.[więcej na ten temat czytaj TUTAJ] Propozycja prawdopodobnie dotyczyła jednego z miejsc na liście od piątego w zwyż.

 

 

Dwa tygodnie później gruchnęła wieść - „burmistrz Jarocina Adam Pawlicki jest na liście kandydatów do Parlamentu Europejskiego na pierwszym miejscu listy Kukiz15 z okręgu nr 7 - Wielkopolska. - Rozmawiałem dwa razy z Pawłem (Paweł Kukiz lider Kukiz15) I przyjąłem jego propozycję - przyznał pod koniec marca Pawlicki. [szczegóły TUTAJ]

 

 

Minął zaledwie tydzień a sytuacja diametralnie się zmieniła. Adam Pawlicki już nie kandyduje. - Nie startuję do Parlamentu Europejskiego z list Kukiz’15 - powiedział portalowi jarocinska.pl burmistrz Pawlicki. - Taka polityka. Dla mnie Jarocin jest najważniejszy. Jeśli miasto miałby na tym stracić, to lepiej, że tak się stało - podkreślił i dodał: - Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jeszcze nic straconego.

 

 

A jeszcze wczoraj, w piątek - 5 kwietnia Pawlicki zbierał w Jarocinie podpisy na lstach poparcia jego kandydatury do Parlamentu Europejskiego.

 

 

Póki co burmistrz nie chce mówić o przyczynach tej nagłej i zaskakującej decyzji. Można się tylko domyślać, że nie należała do niego, a raczej do działaczy Kukiz’15. Telefony tych ostatnich jednak milczą.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

Czy Adam Pawlicki mógłby liczyć na Twój głos w eurowyborach?

ankieta dodana 06.04.2019, ilość wszystkich głosów: 394
Tak
26%
Nie
70%
Nie chodzę głosować
5%
R E K L A M ADzień chłopaka_2020
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (137)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zainteresowany
ponad rok temu ocena: 88%  137
Ciekawe czy rezygnacja z wyborów do europarlamentu ma związek z dzisiejszą wypowiedzią Pawła Kukiza w RMF, że brzydzi się ludźmi, którzy mięli wyroki i one się już zatarły ale tacy ludzie dożywotnio nie powinni piastować żadnych urzędów??? Ciekawe ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawdziwy wizjoner i lider rozwoju
ponad rok temu ocena: 56%  136
Tylko Adam Pawlicki gwarantem rozwoju Jarocina.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niedorozwój powiatowy
ponad rok temu ocena: 70%  135
Niedorozwój to masz w powiecie. Żadnej drogi w tym roku ani nie planują budować, ani nie budują. Szpital zaplanowana strata ponad 5,5 miliona złotych w 2019. 629.000 w samym styczniu. BRAWO Mazurek! Brawo Czechak! 350.000 odszkodowań za niezgodne z prawem zwolnienia pracowników za czasów starosty z PSL. Co na to Kasia Szymkowiakowa z PSL. Czemu dubler sekretarza Bartczak z PSL jeszcze tam pracuje jak Lamprecht wrócił? Dlatego, że jest z PSL?
~ !
ponad rok temu ocena: 69%  134
niedorozwoju
~ tornado
ponad rok temu ocena: 56%  133
To było do przewidzenia. Skakali Kukizowi koło dupy żeby tylko wybić się na jego plecach. Na szczęście w pore się Paweł zorientował z kim ma do czynienia. No i dobrze, sam sobie na to zapracował. Wydaje mu się, że jest ważny, wpływowy, a tu takie ośmieszenie. Może teraz uwierzy, że jest pośmiewiskiem wśród elit.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do zakomleksionych "towarków"
ponad rok temu ocena: 60%  132
Polityków z wawy nazywasz elitą? Obejrzyj sobie TVN i TVP. Nadal będziesz nazywać ich elitą? Od razu po twojej wypowiedzi widać prowincjonalne kompleksy. Zrób sobie sweet focie z premierem, wojewodą, posłem od razu poczujesz się lepiej.
~ A zgrywa się kukuiz w tv na człowieka z zasadami. A w praktyce partyjna popierdółka
ponad rok temu ocena: 70%  131
Ośmieszył to się Kukiz. Co to za lider który oficjalnie proponuje start w wyborach. Żeby za tydzień zmieniać zdanie. Niepoważny gość. Szanuję go za poglądy. Ale niestabilny emocjonalnie i nie tylko....... Ciekawe czy chociaż miał odwagę i osobiście do Pana Adama zadzwonił w tej sprawie.
~ Zielony TEO
ponad rok temu ocena: 67%  130
Podobno na zrzuta.pl jest sciepa na 350.000 odszkodowań za niezgodne z prawem zwolnienia pracowników za czasów powiatowej koalicji PO PSL PiS przez Teodora Grobelnego z PSL.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ala i as
ponad rok temu ocena: 54%  129
Jakiś czas temu była ściepa na odszkodowania gminne.
~ Kelner przytuli
ponad rok temu ocena: 54%  128
Jak to szło? Adam "Ręka w Nocniku"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chwalmy Pana
ponad rok temu ocena: 56%  127
To dobra wiadomość dla Jarocina, nie ma w tej chwili nikogo, kto by zastąpił Adama Pawlickiego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Danielczykowa Jaroma
ponad rok temu ocena: 67%  126
Już był taki jeden burmistrz popierany przez referendystę Jurysia. Jeden prezio z wysypiska z zarzutami, drugi od mieszkaniówki co musiał oddawać kasę spółce, Pani dyrektor z Joku z wyrokiem za lepkie rączki, prezio co kupował płytki ceramiczne od syna, co go odwoływali i powoływali bo złamał ustawę antykorupcyjną. Tak tak to była ekipa którą Jozin z Bagien popierał. Ten ten sam co kreuje się na najuczciwszego w galaktyce.
~ Poziom depresyjny
ponad rok temu ocena: 68%  125
Surdyk jak to szły twoje odpowiedzi podczas debaty przedwyborczej w proarcie? "do rynku nie dochodzę. Mieszkam na Ługach" hehe albo "eeeeee uuuuu yyyyy...... A jakie było pytanie?"
~ Modlitwy zostały wysłuchane...
ponad rok temu ocena: 65%  124
Pewnie, że chwalmy Pana. Wyobrażasz sobie cateringową Kasię albo pisuarka Surdyka na stanowisku burmistrza.? Pani Towarek od dróg pomimo tego, że żadnej drogi nie budują? Teraz jeszcze będzie ją wspierać Rybka od referendystów w tej ciężkiej pracy budowania dróg, których nie budują.
~ Dzięki Ci Panie
ponad rok temu ocena: 55%  123
Adam sam to pisałeś? Pana w to nie mieszaj. Chyba, że chcesz powiedzieć że uchronił Polskę przed takim europosłem.
~ :D
ponad rok temu ocena: 67%  122
Gołodupce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bzyk
ponad rok temu ocena: 56%  121
Widać kelnerku po twoich wypocinach, że nie możesz się pozbierać po takim łomocie. Ustawiałeś sobie w głowie plany co do swojej kariery. Może byłbyś burmistrzem albo pomagierem w Brukseli. A tu kicha, pozostało beczeć na forum. Żałośni jesteście. HCWD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lomot
ponad rok temu ocena: 71%  120
Faktycznie łomatko. Wygrane wybory na Burmistrza i 19 radnych w powiecie i gminie na 40.
~ Miss Focie Lida i Kacha
ponad rok temu ocena: 65%  119
Narobił nadzieję partyjniakom z powiatu i referendystom a tu klops. A już myśleli że będą mogli realizować swój program wyborczy który realizują w powiecie czyli marazm, zero inwestycji. W praktyce swoją sweetfociową politykę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Całe szczęście!
ponad rok temu ocena: 65%  118
I dzięki Bogu... Pomyśleć że gminą miałaby rządzić Kasia Szymkowiakowa z PSL, albo Lidka Czechak z PIS, albo nie daj Boże kandydat na Burmistrza z PIS ten co "do rynku nie dochodzi" co wsławił się w debacie w proarcie wypowiedzią "yyyyyyy eeeee uuuuuu a jakie było pytanie?" to lepiej być nie mogło. Nastałby marazm inwestycyjny tak jak teraz w powiecie, gdzie nawet jednej drogi w tym roku nie budują i nie zamierzają nawet.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Daleko od noszy
ponad rok temu ocena: 58%  117
Panie Burmistrzu. Znowu Pan uszczęśliwił ludzi. Ludzie uwielbiają jak się komuś krzywda dzieje. Wtedy mają intelektualny orgazm, co widać w niektórych komentarzach. To nie ludzie to wilki. Taka jest polityka. Ładnie Pan to podsumował. Na szczęście jest Pan prawdziwym liderem i przywódcą który wie, że życie nie składa się tylko z sukcesów. I wielokrotnie Pan pokazał że potrafi Pan sobie radzić w sytuacjach kiedy jest pod górkę. Na tym polega Pana wielkość. A tym wszystkim którzy "plują" tu na Pana polecam wyznaczyć sobie cele i dążyć do ich osiągnięcia. Wtedy sami się przekonają jak trudno jest osiągnąć sukces.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oj chyba nie tak daleko od noszy:)
ponad rok temu ocena: 45%  116
Idź z kwiatkiem pod gabinet
~ Malinka
ponad rok temu ocena: 66%  115
Zwolennicy Adama się cieszą, a u referendystów, partyjniaków platfusów, pisuarów i arbuzów żałoba. Co widać w komentarzach. Żółć mózg im zalewa. A już na mieście szła Fama, że zielona Kacha i sweetfociowa Lida ustalały strategię wyborczą. I żałowały że Gonadę posprzątały z układu, bo teraz będzie kandydował, a tak jako płatny członek by odpuścił.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ TW z Jaromy
ponad rok temu ocena: 68%  114
U referendystów żałoba. Już dzielili skórę na niedźwiedziu. Już robili przymiarki kto z nich może zostać burmistrzem. W powiecie bieda. Ostatnią kasę jaka im została muszą ładować w odszkodowania w kwocie 350.000 dla Lamparta i Masła. Na dwóch sekretarzy i do szpitala zarządzanego przez partyjnych menadżerów to z PO to z PiS. Pewnie chcieliby położyć łapę na budżet gminy i wydoić go jak budżet powiatu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jurij z Bazin
ponad rok temu ocena: 63%  113
Miernoty referendalne mają sukces. Burmistrz nie kandyduje do parlamentu. Żal mi was. Lepiej idźcie na spacer i podziwiajcie jak opluwany przez was Burmistrz zmienia Jarocin m. in. dla Was
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miłego wieczoru szczujnio
ponad rok temu ocena: 73%  112
Pokażcie co potraficie lepiej w powiecie i w szpitalu. Bo na razie to nawet jednej drogi nie możecie wybudować. Tylko odszkodowania za niezgodne z prawem zwolnienia, co kosztować będzie podatnika 350.000. Dwóch sekretarzy utrzymujecie, za chwilę dwóch dyrektorów PCPR. A przez dwa lata rządów koalicji PO PSL PiS w szpitalu około 7 milionów strat plus ponad 5 milionów w tym roku szacowane przez Mazurka szefa lokalnej Platformy Obywatelskiej. Ewidentnie sobie nie radzicie. Jedyne co wam pozostaje to pluć jadem na tym portalu. Do roboty się w końcu weźcie. Bo na razie to jesteście dobrzy w pomawianiu ludzi i sweet fociach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA ROZWOJU JAROCINA JEDZIE DALEJ
ponad rok temu ocena: 65%  111
Widać że lokalne partyjne i referendalne nieudacznictwo co od 17 lat nie może z nim wygrać, pomimo zjednoczenia dżumy i cholery czyli platfusów, arbuzowatych, komuchowatych i puisuarowatych w końcu ma sukces i z podnieceniem godnym orgazmu tu komentuje. A ten sukces zwie się ADAM NIE KANDYDUJE DO EUROPARLAMENTU. Żal mi was miernoty. Z takim wypranym mózgiem nienawiścią i zgryzotą będziecie WIECZNĄ OPOZYCJĄ. Ludzie nigdy na was nie zaglosują, póki Adam będzie kandydował.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Wyborca
ponad rok temu ocena: 42%  110
No cóż. Zgodnie z dewizą obecnego burmistrza sprzed ok 20 lat trzeba postawic na młodych i zmiany. Tylko tym razem nie pozwólmy sobie zamydlić oczu.
~ Wujcio Dobra Rada
ponad rok temu ocena: 64%  109
Lepiej niech miernoty platfusowe, arbuzowe i referendalne zajmą się padaką finansową upadającego szpitala, bo za chwilę wasze choróbska wynikające z tej nienawiści do Adama i waszej zgryzoty będziecie musieli leczyć w Pleszewie albo Środzie Wlkp. Energię którą tracicie na opluwanie Adama lepiej spożytkujcie na wsparcie waszego guru i lidera zielonej Kasi od arbuzów, bo ewidentnie sobie nie radzi z zarządzaniem i nadzorowaniem naszej kliniki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Teraz PIS
ponad rok temu ocena: 81%  108
Słyszałem że "SZPITAL WYCHODZI NA PROSTĄ" buhaha potrzebne tylko 5 milionów z powiatu. Martuzalski z Mazurkiem pożegnali się ze stanowiskami, bo ewidentnie nie radzili. PO nie dało rady. Teraz PIS. Wysłali do szpitala swojego najlepszego konia. Menadżera z najwyższej półki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie dla psa kiełbasa
ponad rok temu ocena: 50%  107
Coś takiego. :O A już jedną noga był w Brukseli :D razem z kelnerem. haha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Darek
ponad rok temu ocena: 63%  106
Aż dziw bierze że włodarze Kukiz 15 zrezygnowali z takiego bezpartyjnego samorządowca fachowca należącego do partii Porozumienie Gowina cichego pretendenta na szefa lokalnych struktur PIS członka rady sołeckiej dudziarza literata katolika
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :))))
ponad rok temu ocena: 86%  105
Z naciskiem na literata i katolika:))))
~ :)
ponad rok temu ocena: 74%  104
:) aż dziw
~ Ten
ponad rok temu ocena: 71%  103
„Europarlament” piszemy razem a nie osobno droga GAZETO !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 66%  102
europarlamentarzysta musi spełniać pewne kryteria : wykształcenie napewnp nie średnie,znajomość języków ,inteligencja ,umiejętność wypowiadania sie itd.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Spostrzegawczość
ponad rok temu ocena: 68%  101
Forest gump pobiegnie dalej czy się zmęczy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dobra rada
ponad rok temu ocena: 62%  100
Widać co po niektórych komentarzach, że frustraci partyjni i referendalni szczytują. Tak to jest jak ktoś ma ubogie życie duchowe i zmysłowe, to znajduje sobie substytut w życiu innych. Zajmijcie się lepiej swoim marnym losem na tym waszym łez padole. Zachowujecie się jak ten więzień co po kilku latach odsiadki popełnia kolejne przestępstwo, aby wrócić do więzienia. Bo tam jest ten jego prawdziwy świat, a nie na wolności. Dostajecie orgazmu, że Adam was nie opuści, bo nie startuje w wyborach. Bo jakby startował i się dostał i was opuścił, to wasze życie straciłoby sens. Nie mielibyście kogo krytykować, pomawiać i o kim snuć teorii spiskowych. Jesteście żałosni. Lepiej do waszych kobiet lub mężów się przytulcie i poświeccie im tyle energii i emocji co Adamowi, to wasi partnerzy, partnerki będą się czuły czuli jak w niebie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ twoj nick
ponad rok temu ocena: 47%  99
Dobra rada, kiepska twoja porada. Zapatrzona w Pana nie wiesz co to życie duchowe i zmysłowe. Niejeden co komentuje, bo przyznam że nie wszyscy, na bogate życie duchowe i zmysłowe w przeciwieństwie do Ciebie i Twojego Pana. A Twój Pan co daje to odbiera. A wyjazd z listy to warszawka mu zgotowała.
~ Adrian
ponad rok temu ocena: 50%  98
Niech Adam przytuli się do swojej konkubiny i będzie dobrze
~ Hehehe
ponad rok temu ocena: 82%  97
Oni tego nie zrobią, bo Adam ich bardziej podnieca.
~ Adam nie jesteś sam
ponad rok temu ocena: 55%  96
Może Gazeta jakiś artykuł spłodzi jak to Adam podpisy zbierał po Jarocinie, a nie krótka notka o tym wiekopomnym wydarzeniu, my wyborcy czujemy się rozczarowani
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wezyr
ponad rok temu ocena: 64%  95
Aspiracje to on może ma, ale przede wszystkim trzeba być inteligentnym, wykształconym, słuchać ludzi i szanować ich. Być życzliwym, uczciwym i przykładnym obywatelem. Niestety, tych cech on nie posiada i dlatego jest jak jest.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
ponad rok temu ocena: 56%  94
Bo to było prima aprylis.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Poznali się na nim.
ponad rok temu ocena: 64%  93
Hahahahahaha, leżę i kwiczę. A taki był ładny, amerykancki. Buhahahahahahahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Eeeeeeee aaaaaa uuuuu
ponad rok temu ocena: 71%  92
Doszedłeś Juryś?
~ powiedzenie
ponad rok temu ocena: 68%  91
Adam, "ręka w nocniku"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZJ
ponad rok temu ocena: 70%  90
Adam podobno dalej zbiera głosy poparcia na rynku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ podsumowanie
ponad rok temu ocena: 65%  89
wyjazd z listy do PE porównywalny może być tylko z wyjazdem z fotela po skazaniu, nie przypominam sobie dwóch innych tak spektakularnych porażek roku , ..... ale koko-spoko po wyborcach gminy jarocińskiej to spływa jak woda po kaczce, wiedzą lepiej :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ z jednym tyłkiem na dwóch weselach
ponad rok temu ocena: 66%  88
Jak nie wie czego chce to zostaje z niczym. Gowin dawał mu 3 miejsce na liście, to mu się nie podobało. Chciał wszystkich przechytrzyć i został z ręką w nocniku. Śmiech na sali.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ HAHahahh
ponad rok temu ocena: 14%  87
Jakie 3 miejsce? Proszę cię 9 bądź w najlepszym wypadku 9 hahaha
~ Szpital wychodzi na prostą
ponad rok temu ocena: 65%  86
Co tam w szpitalu słychać referendyści? Kasia informuje? Na wypłaty powiat już przelał kasiorkę? Nowy menadżer się pojawił? Poprzedni sobie nie radził?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gogóś
ponad rok temu ocena: 46%  85
to wielka srata dla JAROCINA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ przykład żenady
ponad rok temu ocena: 72%  84
Adama nie wzięli na listy PIS teraz go olał Kukiz chociaż Adaś bardzo się starał więc burmistrz mówi że lepiej że nie startuje, co za żenada, naprawdę żenujący jest ten gość
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-))))))))
ponad rok temu ocena: 86%  83
To donieś kio
~ kio
ponad rok temu ocena: 57%  82
Jak burmistrz "trzepie kasę" z Andrzejkiem z Kanbudu to DO CBA NALEŻY DONIEŚĆ
~ :-))))))))
ponad rok temu ocena: 70%  81
Żenujący to mało napisane ale kasę trzepie na Rozwoju razem z Andrzejkiem z Kanbudu
~ Wujek dobra rada
ponad rok temu ocena: 54%  80
Lepiej niech miernoty platfusowe, arbuzowe i referendalne zajmą się padaką finansową upadającego szpitala, bo za chwilę wasze choróbska wynikające z tej nienawiści do Adama i waszej zgryzoty będziecie musieli leczyć w Pleszewie albo Środzie Wlkp. Energię którą tracicie na opluwanie Adama lepiej spożytkujcie na wsparcie waszego guru i lidera zielonej Kasi od arbuzów, bo ewidentnie sobie nie radzi z zarządzaniem i nadzorowaniem naszej kliniki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ijk
ponad rok temu 79
Dobrze jest we wszystkich gminnych, gdzie nadzór właścicielski ma Adam Pawlicki. Dramatycznie źle na skraju upadłości jest w jedynej spółce powiatowej gdzie zgromadzeniem wspólników jest Lidia Czechak, Mirosław Drzazga, Katarzyna Szymkowiak czyli Zarząd Powiatu Jarocińskiego.
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 13%  78
Do Zgo. A powiedz, w której spółce jest dobrze finansowo, że wymieniasz tylko ZGO.
~ Zgo
ponad rok temu ocena: 29%  77
Niech sie zajmie pawlicki ZGO bo tam tez kiepsko jest finansowo. Hahahah
~ Żal mi bezmyślnych jarociniaków
ponad rok temu ocena: 69%  76
Teraz pawlicki znowu pociśnie bzdury że sam zrezygnował dla dobra Jarocina. I tysiące zapatrzonych bezmyślnych jarociniaków w to uwierzy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA ROZWOJU JAROCINA JEDZIE DALEJ
ponad rok temu ocena: 41%  75
Miernoty referendalne mają sukces. Burmistrz nie kandyduje do parlamentu. Żal mi was. Lepiej idźcie na spacer i podziwiajcie jak opluwany przez was Burmistrz zmienia Jarocin m. in. dla Was.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Przekażcie sobie znak pokoju
ponad rok temu ocena: 42%  74
Oszołomstwo referendalne się uaktywniło. A za chwilę do kościółka, rączki złożone, paciorek i do komunii. Fałsz i obłuda. Faryzeusze i bigoci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Referendum 2015 hahahha
ponad rok temu ocena: 44%  73
Lepiej skazanego do parlamentu wysłać. Jeżeli to zasługa referendystóe to GRATULACJE. Chociaż wątpię żeby mieli takie wpływu. Bo niby kto i gdzie hahhahah
~ Hahaha
ponad rok temu ocena: 58%  72
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Dobrej Niedzieli życzę.
~ Wolny Jarocin
ponad rok temu ocena: 68%  71
Kilka razy byłem świadkiem tego jak niedoszły kandydat traktuje ludzie, słyszałem kilka jego popisów oratorskich, miałem nieprzyjemność widzieć zachowanie tego pana ze tak powiem „bardziej rozluźnionego”....i bardzo dobrze sie stało ze tego typu postać nie będzie kandydować....już dość wstydu chamstwa kumoterstwa i chorych układów w polityce
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hahaha
ponad rok temu ocena: 66%  70
To zwykły prosty człowiek bez szkoły hahhaha
~ cv
ponad rok temu ocena: 58%  69
A może Paweł obejrzał ten materiał https://www.youtube.com/watch?... i już miał go dość.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ser
ponad rok temu ocena: 60%  68
To nagranie należy zachować i pokazywać jako argument do wprowadzenia kadencyjności wójtów burmistrzów i prezydentów. Bo z tego widać, że po nastu latach dostają odlotu i są oderwani od rzeczywistosci
~ dert
ponad rok temu ocena: 69%  67
No faktycznie arogancja burmistrza moim zdaniem nie ma granic. A jaką on szkołę skończył, że taka buta z niego wychodzi
~ To ja
ponad rok temu ocena: 50%  66
Słyszałem ze wielki radny jarocinski Pan Tomasz Klauza (który został radnym dzięki olbrzymiej liczbie głosów oddanych przez swoją rodzine i znajomych 192 głosy - wynik imponujący ) wraz innym jarocińskim frustratem Panem Walczakiem pojechali do Warszawy do Kukiza żeby nadawać na Adama. Nie ma to jak lokalna społeczność pomaga miejscowemu. Pozdrawiam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocin
ponad rok temu ocena: 54%  65
Kelner a wasi radni to niby po ile mieli głosów? Bo oprócz kilku wyjątków to reszta ledwo po 300 mieli mimo że to samorządowcy od wielu lat. Zobacz waszą tzw. „królową” 300 głosów Hahhaha. No i ten puszący się Maslowski tez trochę ponad 300. To co to za wyniki?????? Z roku na rok coraz mniej. W kolejnej kadencji będzie pawlickiego ludzi jeszcze mniej w RM.
~ Kasa to nie wszystko
ponad rok temu ocena: 60%  64
Może lepiej mieć posła skazanego, który traktuje Jarocin jak własność. PIS go nie chciał bo ma w papierach nasrane, KUKIZ tez go nie chce bo zaraz wyciągnie ktoś jakieś rewelacje z akt i dopiero będzie wstyd. Skoro Gowin nawet nie chce Pawlickiego to o czymś to świadczy. Jednak kasa z drobudu to nie wszystko. Nie da sie za kasę kupić miejsca w parlamencie. Hahahhah
~ Wawa
ponad rok temu ocena: 57%  63
Jak Kukiz go wyoutował tzn że coś jest na rzeczy. Pewnie mają na Pawlickiego coś grubszego. Może wkońcu uda się ukrócić waszego „burmiszcza”. Hahahha
~ Warszafka
ponad rok temu ocena: 64%  62
Kelner co ty pierdolisz??? Jeżeli rzeczywiście nasi radni opozycyjni mają takie wpływy to tylko się cieszyć i gratulować.
~ Ja
ponad rok temu ocena: 59%  61
Jakoś jeżdżą od lat i nic z tego nie wynika nie sądzicie ze gdyby było coś narzeczy to już by go zamknęli, frustraci wymyślają historyjki bez pokrycia, przecież guru pana Klauzy minister Ziobro na pewno przelał by to w wielki sukces tego rzadu gdyby tylko były jakieś dowody, No cóż ale jeżdżą i jeżdżą i tylko pieniądze na bilety wydają.
~ Szukaj winnego
ponad rok temu ocena: 52%  60
A ja słyszałem, że Ziemia jest płaska. Nie ma to jak za swoją nieudolność i inne niedoskonałości obwiniać uczciwych ludzi. Pochwalcie się Ziemianie, dlaczego waszemu guru już nie po drodze z PIS. Pochwalcie się sąsiadom kto często odwiedza jarociński magistrat. Chyba jesteście dumni, prawda?
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 55%  59
Jeżeli pojechali to na pewno nie kłamali. Nadali prawdę.
~ Tez ja
ponad rok temu ocena: 73%  58
Właśnie najlepiej niech europosłami wielkopolski zostanie ktoś z Warszawy, wtedy bedzie w porządku bo dzięki Bogu nasz będzie uwalony
~ Nick
ponad rok temu ocena: 54%  57
Panie Burmistrzu. Znowu Pan uszczęśliwił ludzi. Ludzie uwielbiają jak się komuś krzywda dzieje. Wtedy mają intelektualny orgazm, co widać w niektórych komentarzach. To nie ludzie to wilki. Taka jest polityka. Ładnie Pan to podsumował. Na szczęście jest Pan prawdziwym liderem i przywódcą który wie, że życie nie składa się tylko z sukcesów. I wielokrotnie Pan pokazał że potrafi Pan sobie radzić w sytuacjach kiedy jest pod górkę. Na tym polega Pana wielkość. A tym wszystkim którzy "plują" tu na Pana polecam wyznaczyć sobie cele i dążyć do ich osiągnięcia. Wtedy sami się przekonają jak trudno jest osiągnąć sukces.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ www
ponad rok temu ocena: 48%  56
Zgadzam się, bydło potrafi tylko pluć jadem i zazdrościć stanowiska i zarobków. Sami natomiast nie robią nic żeby zmienić swoje nic nie warte życie, mijające między żubrem i papierochem.
~ Kelner to do Ciebie
ponad rok temu ocena: 61%  55
Kelner możesz inaczej pocieszyć swojego guru. Tak jak lubisz.
~ czy stać na to "gazetę" ?
ponad rok temu ocena: 50%  54
Czytelnicy czekają na informację o prawdziwym powodzie "zejścia" z jedynki w Wielkopolsce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dron
ponad rok temu ocena: 63%  53
Pewnie zorientował się, że taka jedynka psuje mu wizerunek.
~ twój nick
ponad rok temu ocena: 53%  52
Do Miernota najbardziej ... . Krzywda wyrządzona drugiemu człowiekowi zawsze wraca w to samo miejsce prędzej czy później. I widocznie teraz zaczęła wracać.
~ czy stać na to "gazetę"
ponad rok temu ocena: 39%  51
nie odwracaj kota ogonem - żeby tak coś się stało, "papiery musiały być mocne", jak to się potocznie mówi. Czy "gazeta" chce i umie dotrzeć do informacji ? Nic takiego się nie dzieje bez bardzo mocnych podstaw podstaw do tego. Ciekawe jest czy szybciej poczytamy o tym prasie ogólnopolskiej i na portalach typu wp interia onet czy jednak szybsza będzie wersja lokalna.
~ Na szczęście dla Jarocina to bardzo dobrze. Jeszcze jakaś miernota zostałaby burmistrzem
ponad rok temu ocena: 62%  50
Nieudacznicy partyjni nie lubią ludzi sukcesu. Ludzi pokroju wizjonera i prawdziwego lidera rozwoju. Wśród tych miernot co jedyne co potrafią to uprawiać politykę Adam byłby orłem. Tego się bali, więc nieformalnymi układami i konszachtami najwierw wychodzili słabe miejsce na liście PiS, a teraz wycięli go z Kukiza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Beata
ponad rok temu ocena: 59%  49
Gdyby był prawym, dobrym , nieskazitelnym człowiekiem, żadna siła by go nie wycięła. Niestety buta i arogancja teraz procentuje. Przykre, ale to nie jest dobry człowiek.
~ Walcowy Zdzichu
ponad rok temu ocena: 62%  48
„Zrezygnował” bo nie mógł by „zrobić” tyle dla Jarocina ile by chciał....w Drobudzie flagi opuszczone do połowy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa
ponad rok temu ocena: 50%  47
Wczoraj na WP była informacja, że Pawlicki jest jedynką u Kukiza - czyżby nocna zmiana? https://wiadomosci.wp.pl/kukiz...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Data
ponad rok temu ocena: 76%  46
Info z 28 marca.
~ bufon
ponad rok temu ocena: 74%  45
Jak to mówiłeś Adaś ? Zobaczymy jakie będą propozycje ? Kelner ci zaproponuje kawe i po temacie bufonie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kelner
ponad rok temu ocena: 66%  44
Do kawy polecam lody.
~ posłali go do kąta?
ponad rok temu ocena: 74%  43
ale siara, ale obciach!!!! Zlekceważyli cię Adam?, no widzisz i wreszcie może zrozumiesz, że nie ze wszystkimi możesz zrobić porządek, pokazali gdzie miejscew szeregu?????za wysokie progi biedaku drogi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do referendysty
ponad rok temu ocena: 100%  42
Masz sukces. Pierwszy od 5 lat. Gratuluję.
~ Polityczka
ponad rok temu ocena: 72%  41
Przeczołgali Adasia.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tadziu „Morawsko” Zysk
ponad rok temu ocena: 74%  40
Na dniach do druku idzie kolejna książka czlonka rady sołeckiej pt Wydygany z Brukseli.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ za sukces
ponad rok temu ocena: 57%  39
za sukces ? :-)
~ gminnik
ponad rok temu ocena: 60%  38
Dlaczego przy urzędzie, na Kościuszki, pojawiły się stalowe blokady na parkingu? Nie ma żadnej tabliczki odnośnie zakazu parkowania, albo jakiejś kategorii pojazdów uprawnionych do parkowania...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kkkk
ponad rok temu ocena: 75%  37
Widocznie woli fuche w radzie sołeckiej :D dlatego "zrezygnował" :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ suweren
ponad rok temu ocena: 76%  36
Pan Adam do rady sołeckiej jest w sam raz, zna angielski i to się liczy.......
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ djkdkfk
ponad rok temu ocena: 35%  35
To dobra wiadomość dla Jarocina, nie ma w tej chwili nikogo, kto by zastąpił Adama Pawlickiego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Biedaczysko ten nasz Adam
ponad rok temu ocena: 74%  34
To tylko oznacza że coś wisi w powietrzu :) Tak sobie by pawlickiego nie wykopali z list. A przypomnę że to kolejna lista z której pawlickiego skreślili. Biedaczek
~ snad
ponad rok temu ocena: 73%  33
Pewnie Paweł wybierał się na tegoroczny festiwal , a tu póki co kicha...........i się zdenerwował
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 2Jarek
ponad rok temu ocena: 79%  32
Przecież Pawlicki powiedział, że Kukiz będzie robić festiwal. Jednak gdy Paweł dowiedział się o wyczynach Adasia to mu podziękował.
~ Jaaa
ponad rok temu ocena: 73%  31
Już był w ogródku, już witał się... :0
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Swojego życia nie masz. Musisz żyć życiem innych?
ponad rok temu ocena: 91%  30
Zajmij się lepiej żoną, bo się koledzy nią zajmą. A moze ona już się puszcza a ty komentujesz?
~ Hehe
ponad rok temu ocena: 47%  29
Powiatowe koryto plus w żałobie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 2Jarek
ponad rok temu ocena: 82%  28
Za to mieszkańcy się cieszą, bo nie będzie immunitetu.
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 60%  27
Paweł popatrzył na Jarocin jak tu kiedyś było dynamiczny Jarocin gdzie Miasto pękało od młodych pędzących przez miasto na RoCkowisko . https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sól ziemi
ponad rok temu ocena: 76%  26
Łahahahahahahahahahahahahaha............a już.................witał się z gąską
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dr Sikawka
ponad rok temu ocena: 90%  25
Szczytujesz? W końcu orgazm? Stara już nie kręci?
~ Vixer Zyga
ponad rok temu ocena: 84%  24
A co z tymi z helikoptera? Może coś pomogą ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ siara
ponad rok temu ocena: 81%  23
Królu nasz dobrze się stało. Co by z nami było? Andrzyj, Morcinek, Łysy, Nadderektor, Dziwaczek, Kelner........co byśmy bez ciebie poradzili?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pani Krysia
ponad rok temu ocena: 84%  22
Z której partii tera nasz Adam wystartuje ? My wszyskie płaczemy bo tyla my podpisów nazbierali ale Adam Jesteśmy z Tobą dobrze że nie jedziesz do tych lewaków a zostajesz z tymi co cie kochajom, jeszcze tyla łączników przed tobą, dobrze że się nie zgodziłeś na jedynkę na liście,ciebie na więcej stać, nie dałeś sobą pomiatać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szef wszystkich szefów
ponad rok temu ocena: 77%  21
Poznali się na nim. Już widzę jak mu gul chodzi. W sumie to wstyd i obciach.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zadrożek
ponad rok temu ocena: 47%  20
Kasia i Lidka może jakaś fotka?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarocińczyk
ponad rok temu ocena: 77%  19
Kabaret w wykonaniu pana Burmistrza. :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Promenada
ponad rok temu ocena: 71%  18
Kukiz przeczytał książkę eks kandydata i poczuł konkurencje na plecach.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Poszedł na pOSŁA hahahah
ponad rok temu ocena: 80%  17
Zastanówcie sie dlaczego nikt nie chce Pawlickiego. To nie jest tak jak on opowiada: że sam nie chciał, że zostaje dla jarociniaków. Teraz będzie opowiadał bzdury jak w wilkowyji. Każda partia zagłębiając sie w poczynania pawlickiego po kilku dniach nie chce go mieć w swojej drużynie. Przypadek???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!
ponad rok temu ocena: 75%  16
Wilkowyi!!!
~ der
ponad rok temu ocena: 62%  15
Słyszałem, że burmistrz swój angielski szlifował kiedyś w Australii więc potrafiłby na salonach Brukselskich się odnaleźć. A tu nic z tego Pewnie do Sejmu startować będzie. Jarocin pewnie gremialnie PIS poprze- w końcu to "dobra zmiana"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jula
ponad rok temu ocena: 76%  14
To też jakiś dziki mi się wydaje. Za dużo aborygenami przebywał.
~ I wyszło
ponad rok temu ocena: 68%  13
Widocznie tam jest już taki bałagan, że kolejny zamęt nie jest już tam potrzebny. A kwiatki są bardziej potrzebne w Jarocinie niż wyżej. Pzdr.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nędza
ponad rok temu ocena: 78%  12
Nikt nie chce mieć nic wspólnego z Adasiem. Biedactwo
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Alfabet kocha Adasia
ponad rok temu ocena: 74%  11
Jak to nikt? A literka A? Albo B? Hahaha!
~ ar
ponad rok temu ocena: 70%  10
:0
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawicz
ponad rok temu ocena: 80%  9
Pycha kroczy przed upadkiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji